VELDVOETBAL SEIZOEN 2019/2020

Seizoen stilgelegd per 12 maart 2020 i.v.m. uitbraak corona-virus.

Seizoen is niet uitgespeeld; geen kampioenen, promovendi en degradanten.

Betreffende standen blauw gearceerd.

 

 

Vanaf dit seizoen zijn de competities bij de onderbouw van de jeugd anders van opzet.

 

VE35+1

 

 

2e klasse A

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Wartburgia asv 35+3

15

11

0

4

33

64

34

2

TOB Rksv 35+3

14

10

2

2

32

52

26

3

Badhoevedorp sc. 35+1

15

9

4

2

31

47

30

4

Jong Hercules 35+1

15

9

1

5

28

61

47

5

Wieringermeer 35+1

14

6

3

5

21

49

38

6

Buitenveldert sc. 35+1

14

5

3

6

18

40

55

7

RCZ 35+2

13

4

3

6

15

40

53

8

ZOB 35+2

14

4

2

8

14

35

50

9

TOB Rksv 35+2

12

4

0

8

12

19

29

10

JOS Watergraafsmeer 35+1

12

2

1

9

7

25

40

11

Wartburgia asv 35+1

12

1

1

10

4

25

55

 

 

Beker Veteranen

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Groep 1 poule 01

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Hoofddorp s.v. 35+1

2

2

0

0

6

22

5

2

Overbos sv 35+1

2

1

0

1

3

9

12

3

Badhoevedorp sc 35+1

2

0

0

2

0

3

17

 

 

VE35+2 (7x7)

 

 

1e klasse 33

 

 

 

 

 

Runs

 

najaar

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. 35+2

12

12

0

0

36

41

12

2

Swift 35+2

12

5

1

6

16

27

26

3

Parkstad SV 35+2

11

4

0

7

12

9

19

4

Portugal A’dam FC 35+1

11

1

1

9

4

11

31

 

 

VE35+3 (7x7)

 

 

1e klasse 14

 

 

 

 

 

Runs

 

najaar 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Parkstad SV 35+1

11

7

3

1

24

31

9

2

DSS 35+1

12

6

3

3

21

18

16

3

FC Uitgeest 35+3

11

2

4

5

10

13

19

4

Badhoevedorp sc. 35+3

12

2

2

8

8

13

31

 

 

VE45+1

 

 

1e klasse B

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

FC Amsterdam 45+1

16

14

2

0

44

68

14

2

Real Sranang sv. 45+1

15

12

2

1

38

79

31

3

Badhoevedorp sc. 45+1

16

11

2

3

35

67

32

4

Badhoevedorp sc. 45+2

15

10

1

4

31

55

34

5

Breukelen FC 45+1

16

9

0

7

27

42

38

6

ASV Arsenal 45+1

17

8

1

8

25

48

44

7

GeuzenMiddenmeer 45+1

17

7

3

7

24

47

37

8

TABA afc 45+1

14

7

0

7

21

44

41

9

Overamstel sc. 45+1

13

6

2

5

20

29

29

10

AS'80 45+1

16

5

3

8

18

36

35

11

Wartburgia asv 45+1

15

5

0

10

15

42

57

12

Dijk De asv 45+1

17

5

0

12

15

42

55

13

DCG Rksv 45+1

16

1

2

13

5

17

84

14

ASC De Volewijckers 45+1

17

1

0

16

3

14

99

 

 

VE45+2

 

 

1e klasse B

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

FC Amsterdam 45+1

16

14

2

0

44

68

14

2

Real Sranang sv. 45+1

15

12

2

1

38

79

31

3

Badhoevedorp sc. 45+1

16

11

2

3

35

67

32

4

Badhoevedorp sc. 45+2

15

10

1

4

31

55

34

5

Breukelen FC 45+1

16

9

0

7

27

42

38

6

ASV Arsenal 45+1

17

8

1

8

25

48

44

7

GeuzenMiddenmeer 45+1

17

7

3

7

24

47

37

8

TABA afc 45+1

14

7

0

7

21

44

41

9

Overamstel sc. 45+1

13

6

2

5

20

29

29

10

AS'80 45+1

16

5

3

8

18

36

35

11

Wartburgia asv 45+1

15

5

0

10

15

42

57

12

Dijk De asv 45+1

17

5

0

12

15

42

55

13

DCG Rksv 45+1

16

1

2

13

5

17

84

14

ASC De Volewijckers 45+1

17

1

0

16

3

14

99

 

 

JO16-1

 

 

Competitie voorjaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 03

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Velsen Rkvv JO16-3

5

4

1

0

13

21

7

2

Onze Gezellen JO16-3

5

3

1

1

10

18

14

3

Purmerland JO16-1

5

3

0

2

9

22

17

4

Foresters (de) JO16-2

5

3

0

2

9

7

5

5

Badhoevedorp sc. JO16-1

5

3

0

2

9

12

13

6

DSS JO16-1

5

2

1

2

7

15

14

7

AFC IJburg JO16-1

5

2

1

2

7

12

15

8

Blauw Wit (W) JO16-1

5

2

1

2

7

6

10

9

Bloemendaal JO16-3

5

1

2

2

5

16

22

10

HBC JO16-2

5

1

1

3

4

9

13

11

ODIN 59 JO16-2

5

1

0

4

3

6

10

12

Haarlem-K'land f.c. JO16-2

5

0

2

3

2

9

13

 

 

Competitie najaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 4

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

UNO vv JO16-3

9

9

0

0

27

43

10

2

Hillegom sv JO16-2

9

8

0

1

24

38

8

3

DSS JO16-1

9

6

1

2

19

47

24

4

HBC JO16-2

9

4

2

3

14

23

26

5

Badhoevedorp sc. JO16-1

9

3

2

4

11

28

32

6

Onze Gezellen JO16-3

9

3

1

5

10

23

28

7

Bloemendaal JO16-3

8

3

0

5

9

23

30

8

Haarlem-K'land f.c. JO16-2

8

0

5

3

5

14

21

9

Alliance '22 sv. JO16-3

9

1

1

7

4

8

31

10

DSOV JO16-2

9

1

0

8

3

8

45

 

 

Zwaluwen Jeugdbeker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Groep 3 poule 08

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

CSW JO16-2

3

3

0

0

9

15

5

2

Breukelen FC JO16-2

3

2

0

1

6

9

7

3

SCH '44 JO16-2

3

1

0

2

3

7

8

4

Badhoevedorp sc JO16-1

3

0

0

3

0

3

14

 

 

JO15-1

 

 

Competitie voorjaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

HBC JO15-2

5

4

0

1

12

19

11

2

ST Pancr./B'dorp JO15-3

4

3

1

0

10

9

5

3

Olympia Haarlem JO15-2

3

2

1

0

7

11

5

4

FC Aalsmeer JO15-2

5

2

1

2

7

10

6

5

Badhoevedorp sc. JO15-1

5

2

1

2

7

15

18

6

DSK JO15-1

5

2

0

3

6

9

6

7

VVC fc JO15-4

5

2

0

3

6

6

14

8

DIOS sv. JO15-2

4

1

2

1

5

11

12

9

Overbos sv JO15-4

4

1

1

2

4

10

19

10

Hoofddorp s.v. JO15-4

5

1

1

3

4

11

18

11

UNO vv JO15-2

4

1

0

3

3

17

12

12

United sv/DAVO JO15-1

3

0

2

1

2

3

5

 

 

Competitie najaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 5

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Vogelenzang sv. JO15-1

9

7

2

0

23

41

12

2

UNO vv JO15-2

10

5

4

1

19

44

22

3

DIOS sv. JO15-2

10

5

1

4

16

44

29

4

Hoofddorp s.v. JO15-4

9

4

2

3

14

34

26

5

DSK JO15-1

8

3

4

1

13

23

14

6

AMVJ JO15-1

8

3

2

3

11

24

21

7

Overbos sv. JO15-3

8

3

1

4

10

32

29

8

Badhoevedorp sc. JO15-1

8

3

0

5

9

26

36

9

Amstelveen/H'raad JO15-2

7

2

2

3

8

15

21

10

HBC JO15-3

6

1

0

5

3

16

44

11

FC Aalsmeer JO15-3

7

0

0

7

0

8

53

 

 

Zwaluwen Jeugdbeker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Groep 4 poule 08

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ST Pancr./B'dorp JO15-3

2

2

0

0

6

9

1

2

ZSGOWMS JO15-1

2

1

0

1

3

8

5

3

Badhoevedorp sc JO15-1

2

0

0

2

0

0

11

 

 

JO14-1

 

 

Competitie voorjaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Hoofdklasse A

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

OFC JO14-1

4

3

1

0

10

15

6

2

Badhoevedorp sc. JO14-1

4

3

1

0

10

12

5

3

Jong Holland JO14-1

4

2

1

1

7

12

6

4

Kolping Boys JO14-1

4

1

1

2

4

14

11

5

Always Forward JO14-1

4

1

0

3

3

7

12

6

V.V. Bergen JO14-1

4

0

0

4

0

1

21

 

 

Competitie najaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Hoofdklasse A

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Hoofddorp s.v. JO14-2

13

11

2

0

35

74

8

2

OFC JO14-1

13

11

1

1

34

52

10

3

Badhoevedorp sc. JO14-1

13

10

1

2

31

86

25

4

Legmeervogels JO14-1

13

8

2

3

26

52

30

5

Velsen Rkvv JO14-1

13

7

0

6

21

34

26

6

AC Amsterdam JO14-1

13

6

2

5

20

25

30

7

RODA'23 Rksv JO14-1

13

6

2

5

20

28

39

8

VVC fc JO14-1

13

6

1

6

19

44

47

9

Haarlem-K'land f.c. JO14-1

13

5

2

6

17

32

40

10

KFC JO14-1

13

3

3

7

12

25

40

11

Alliance '22 sv. JO14-1

13

3

2

8

11

21

39

12

Overbos sv. JO14-1

13

1

4

8

7

18

37

13

Dijk De asv JO14-2

13

0

4

9

4

19

81

14

HBC JO14-1

13

1

0

12

3

18

76

 

Team is door KNVB kosteloos uit de beker genomen omdat er voor een wedstrijd geen andere datum gevonden kon worden.

Tegenstander wilde niet meewerken.

 

 

JO13-1

 

KAMPIOEN NAJAARSREEKS

Afbeelding met gras, atletiekwedstrijd, buiten, sport

Automatisch gegenereerde beschrijving

Voorste rij v.l.n.r.: Stan Boschman, Rixy Smit, Yuri van der Gaag, Yigit Erzar, Merijn de Ruijter.

Achterste rijv.l.n.r.: Zariesh Joemratie, Mats de Groot, Viggo Kallenbach, Matthew Krijgsman, Finn Timmerman, Geert-Jan Rietkerk (coach),

Stephan Boonstra (trainer), Julian Hartlieb, Reinout Rietkerk, Luca Boonstra en Aisar el Jaouhari.

Afwezig i.v.m. een blessure: Mink Tolboom.

 

Competitie voorjaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 05

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ASV Arsenal JO13-1

5

3

2

0

11

13

3

2

Swift JO13-2

4

3

0

1

9

9

9

3

Pancratius Rksv JO13-3

5

3

0

2

9

14

6

4

ZSGOWMS JO13-1

5

3

0

2

9

15

12

5

AFC JO13-7M

5

3

0

2

9

11

11

6

Argon JO13-2

5

2

2

1

8

6

3

7

RKAVIC JO13-4

5

2

1

2

7

19

16

8

Amstelveen/H’raad JO13-2

5

2

1

2

7

6

10

9

Badhoevedorp sc. JO13-1

4

1

1

2

4

5

8

10

RODA '23 Rksv JO13-3

5

1

1

3

4

11

10

11

Hertha JO13-1

5

1

0

4

3

4

9

12

VVA/Spartaan JO13-1

3

0

0

3

0

2

18

 

 

Competitie najaar

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

3e klasse 06

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc. JO13-1

10

9

1

0

28

72

24

2

Pancratius Rksv JO13-4

10

8

1

1

25

57

14

3

DSOV JO13-1

10

7

1

2

22

61

31

4

Hoofddorp s.v. JO13-5

10

6

0

4

18

37

24

5

BSM sv JO13-1

10

5

0

5

15

41

41

6

SCW JO13-1

10

4

2

4

14

48

35

7

Overbos sv. JO13-3

10

4

1

5

13

36

32

8

Olympia Haarlem JO13-2

9

4

0

5

12

32

34

9

DIOS sv. JO13-3

10

1

3

6

6

28

43

10

FC Aalsmeer JO13-4

10

1

1

8

4

29

71

11

Koninklijke HFC JO13-6

9

0

0

9

0

18

110

 

 

Zwaluwen Jeugdbeker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Groep 3 poule 02 poule

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp sc JO13-1

3

2

1

0

7

16

6

2

Swift JO13-4

3

2

0

1

6

10

9

3

ZSGOWMS JO13-2

3

1

1

1

4

13

9

4

SDW JO13-2

3

0

0

3

0

5

20

 

 

Zwaluwen Jeugdbeker