VELDVOETBAL SEIZOEN 2021/2022

 

VE35+1

 

 

VE35+1 (7x7)

Vanwege te weinig spelers is dit team aan het begin van de najaarsreeks helaas teruggetrokken.

 

 

VE35+2 (7x7)

 

 

Vrijdagavond 7x7 najaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

1e klasse 14

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

VVA/Spartaan 35+1

11

8

1

2

25

36

13

2

Badhoevedorp sc. 35+2

11

7

1

3

22

38

13

3

Parkstad SV 35+2

8

4

0

4

12

24

14

4

vv Zwanenburg 35+1

10

0

0

10

0

5

63

 

 

VE45+1 (àVE45+2)

Het terugtrekken van VE45+2 had als gevolg dat VE45+1 verder ging als VE45+2.
Dit was om competitie technische redenen.

 

 

VE45+2

Vanwege te weinig spelers is dit team aan het begin van de competitie helaas teruggetrokken.

 

 

JO18-1

Team na fase 1 op zaterdag over naar de zondag als speeldag.

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 04

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

SCW JO18-1

7

7

0

0

21

55

6

2

VVC fc JO18-1

7

5

1

1

16

46

21

3

UNO vv JO18-2

7

4

1

2

13

36

24

4

FC Aalsmeer JO18-1

7

4

0

3

12

29

15

5

DSOV JO18-1

7

3

0

4

9

23

34

6

Badhoevedorp sc. JO18-1

7

2

0

5

6

17

26

7

Overbos sv. JO18-2

6

1

0

5

3

6

53

8

RCH JO18-1

6

0

0

6

0

9

42

 

 

JO16-2

 

 

Najaarsreeks

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Hoofdklasse D

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

JOGA Fortius JO16-1

10

9

1

0

28

57

5

2

ST Pancr/B’dorp JO16-2

10

7

0

3

21

39

23

3

Abcoude JO16-1

10

4

0

6

12

15

21

4

Buitenboys JO16-2

10

3

2

5

11

15

32

5

fc Amsterdam JO16-2

10

3

1

6

10

14

29

6

Sporting Almere JO16-1

10

1

2

7

5

11

41

 

 

 

Beker 1e ronde

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RKAVIC JO16-1

1

1

0

0

3

1

0

2

ST Pancr/B’dorp JO16-2

1

0

0

1

0

0

1

 

 

JO14-1

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

AMVJ JO14-1

5

5

0

0

15

22

1

2

Ouderkerk sv. JO14-1

5

3

0

2

9

19

10

3

RKAVIC JO14-2

5

3

0

2

9

11

7

4

Badhoevedorp sc. JO14-1

5

2

0

3

6

19

21

5

Vlug en Vaardig cvv. JO14-1

5

2

0

3

6

14

24

6

Argon JO14-1

6

1

0

5

3

11

31

7

UNO vv JO14-1

1

0

0

1

0

2

4

 

 

Competitie fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

AFC MO14-1

7

6

1

0

19

33

19

2

Badhoevedorp sc. JO14-1

7

6

0

1

18

42

20

3

Geinburgia sv. JO14-1

6

3

1

2

10

21

21

4

vv Zwanenburg JO14-1

7

3

1

3

10

26

25

5

Argon JO14-1

6

2

1

3

7

11

18

6

SDOB JO14-1

7

1

3

3

6

15

24

7

Buitenveldert sc. MO14-1

6

1

0

5

3

13

22

8

Ouderkerk sv. JO14-2

6

0

1

5

1

7

19

 

 

JO14-2

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 12

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

NFC JO14-1

6

6

0

0

18

29

1

2

DOB JO14-1

6

4

1

1

13

27

6

3

Badhoevedorp sc. JO14-2

6

3

1

2

10

20

12

4

AGB JO14-1

6

3

0

3

9

24

19

5

CSW JO14-1

5

1

2

2

5

13

17

6

GeuzenMiddenmeer JO14-3

4

0

0

4

0

0

32

7

Argon JO14-3

5

0

0

5

0

10

36

 

 

Competitie fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 10

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Argon JO14-2

6

6

0

0

18

57

0

2

FC Weesp JO14-1

6

4

0

2

12

18

21

3

AGB JO14-1

5

3

1

1

10

24

15

4

AMVJ JO14-2

6

3

0

3

9

15

25

5

Badhoevedorp sc. JO14-2

6

2

1

3

7

19

20

6

CSW JO14-1

4

0

0

4

0

5

26

7

GeuzenMiddenmeer JO14-3

5

0

0

5

0

7

38

 

 

JO11-1

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 07

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ASV Arsenal JO11-1

6

5

1

0

16

59

16

2

DCG Rksv JO11-5

6

5

0

1

15

72

17

3

SDW JO11-2

6

2

2

2

8

32

32

4

Badhoevedorp sc. JO11-1

6

2

2

2

8

25

26

5

RODA '23 Rksv JO11-6

6

2

2

2

8

28

36

6

SDZ JO11-6

6

2

0

4

6

21

38

7

Pancratius Rksv JO11-6

6

1

1

4

4

13

46

8

VVA/Spartaan JO11-5

6

1

0

5

3

12

51

 

 

Competitie fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 19

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ASV Arsenal JO11-1

6

5

1

0

16

37

16

2

Badhoevedorp sc. JO11-1

7

4

3

0

15

54

23

3

RODA '23 Rksv MO11-1

6

3

2

1

11

16

14

4

SDW JO11-2

7

3

2

2

11

34

29

5

VVA/Spartaan JO11-4

5

2

1

2

7

30

23

6

SDZ JO11-6

7

2

1

4

7

22

32

7

Pancratius Rksv JO11-6

6

1

0

5

3

17

26

8

DCG Rksv JO11-6

6

0

0

6

0

8

55

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

 

Competitie fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DSS JO11-2

3

3

0

0

9

30

8

2

DCG Rksv JO11-5

3

3

0

0

9

26

6

3

Pancratius Rksv JO11-5

3

1

1

1

4

8

17

4

Koninklijke HFC JO11-7

3

0

1

2

1

9

25

5

Hoofddorp s.v. JO11-5

2

0

0

2

0

4

8

6

Badhoevedorp sc. JO11-1

2

0

0

2

0

6

19

 

 

JO11-2

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 17

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

AGB JO11-2

5

4

0

1

12

31

13

2

Sporting Martinus JO11-7

4

3

0

1

9

34

8

3

Badhoevedorp sc. JO11-2

4

3

0

1

9

17

11

4

DCG Rksv JO11-7

4

2

0

2

6

30

21

5

Amstelveen/H’raad JO11-4

5

2

0

3

6

26

32

6

Sporting Martinus JO11-9

2

0

0

2

0

4

19

7

ASV Arsenal JO11-4

4

0

0

4

0

14

52

 

 

4e klasse 09

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

AGB JO11-2

7

7

0

0

21

45

11

2

Sporting Martinus JO11-8

6

4

0

2

12

32

26

3

NFC JO11-1

7

4

0

3

12

33

24

4

DCG Rksv JO11-7

7

3

1

3

10

32

27

5

RODA '23 Rksv JO11-7

7

3

1

3

10

28

32

6

Badhoevedorp sc. JO11-2

7

2

1

4

7

23

41

7

FC Aalsmeer JO11-4

7

1

1

5

4

15

27

8

Hoofddorp s.v. JO11-9

6

1

0

5

3

20

40

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

 

Competitie fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 18

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sporting Martinus JO11-7

3

3

0

0

9

23

7

2

RODA '23 Rksv JO11-7

3

2

0

1

6

15

14

3

Abcoude fc JO11-4

3

1

1

1

4

12

9

4

NFC JO11-1

3

1

1

1

4

13

13

5

DCG Rksv JO11-7

3

1

0

2

3

8

14

6

Badhoevedorp sc. JO11-2

3

0

0

3

0

6

20

 

 

MO11-1

 

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Hoofddorp s.v. MO11-1

5

5

0

0

15

68

6

2

Diemen sv. MO11-1

4

4

0

0

12

26

6

3

Badhoevedorp sc. MO11-1

6

4

0

2

12

57

14

4

Alliance '22 sv. MO11-2

5

2

0

3

6

18

36

5

Koninklijke HFC MO11-2

3

0

1

2

1

4

40

6

Geel Wit '20 sv. MO11-2

5

0

1

4

1

5

49

7

Koninklijke HFC MO11-1

2

0

0

2

0

3

16

8

Geel Wit '20 sv. MO11-1

2

0

0

2

0

3

17

 

 

Competitie fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. MO11-1

7

6

1

0

19

25

3

2

Argon MO11-1

7

5

0

2

15

42

32

3

FC Aalsmeer MO11-2

6

3

1

2

10

14

13

4

RKDES MO11-1

6

3

1

2

10

16

20

5

Legmeervogels MO11-1

7

3

1

3

10

26

12

6

Sporting Martinus MO11-1

6

2

0

4

6

12

14

7

RODA '23 Rksv MO11-3

6

1

0

5

3

3

18

8

CSW MO11-2

5

0

0

5

0

5

31

SC BADHOEVEDORP KAMPIOEN

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

 

Competitie fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

1e klasse 2

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

SDW MO11-1

2

2

0

0

6

8

3

2

Badhoevedorp sc. MO11-1

3

2

0

1

6

7

4

3

ADO '20 MO11-1

2

1

0

1

3

8

6

4

Foresters (de) MO11-1

2

1

0

1

3

5

8

5

IJmuiden  vv. MO11-1

1

0

0

1

0

1

4

6

Limmen MO11-1

2

0

0

2

0

4

8

 

 

JO10-1

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

4e klasse 36

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO10-1

6

6

0

0

18

55

12

SC BADHOEVEDORP POULEWINNAAR

 

fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

3e klasse 11

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO10-1

7

3

2

2

11

29

29

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

3e klasse 02

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO10-1

3

1

0

2

3

10

20

 

 

JO9-1

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

4e klasse 66

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-1

6

2

1

3

7

24

30

 

fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

4e klasse 16

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-1

7

2

0

5

6

33

34

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

4e klasse 205

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-1

2

2

0

0

6

10

3

 

 

JO9-2

 

Zwaluwen Jeugd Competitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

4e klasse 26

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-2

2

0

0

2

0

0

32

Team pas later ingeschreven

 

fase 2

 

 

 

 

 

Doelpunten

6e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-2

7

4

0

3

12

26

56

Team na 3 verloren wedstrijden van 5e naar 6e klasse

 

Vanwege corona is fase 3 niet compleet gespeeld.

fase 3

 

 

 

 

 

Doelpunten

6e klasse 15

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

Badhoevedorp sc. JO09-2

2

1

0

1

3

12

10

 

 

 

 

ZEBRA’S

geen foto beschikbaar.

 

 

 

ZONDAG 2

 

 

JO18-1