image002.gif

 

Sport Combinatie BADHOEVEDORP OPGERICHT 1 JULI 1931

 

WEDSTRIJDPLANNING HONK- & SOFTBAL AFDELING

home h&s afdeling

 

WEDSTRIJDSECRETARIAAT:    senioren  mw. G. v.d. Heuvel    jeugd  mw. N. Vonk-v.d. Akker tel. 06-21515094  

 Wat is honkbal ?   Wat is Bee Ball ? 

 

honk- & softbal artikelen sc Badhoevedorp bestellen          Softbalrecreatie. Iets voor U????

 

Programma KNBSB is altijd leidend: zie de links onderaan deze pagina.

 

Seizoen 2017 COMPETITIE

dag

datum

tijd

thuisclub

bezoekers

uitslag

zo.

30-04

10.00

DVH AH1

ASPIRANTEN

 

zo.

30-04

10.00

Sparks Haarlem 2

HONKBAL 1

 

wo.

03-05

19.00

Spaarnwoude HS2

HEREN SB2

 

vr.

05-05

19.00

Rooswijk HS1

HEREN SB1

 

za.

06-05

10.00

BB ROOKIES

DVH BR1

 

za.

06-05

11.00

PUPILLEN 1

Thamen PH3

 

za.

06-05

16.00

Adam Pirates PH5

PUPILLEN 2

 

zo.

07-05

10.00

Adam Pirates AH3

ASPIRANTEN

 

zo.

07-05

15.00

BB MAJORS

Adam North St. BM1

 

zo.

07-05

14.30

Sullivan’s 1

HONKBAL 1

 

di.

09-05

19.30

HEREN SB2

Double Stars HS1

 

vr.

12-05

19.30

HEREN SB1

Sparks Hlem HS1

 

za.

13-05

10.00

Thamen BR1

BB ROOKIES

 

za.

13-05

11.00

PUPILLEN 1

BSM PH1

 

za.

13-05

14.30

ASPIRANTEN

Almere’90 AH2

 

zo.

14-05

14.00

Hoofddorp P. PH5

PUPILLEN 2

 

zo.

14-05

14.00

Adam Pirates BM1

BB MAJORS

 

zo.

14-05

15.00

HONKBAL 1

Vennep Flyers 2

 

zo.

16-05

15.00

DVH BM1

BB MAJORS

 

di.

16-05

19.30

Schoten HS2

HEREN SB2

 

vr.

19-05

19.00

Spaarnwoude HS1

HEREN SB1

 

za.

20-05

10.00

Adam Pirates PH4

PUPILLEN 1

 

za.

20-05

11.00

PUPILLEN 2

Adam North St. PH1

 

zo.

21-05

14.30

Quick A’dam 2

HONKBAL 1

 

di.

23-05

19.30

HEREN SB2

United HS2

 

do.

25-05

 

ASPIRANTEN

Canal Series Pirates

 

do.

25-05

 

PUPILLEN 1

Canal Series Pirates

 

do.

25-05

 

PUPILLEN 2

Canal Series Pirates

 

vr.

26-05

19.00

Odiz Frogs HS2

HEREN SB1

 

za.

27-05

10.00

Quick Adam BR1

BB ROOKIES

 

za.

27-05

11.00

PUPILLEN 1

DSS PH2

 

za.

27-05

12.00

DVH PH2

PUPILLEN 2

 

zo.

28-05

15.00

HONKBAL 1

DVH 3

 

di.

30-05

19.30

HEREN SB2

Bloemendaal HS1

 

vr.

02-06

19.30

HEREN SB1

Odiz Frogs HS3

 

za.

03-06

10.00

TIW/Survivors BM1

BB MAJORS

 

za.

03-06

10.00

BB ROOKIES

Ban-Topa BR1

 

za.

03-06

11.00

PUPILLEN 1

Vennep Flyers PH2

 

za.

03-06

17.00

Terrasvogels 1

HONKBAL 1

 

zo.

04-06

10.00

RCH-Pinguins PH1

PUPILLEN 2

 

di.

05-06

19.30

Cromtigers HS1

HEREN SB2

 

vr.

09-06

20.00

Kinheim HS1

HEREN SB1

 

za.

10-06

11.00

PUPILLEN 2

Ban-Topa PH1

 

za.

10-06

14.00

Hoofddorp PH 6

PUPILLEN 1

 

zo.

11-06

15.00

HONKBAL 1

Rooswijk 1

 

zo.

11-06

 

BB MAJORS

Landelijke

Beeballdag

 

zo.

11-06

 

BB ROOKIES

 

ma.

12-06

19.30

Urbanus HS1

HEREN SB2

 

vr.

16-06

19.30

United HS1

HEREN SB2

 

di.

20-06

19.30

HEREN SB2

Quick Adam HS3

 

za.

24-06

10.00

Quic A;dam PH2

PUPILLEN 2

 

za.

24-06

10.00

Thamen BM1

BB MAJORS

 

za.

24-06

10.00

Adam Pirates BR1

BB ROOKIES

 

za.

24-06

11.00

PUPILLEN 1

Kinheim PH3

 

za.

24-06

17.00

Cromtigers 2

HONKBAL 1

 

wo.

28-06

19.00

Hoofddorp P. HS3

HEREN SB1

 

vr.

30-06

19.30

HEREN SB1

Hoofddorp P. HS2

 

za.

01-07

11.00

PUPILLEN 2

Adam Pirates PH5

 

za.

01-07

11.00

DVH BR1

BB ROOKIES

 

zo.

02-07

15.00

HONKBAL 1

Thamen 2

 

zo.

02-07

15.00

BB MAJORS

DVH BM1

 

zo.

02-07

10.30

Thamen PH3

PUPILLEN 1

 

vr.

07-07

19.30

Vennep Flyers HS1

HEREN SB1

 

za.

08-07

10.00

BB ROOKIES

Thamen BR1

 

za.

08-07

11.00

PUPILLEN 2

Hoofddorp P. PH5

 

za.

08-07

12.00

BSM PH1

PUPILLEN 1

 

zo.

09-07

10.00

Onze Gezellen 3

HONKBAL 1

 

zo.

09-07

15.00

BB MAJORS

Hoofddorp P. Royals

 

di.

11-07

19.30

HEREN SB2

Spaarnwoude HS2

 

vr.

14-07

19.30

HEREN SB1

Rooswijk HS1

 

zo.

16-07

15.00

HONKBAL 1

Sparks Haarlem 2

 

ma.

17-07

19.30

Double Stars HS1

HEREN SB2

 

do.

17-08

19.30

HEREN SB2

Schoten HS2

 

vr.

18-08

20.30

Sparks Hlem HS1

HEREN SB1

 

zo.

20-08

14.00

Rangers 1

HONKBAL 1

 

do.

24-08

19.30

United HS2

HEREN SB2

 

vr.

25-08

19.30

HEREN SB1

Spaarnwoude HS1

 

zo.

27-08

15.00

HONKBAL 1

Sullivan’s 1

 

do.

31-08

19.00

Bloemendaal HS1

HEREN SB2

 

vr.

01-09

19.30

HEREN SB1

Odiz Frogs HS2

 

zo.

03-09

10.00

Vennep Flyers 2

HONKBAL 1

 

di.

05-09

19.30

HEREN SB2

Urbanus HS1

 

vr.

08-09

18.30

Odiz Frogs HS3

HEREN SB1

 

zo.

10-09

15.00

HONKBAL 1

Quick A’dam 2

 

di.

12-09

19.30

HEREN SB2

Cromtigers HS1

 

vr.

15-09

19.30

HEREN SB1

Kinheim HS1

 

za.

16-09

10.00

DVH 3

HONKBAL 1

 

Wedstrijden afgelast e/o nog opnieuw in te plannen

 

 

 

 

 

 

 

 

teampagina’s site KNBSB: 

 heren HB 1 - heren SB 1 - heren SB 2

hb aspiranten - hb pupillen 1 - hb pupillen 2 - beeball majors - beeball rookies

teampagina’s site sc Badhoevedorp:

heren HB 1 - heren SB 1 - heren SB 2 - hb aspirantenhb pupillen 1hb pupillen 2beeball majorsbeeball rookies

top op page