EINDSTANDEN SEIZOEN 2022

Vanaf dit seizoen zijn de benamingen van de jeugdteams veranderd.

 

HONKBAL 1

Bovenste rij v.l.n.r.: Michael Laarman (coach), Stef Ponne, Fred Coppens, Derek Bass, Jordy Laarman, Carlos Arocha, Rense Algra, Jonas Rammeloo, Andy Laarman.
Onderste rij v.l.n.r.: Rody Ponne, Guus van Veen, Keimpe Algra (teammanager).

 

 

6e klasse poule D

 

 

 

 

 

Runs

Straf
punten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sparks Haarlem H2

16

13

0

3

26

155

100

0

2

Badhoevedorp H1

14

12

0

2

24

184

85

0

3

Hoofddorp Pioniers H5

15

10

1

4

21

139

82

0

4

Alphians H2

14

8

0

6

14

99

105

2

5

Rooswijk H1

13

6

1

6

13

96

106

0

6

DSS H4

11

5

0

6

10

121

75

0

7

Vennep Flyers H2

11

5

0

6

10

102

82

0

8

Onze Gezellen H5

12

5

0

7

10

103

120

0

9

Quick Amsterdam H2

15

4

0

11

8

86

168

0

10

Hoofddorp Pioniers H6

11

3

0

8

6

84

127

0

11

DSS H5

14

1

0

13

0

76

195

2

Het puntgemiddelde is bepalend in deze afdeling.

Sparks 1.625; Badhoevedorp 1.714. Badhoevedorp kampioen.

 

 

HONKBAL U21-1

Afbeelding met gras, lucht, buiten, persoon

Automatisch gegenereerde beschrijving

Bovenste rij v.l.n.r.: Coen Brouwer (coach), Shane Nieuwenhuis, Aleks Schouten, Jonas Rammeloo, Nicholas Bruinink, Jay Deenik, Leo Vonk (coach), Arnoud Vonk (coach).

Onderste rij v.l.n.r.: Tomé Smeenk, Xander Dikkes, Luano Fijnhaar, Douwe Stoppel, Andy Laarman, Jay Watkins.

 

 

1e klasse poule B

 

 

 

 

 

Runs

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

A’dam Pirates HB U21-1

10

8

0

2

16

87

66

2

Badhoevedorp HB U21-1

10

8

0

2

16

113

55

3

Kinheim HB U21-1

10

6

2

2

14

89

81

4

Almere HB U21-1

10

7

0

3

14

107

89

5

H’dorp Pioniers HB U21-2

10

6

0

4

12

91

65

6

Tex Town Tigers HB U21-1

10

5

1

4

11

90

73

7

UVV HB U21-1

10

4

0

6

8

96

115

8

Centrals HB U21-1

10

3

1

6

7

67

103

9

Herons HB U21-1

10

3

0

7

6

88

84

10

HCAW HB U21-1

10

2

1

7

5

79

118

11

Quick Amersfoort HB U21-1

10

0

1

9

1

64

122

De nummers 1 en 2 hebben zich geplaatst voor de play-offs NK, samen met

Hoofddorp Pioniers en Gryphons uit poule A.

 

 

1e klasse PLAYOFFS

 

 

 

 

 

Runs

Straf
punten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

H’dorp Pioniers HB U21-1

6

6

0

0

12

56

28

0

2

Gryphons HB U21-1

6

4

0

2

8

51

26

0

3

A’dam Pirates HB U21-1

6

2

0

4

2

29

47

2

4

Badhoevedorp HB U21-1

6

0

0

6

0

22

57

0

 

 

HONKBAL U15-1

Afbeelding met lucht, persoon, buiten, staand

Automatisch gegenereerde beschrijving

Staande v.l.n.r. Richard Hogeveen (coach), Remco Vonk (coach), Jaimy Hoogendam, David van Delft, Stijn Hagman, Ryan Hogeveen, Siebe Vonk, Cas Jonker, Danny de Vries (coach), Arthur Hoogendam (coach).

Geknield v.l.n.r.: Ron Hagman (coach), Levy Heijm, Rodin Smidt, Ian de Vries, Luke Vonk, Tim Jonker, Bjarni Kuijper.

 

 

2e klasse poule C

 

 

 

 

 

Runs

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp HB U15-1

13

12

0

1

24

127

51

2

Kinheim HB U15-1

14

10

1

3

21

178

72

3

Thamen HB U15-1

14

6

1

7

13

77

109

4

A’dam Pirates HB U15-2

13

5

0

8

10

126

103

5

HCAW HB U15-2

14

0

0

14

0

36

209

 

 

HONKBAL U12-1

Voorste rij v.l.n.r.: Steijn de Haas, Dean van Groningen, Sanne Hoogendam, Matthijs Souwer, Kees Johnson.
Middelste rij v.l.n.r.: Berend Drost, Abel van der Meer, Ynouar van den Toorn, Julia Sözer, Jurre van de Lelie, Leo Rozin,
Gert-Jan Dousi (coach).
Achterste rij v.l.n.r.: Coaches Arthur Hoogendam, Erwin Boelhouwer.
Niet op de foto Marnix Dousi, Martin Luque, Noah Vocke, Louis Luque (coach).

 

 

2e klasse poule E deel 1

 

 

 

 

 

Runs

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

H’dorp Pioniers HB U12-3

10

8

0

2

16

121

62

2

Kinheim HB U12-1

9

7

0

2

14

103

60

3

Thamen HB U12-1

10

7

0

3

14

129

69

4

Olympia Haarlem HB U12-1

10

5

0

5

10

109

98

5

Badhoevedorp HB U12-1

10

4

0

6

8

76

117

6

Onze Gezellen HB U12-1

8

2

0

6

4

56

93

7

Double St. Heiloo HB U12-1

9

0

0

9

0

56

151

 

 

2e klasse poule F deel 2

 

 

 

 

 

Runs

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Thamen HB U12-1

5

5

0

0

10

77

9

2

Badhoevedorp HB U12-1

5

2

0

3

4

46

52

3

H’sum Hurricanes HB U12-2

6

2

0

4

4

48

78

4

UVV HB U12-3

6

2

0

4

4

42

74

 

 

HEREN SOFTBAL 1

 

 

2e klasse poule E

 

 

 

 

 

Runs

Straf
punten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp HS1

16

11

0

5

22

230

166

0

2

BSC Almere HS1

13

8

0

5

16

130

79

0

3

Hoofddorp Pioniers HS1

11

7

1

3

15

171

106

0

4

United HS2

12

8

1

3

15

155

103

2

5

Quick Amsterdam HS1

15

7

0

8

14

168

194

0

6

DVH HS2

12

4

0

8

8

104

148

0

7

Amsterdam North Stars HS2

15

1

0

14

2

72

234

0

Het puntgemiddelde is bepalend in deze afdeling.

Badhoevedorp 1.375, Pioniers 1,364, United 1,25, Almere 1,230. Badhoevedorp kampioen.

 

 

HEREN SOFTBAL 2

 

 

2e klasse poule F

 

 

 

 

 

Runs

Straf
punten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

BSC Almere HS2

17

16

0

1

32

293

62

0

2

Amsterdam North Stars HS1

18

14

0

4

28

260

113

0

3

Thamen HS2

16

11

0

5

22

218

88

0

4

Amsterdam Pirates HS1

17

9

0

8

18

199

208

0

5

Quick Amsterdam HS2

17

7

0

10

14

181

231

0

6

Badhoevedorp HS2

18

5

0

13

10

136

262

0

7

Quick Amsterdam HS3

18

6

0

12

10

177

314

2

8

Amsterdam Capitals HS2

17

1

0

16

0

119

305

2

 

 

HEREN SOFTBAL 3 (COMBI)

 

 

2e klasse poule M

 

 

 

 

 

Runs

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Schoten HS2

17

15

0

2

30

316

173

2

United HS1

15

10

1

4

21

232

181

3

Bloemendaal HS1

15

9

1

5

19

217

178

4

H.S.V. The Flags HS2

14

9

0

5

18

233

152

5

Onze Gezellen HS2

14

8

2

4

18

214

157

6

RCH-Pinguins HS3

16

8

0

8

16

241

259

7

DIO/Olympia Haarlem HS3

16

7

0

9

14

216

251

8

Vennep Flyers HS3

14

6

0

8

12

201

208

9

Thamen HS3

15

5

0

10

10

193

227

10

Badhoevedorp HS3

16

4

0

12

8

198

280

11

Spaarnwoude HS2

16

1

0

15

2

130

325