VELDVOETBAL SEIZOEN 2017/2018

 

VE35+1

KAMPIOEN

 

staande v.l.n.r.: Peter de Koter, Peter Volmer, Johan Abels (3 supporters), Mark Balk, Lucas Lauritsen, Kilsoo Visser,

Marc Bethlehem, Fred Roosingh

gehurkt v.l.n.r.: Michael Slinger, Ronald Bonnema, Guido van Til, Erwin evers, Dirk Hoogvliet,

Patrick van Rossum en Michel Alsemgeest.

 

 

3e klasse A

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp  sc. 35+1

22

19

1

2

58

120

36

2

RCH 35+1

22

15

1

6

46

67

41

3

Wartburgia  asv 35+2

19

14

3

2

45

95

47

4

Overbos  sv. 35+1

22

11

4

7

37

68

54

5

Amstelveen/Heemraad 35+1

22

10

5

7

35

55

42

6

BZC'13 35+1

22

9

4

9

31

90

69

7

Bloemendaal 35+1

22

8

4

10

28

62

62

8

TABA  afc 35+2

22

8

1

13

25

71

89

9

Zandvoort s.v. 35+1

22

8

1

13

25

42

73

10

Pancratius  Rksv 35+1

21

6

5

10

23

59

71

11

AFC 35+3

21

4

2

15

14

37

109

12

Schoten  vv. 35+1

21

1

1

19

4

37

110

 

 

VE35+2

 

 

1e klasse A

 

 

 

 

 

Doelpunten

Straf
punten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Legmeervogels 35+1

16

14

0

2

42

70

21

0

2

Portugal A’dam FC 35+1

16

9

1

6

28

57

46

0

3

United sv/DAVO 35+1

16

8

3

5

27

56

39

0

4

Arsenal ASV 35+1

16

7

4

5

25

45

40

0

5

Buitenveldert  sc. 35+1

16

8

1

7

25

51

51

0

6

VVC fc 35+1

16

7

3

6

23

59

56

1

7

Badhoevedorp  sc. 35+2

16

5

3

8

18

46

49

0

8

IJmuiden  vv. 35+1

16

3

3

10

12

32

61

0

9

GeuzenMiddenmeer 35+1

16

1

2

13

5

29

82

0

 

 

Beker voorronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp  sc. 35+2

3

3

0

0

9

10

7

2

SCW 35+1

3

2

0

1

6

6

5

3

Pancratius  Rksv 35+1

3

0

1

2

1

7

9

4

AGB 35+2

3

0

1

2

1

4

6

 

 

Beker eerste ronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

SCW 35+1

1

1

0

0

3

3

2

2

Badhoevedorp  sc. 35+2

1

0

0

1

0

2

3

 

VE45+1

 

 

staande v.l.n.r.: Dennis Draaisma, John Venema, Sjaak Braakman, Marc Achterstraat, Martin Pauwels, Johan Riensema,

Alex Cuperus en Timo Buurman.

gehurkt v.l.n.r.: Sander Blok, invaller Rob Bijleveld (45+2), Theun Kelder, Cor Salentijn, Martin van Looij en Peter van Nieuwburg.

 

 

2e klasse B

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Parkstad SV 45+2

22

18

2

2

56

103

43

2

FC Amsterdam 45+1

22

15

3

4

48

65

41

3

Zwanenburg v.v. 45+1

22

14

3

5

45

95

46

4

RKAVIC 45+1

22

14

2

6

44

110

63

5

IVV 45+1

22

11

2

9

35

108

88

6

GeuzenMiddenmeer 45+1

22

11

2

9

35

68

59

7

Badhoevedorp  sc. 45+1

22

9

2

11

29

82

82

8

ZCFC 45+1

21

8

4

9

28

59

52

9

Meteoor De  sv. 45+1

22

5

1

16

16

64

112

10

Buiksloot dvc 45+2

22

4

3

15

15

45

117

11

DRC 45+1

21

4

2

15

14

57

89

12

Vlug en Vaardig  cvv. 45+1

22

4

2

16

14

41

105

 

 

VE45+2

 

http://www.scbdorp.nl/vet4page_bestanden/image004.jpg

 

staande v.l.n.r.: Martin Kroes, Bob van Leeuwen, Melvin Troost, Michel van Leeuwen, Ed van den Berg, Erik Bregman,

Michel van den Bos, Piet de Vries jr., Herman Krijgsman, Ruud Bloemer en Richard van Opmeer.

gehurkt v.l.n.r.: Ramon Rijkeboer, Marc Zeedijk, Mike Thoonsen, Rene Ruyken, Rene Scheepmaker, Rob Bijleveld,

Roy Raghoenath en de vaste supporters Jan en Josian.

 

 

1e klasse A

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

HBC 45+1

26

24

1

1

73

99

24

2

Hoofddorp s.v. 45+1

25

20

1

4

61

86

37

3

EDO hfc 45+1

25

16

4

5

52

83

36

4

Zandvoort s.v. 45+1

25

12

5

8

41

65

38

5

Olympia Haarlem 45+1

26

13

2

11

41

62

67

6

Bloemendaal 45+1

26

11

4

11

37

72

70

7

Badhoevedorp  sc. 45+2

25

10

3

12

33

78

81

8

Overbos  sv. 45+1

25

10

2

13

32

62

73

9

Koninklijke HFC 45+2

26

9

3

14

30

51

66

10

Haarlem-K’land f.c. 45+1

25

9

1

15

28

54

85

11

RODA '23  Rksv 45+2

26

7

6

13

27

50

70

12

RCH 45+1

25

8

1

16

25

42

69

13

Sporting Martinus 45+1

24

4

4

16

16

54

84

14

Koninklijke HFC 45+1

25

5

1

19

16

37

95

 

VE35+3 (7x7)

 

 KAMPIOEN

 

1e klasse U

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp  sc. 35+3

20

17

2

1

53

68

22

2

SDOB 35+1

20

9

6

5

33

38

25

3

Diemen  sv. 35+1

20

7

7

6

28

25

26

4

IJburg AFC 35+2

20

6

1

13

19

22

47

5

Buitenboys  sc. 35+1

20

1

4

15

7

14

47

 

 

JO14-1

 

 

Staand v.l.n.r.: Erencan Yildirim, Lucas Dekker, Onno Smit, Bart Smit (trainer/coach), Andy van der Felz, Stan Goossens, Domani van Rooijen,

Mitch Stötefalk, James Arrindell, Tim Gooijer, Quentin Gerritsen en Jitse Arrindell (trainer/coach).

Gehurkt v.l.n.r.: Martijn de Jong, Jamal El Mesri, Mick Schenk, Teoman Demirel, Filip Kuilman, Colin Wahlen, Jordi Kuhlman en Emre Kaan Akyuz

 

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 04

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

BSM sv JO14-1

11

10

1

0

31

52

7

2

Badhoevedorp  sc. JO14-1

11

8

1

2

25

54

19

3

OFC JO14-1

11

7

2

2

23

48

29

4

Hoofddorp s.v. JO14-3

10

6

3

1

21

34

14

5

FC Blauw-Wit B. JO14-1

10

6

1

3

19

38

21

6

Hillegom sv JO14-3

11

6

1

4

19

24

21

7

Bloemendaal JO14-4

11

4

0

7

12

27

32

8

DSOV JO14-2

11

3

1

7

10

20

43

9

VVC fc JO14-2

10

2

3

5

9

20

33

10

AMVJ JO14-2

11

3

0

8

9

14

49

11

FC Aalsmeer JO14-1

11

2

1

8

7

15

41

12

DSS JO14-6

10

0

0

10

0

11

48

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

2e klasse 09 (laag)

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DIOS sv. JO14-3

11

11

0

0

33

60

10

2

BSM sv JO14-1

11

9

1

1

28

75

7

3

Hoofddorp s.v. JO14-3

11

7

2

2

23

48

9

4

Badhoevedorp  sc. JO14-1

11

7

2

2

23

55

27

5

FC Aalsmeer JO14-1

11

6

2

3

20

43

28

6

VVC fc JO14-3

11

5

0

6

15

36

44

7

Hillegom sv JO14-3

11

4

2

5

14

28

20

8

DSS JO14-7

11

4

1

6

13

21

36

9

Amstelveen/H’raad JO14-3

11

4

1

6

13

37

59

10

ODIN 59 JO14-3

11

2

1

8

7

34

55

11

Alliance '22  sv. JO14-3

11

1

0

10

3

4

98

12

HBC JO14-3

11

0

0

11

0

15

63

 

 

Beker voorronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Spaarnwoude  sv. JO14-1

2

2

0

0

6

11

5

2

Badhoevedorp  sc. JO14-1

2

1

0

1

3

7

9

3

RKAVIC JO14-1

2

0

0

2

0

4

8

 

JO13-1

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

1e klasse 09

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Zuidoost United JO13-1

11

10

0

1

30

47

14

2

Ouderkerk sv. JO13-1

11

8

1

2

25

48

18

3

SCW JO13-1

11

7

2

2

23

42

24

4

Buitenveldert JO13-4M

11

7

1

3

22

20

20

5

KDO sv JO13-1

11

6

2

3

20

31

24

6

Sporting Martinus JO13-2

11

6

2

3

20

27

22

7

Amstelveen/Heemr. JO13-1

11

4

2

5

14

23

23

8

RKDES JO13-1

11

4

1

6

13

18

18

9

Velsen  Rkvv JO13-2

10

2

2

6

8

6

30

10

Abcoude fc JO13-2

11

2

1

8

7

24

46

11

Badhoevedorp  sc. JO13-1

11

2

0

9

6

23

36

12

Arsenal ASV JO13-1

10

0

0

10

0

8

42

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

1e klasse 04

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Hillegom sv JO13-1

11

9

0

2

27

42

13

2

Koninklijke HFC JO13-2

11

9

0

2

27

35

8

3

HBC JO13-1

11

7

1

3

22

49

23

4

Alliance '22  sv. JO13-1

11

7

0

4

21

26

22

5

VVC fc JO13-1

11

6

2

3

20

47

20

6

Overbos  sv. JO13-1

11

6

2

3

20

23

13

7

RCH JO13-1

11

5

2

4

17

26

21

8

UNO vv JO13-1

11

4

1

6

13

29

29

9

Zandvoort s.v. JO13-1

11

4

1

6

13

20

32

10

Badhoevedorp  sc. JO13-1

11

2

2

7

8

12

44

11

Bloemendaal JO13-2

11

1

1

9

4

11

40

12

Geel Wit '20 sv. JO13-1

11

0

0

11

0

5

60

 

 

Beker voorronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Jong Holland JO13-1

2

2

0

0

6

11

0

2

RCH JO13-1

2

1

0

1

3

5

6

3

Badhoevedorp  sc. JO13-1

2

0

0

2

0

2

12

 

JO13-2

 

staande v.l.n.r.: Sem Sijmons, Camiel Jongejeugd, Atilla Aykuz, Eymen el Fafazi, Gurlyagt Singh,

Kerem Tulbur, Hicham Boukamir, Taeke Boersma (trainer/coach).

onderste rij: Fatih Karaca, Kevin Bisoen, Kars Monde, Cles van den Berg, Mathijs de Graaf, Jasper Wolhoff.

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 04

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Nieuw Sloten sv JO13-2

11

9

0

2

27

74

18

2

NFC JO13-2

11

9

0

2

27

56

25

3

Sporting Martinus JO13-5

11

8

1

2

25

51

39

4

Badhoevedorp  sc. JO13-2

11

5

2

4

17

36

35

5

Buitenveldert  sc. JO13-8

10

4

3

3

15

39

36

6

Ouderkerk sv. JO13-3

10

4

1

5

13

21

34

7

Legmeervogels JO13-3

10

3

3

4

12

21

32

8

Pancratius  Rksv JO13-3

11

3

3

5

12

27

31

9

FC Aalsmeer JO13-5

11

3

3

5

12

27

35

10

Abcoude fc JO13-3

9

2

1

6

7

27

46

11

RODA '23  Rksv JO13-6

10

1

3

6

6

16

43

12

Argon JO13-5

11

1

2

8

5

28

49

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

4e klasse 20

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Argon JO13-4

11

10

0

1

30

68

15

2

CSW JO13-3M

11

9

1

1

28

33

7

3

Hoofddorp s.v. JO13-4

10

8

1

1

25

83

5

4

FC Aalsmeer JO13-5

11

7

0

4

21

35

35

5

Badhoevedorp  sc. JO13-2

11

6

2

3

20

29

25

6

Legmeervogels JO13-3

11

6

1

4

19

28

13

7

RODA '23  Rksv JO13-6

10

3

2

5

11

21

32

8

DIOS sv. JO13-5

10

3

1

6

10

18

42

9

KDO sv JO13-2

11

3

1

7

10

17

35

10

RKDES JO13-3

11

2

1

8

7

21

62

11

UNO vv JO13-4

10

1

2

7

5

11

35

12

Hertha JO13-3

11

0

0

11

0

6

64

 

 

Beker voorronde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Nieuw Sloten sv JO13-2

3

3

0

0

9

21

3

2

RODA '23  Rksv JO13-7

2

1

0

1

3

3

6

3

TABA  afc JO13-2

1

0

0

1

0

0

12

4

Badhoevedorp  sc. JO13-2

2

0

0

2

0

4

7

 

JO12-1

 

bovenste rij v.l.n.r.: Lucas Franken, Stijn Havinga, Thomas Crespo, Jaino Regter, Vince Franken, Oran Bros, Julian Gonzalez.

middelste rij v.l.n.r.: Vin Troost, Kick Boonstra, Fabio Regenboog, Noah Liauw Anjie, Mika Ribbens, Melis Matti.

onderste rij v.l.n.r.: Omar Bouzalim, Samuel Strijks, Rick van der Kort.

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Hoofdklasse 3.2

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Zeeburgia  avv JO12-2

11

8

1

2

25

41

21

2

NVC JO12-1

11

7

1

3

22

39

17

3

Zuidoost United JO12-1

11

7

1

3

22

33

26

4

Roda '46 JO12-1

11

5

2

4

17

19

21

5

Nieuw West United JO12-1

10

5

0

5

15

25

25

6

Legmeervogels JO12-1

10

4

2

4

14

23

22

7

FC Weesp JO12-1

11

3

4

4

13

33

37

8

AS'80 JO12-1

10

4

0

6

12

25

32

9

AFC JO12-1

10

3

2

5

11

21

33

10

Waterwijk  asc JO12-1

11

2

4

5

10

30

33

11

Badhoevedorp  sc. JO12-1

11