VELDVOETBAL SEIZOEN 2014/2015

 

VETERANEN 1 (1e klasse E – 35+)

 

 

staand v.l.n.r.: Michael Slinger (mental-coach), Matthias van Beeren, Mark Balk, Johan Abels, Martin Wiedijk, Guido Monnik, Michel Alsemgeest, Peter Volmer (coach), Geert Jan Rietkerk (teamscheids).

gehurkt v.l.n.r.: Oetse van den Heuvel (coach), Lucas Lauritsen, Erwin Evers, Duncan Slinger, Kilsoo Visser, Dirk Hoogvliet, Guido van Til.

 

image004.jpg

 

 

 

1e klasse 35*

Doelpunten

 

afdeling E

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Legmeervogels VE1

21

17

2

2

53

78

37

2

Zandvoort VE3

21

13

5

3

44

73

44

3

Badhoevedorp VE1

22

13

2

7

41

83

53

4

Portugal Adam FC VE1

19

12

3

4

39

76

52

5

BSM VE1

20

10

2

8

32

85

78

6

OFC VE2

22

9

2

11

29

56

63

7

HBC VE1

20

9

1

10

28

53

52

8

Kon. HFC VE2

20

6

3

11

21

44

56

9

Pancratius VE1

22

6

2

14

20

48

67

10

Zandvoort VE2

22

5

4

13

19

70

90

11

Amstelveen VE1

20

6

0

14

18

39

73

12

VVC VE1

21

5

2

14

17

52

92

 

 

VETERANEN 2 (1e klasse G – 35+)

 

 

staand v.l.n.r.: Martin Jalving (teamscheidsrechter), John Venema, Alex Cuperus, Mark Achterstraat, Timo Buurman, Sander Blok, Sjaak Braakman en Dennis Draaisma.

gehurkt v.l.n.r.: Martin Pauwels, Martin van Looij, Erik Bregman, Cor Salentijn, Henk Mul, Theun Kelder en Peter van Nieuwburg.

 

image002.jpg

 

 

1e klasse 35*

Doelpunten

 

afdeling G

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sporting Martinus VE3

20

14

4

2

46

84

30

2

TOB VE2

19

12

3

4

39

82

55

3

Germaan De VE1

20

12

2

6

38

85

48

4

DCG VE1

20

12

1

7

37

76

49

5

AGB VE2

20

12

1

7

37

63

54

6

ZSGOWMS VE2

19

10

1

8

31

68

46

7

Badhoevedorp VE2

20

9

2

9

29

78

56

8

Eendracht'82 VE1

20

6

2

12

20

47

87

9

Vlug en Vaardig VE2

20

5

2

13

17

43

91

10

RCZ VE3

20

5

1

14

16

40

75

11

Portugal Adam FC VE2

20

2

1

17

7

32

107

 

 

VETERANEN 3 (1e klasse A – 45+)

 

 

staand v.l.n.r.: Rene Ruyken, Mike Thoonsen, Niels Kruithof, Roy Raghoenath, Ton Visser, Sikko Riedstra, Michel van Leeuwen, Rene Scheepmaker, Franklin van Willigenburg, Ruud Bloemer (invalscheids & grensrechter) en Martin Kroes.   

gehurkt v.l.n.r.: Henk Schelling, Michel van den Bos, Rob Bijleveld, Ramon Rijkeboer, Herman Krijgsman en Piet de Vries (teamscheidsrechter). 

 

image002.jpg

 

 

1e klasse 35*

Doelpunten

Straf
punten

 

Afdeling A

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Wherevogels De VE1

22

18

2

2

56

81

26

0

2

RCH VE2

22

15

4

3

49

75

28

0

3

Hoofddorp s.v. VE1

22

12

3

7

39

65

48

0

4

Haarlem-Kennemerl. VE1

22

11

2

9

35

56

50

0

5

EDO hfc VE2

22

9

5

8

32

62

55

0

6

Badhoevedorp VE3

22

9

3

10

30

64

64

0

7

Olympia Haarlem VE1

22

8

4

10

28

76

72

0

8

Overbos VE2

22

9

2

11

28

44

65

1

9

AFC VE2

22

5

6

11

21

61

76

0

10

Kon. HFC VE3

22

6

2

14

20

39

68

0

11

Bloemendaal VE2

22

5

4

13

19

41

91

0

12

Kon. HFC VE4

22

5

3

14

18

48

69

0

 

C-1 JUNIOREN MEISJES

 

ONGESLAGEN KAMPIOEN NAJAARSREEKS

achterste rij v.l.n.r.:  Britney Hilgen, Sam Schellingerhout, Beau van Willigen, Amber Sewgobind, Hannah Verheijden, Jaimy Nak, Mayre Aarsen,

                                 Gabrielle Breij en Eric Huijbrechtse (coach).

voorste rij v.l.n.r.:     Eefje Meijboom, Lois Jager, Romy Kulkens, Jill Onsia, Elisa Top en Cynthia Willemsen.

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 104

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

FC Aalsmeer MC1

10

7

1

2

22

35

17

2

DSS MC2

10

7

0

3

21

38

23

3

HBC MC1

10

5

1

4

16

31

20

4

Onze Gezellen MC1

9

4

1

4

13

19

23

5

Badhoevedorp MC1

9

2

3

4

9

18

32

6

Kon. HFC MC1

10

0

2

8

2

14

40

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 210

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

11

10

1

0

31

76

11

2

RODA 23 MC2

11

9

1

1

28

65

19

3

Pancratius MC1

11

8

1

2

25

59

16

4

KDO MC1

11

5

4

2

19

21

18

5

FC Aalsmeer MC2

11

6

0

5

18

25

17

6

NFC MC1

11

5

2

4

17

28

26

7

Nieuw Sloten sv MC1

11

5

2

4

17

26

29

8

RKDES MC1

11

5

1

5

16

38

23

9

Legmeervogels MC1

11

2

1

8

7

14

38

10

SCW MC1

11

2

0

9

6

16

54

11

Buitenveldert MC4

11

1

1

9

4

6

39

12

Kon. HFC MC3

11

1

0

10

3

2

86

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

3

2

1

0

7

20

4

2

Onze Gezellen MC1

3

2

1

0

7

16

10

3

DSOV MC1

3

1

0

2

3

7

13

4

SDZ MC1

3

0

0

3

0

4

20

 

 

beker

Doelpunten

 

1e ronde

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

1

1

0

0

3

10

1

2

Waterloo MC1

1

0

0

1

0

1

10

 

 

beker

Doelpunten

 

2e ronde

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

1

1

0

0

3

3

1

2

HBOK MC1

1

0

0

1

0

1

3

 

 

beker

Doelpunten

 

1/8 finales

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

1

0

1

0

1

1

1

2

Oosthuizen MC1

1

0

1

0

1

1

1

Badhoevedorp MC1 wint na strafschoppen met 5-4

 

 

beker

Doelpunten

 

¼ finales

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

1

0

1

0

1

1

1

2

ALC MC1

1

0

1

0

1

1

1

Badhoevedorp MC1 wint na strafschoppen met 4-2

 

 

beker

Doelpunten

 

½ finales

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp MC1

1

0

1

0

1

2

2

2

Hercules MC1

1

0

1

0

1

2

2

Badhoevedorp MC1 wint na strafschoppen met 5-3

 

 

bekerfinale

Doelpunten

 

bij Legmeervogels

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

fc Driebergen MC1

1

1

0

0

3

4

2

2

Badhoevedorp MC1

1

0

0

1

0

2

4

 

De verliezend finalist met een medaille en een beker.

 

D-1 PUPILLEN

 

KAMPIOEN VOORJAARSREEKS

staand v.l.n.r.: Roy Schuuring, Taeke Boersma, Konrad Sokolowski, Mitchell Besselink, Nash Elmers, Sam Tolboom, Wouter van Rooijen, Maurits de Jong, Delivio Stuger, Roy Braakman

zittend v.l.n.r.: Robbie van Nieuwburg Xavio Stuger Julia Goossens Wail Lahri.        liggend: Bas van der Haar

 

 

staand v.l.n.r.: trainer/coach Taeke Boersma, Sam Tolboom, Eddy Overhof, Mitchel Besselink, Julian van Vliet, Julia Goossens, Naufal Zitter, Maurits de Jong, trainer/coach Wouter van Rooijen
geknield v.l.n.r.: Roy Braakman, Nash Elmers, Wail Lahri, Bas van der Haar, Robbie van Nieuwburg, Xavio Stuger, Konrad Sokolowski.

 

image002.jpg

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 331

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D1

10

8

2

0

26

52

7

2

RKDES D2

9

5

3

1

18

24

11

3

AFC D6

9

5

2

2

17

30

22

4

Amstelveen D3

10

5

1

4

16

38

19

5

FC Aalsmeer D5

9

1

0

8

3

7

43

6

Ouderkerk D6

9

0

0

9

0

6

55

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 312

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

SCW D1

10

8

1

1

25

41

17

2

RODA 23 D5

10

8

0

2

24

39

17

3

VVC D4

10

6

2

2

20

41

24

4

Badhoevedorp D1

10

5

2

3

17

32

27

5

BSM D2

10

5

1

4

16

41

30

6

HBC D3

10

4

3

3

15

38

32

7

Hillegom sv D4

10

3

4

3

13

19

17

8

UNO vv D1

10

4

1

5

13

25

24

9

Pancratius D5

10

2

1

7

7

20

44

10

Overbos D5

10

1

1

8

4

21

54

11

Hoofddorp s.v. D7

10

0

2

8

2

14

45

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D1

3

3

0

0

9

19

5

2

de Meer D1

3

2

0

1

6

14

9

3

Sp.Martinus D3

3

1

0

2

3

9

11

4

Roda’23 D6

3

0

0

3

0

3

19

 

 

beker

Doelpunten

 

1e ronde

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D1

1

1

0

0

3

4

1

2

DSK D1

1

0

0

1

0

1

4

 

 

beker

Doelpunten

 

2e ronde

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DSS D3

1

0

1

0

1

2

2

2

Badhoevedorp MC1

1

0

1

0

1

2

2

DSS D3 wint na strafschoppen

 

D-2 PUPILLEN

 

 

staand v.l.n.r.: James Arrindell, Neo Arrindell, Sachin Ayyar, Carlos Grannetia, Kai Stouthart, Floris Anderiesse, Hugo Perlee, Andy van der Felz, Teoman Demirel en Laurens van Aalderen. Erachter coach/trainer Paul Levels.

zittend v.l.n.r.: Tom Sarfaty, Jessica van der Valk, Youssef Ouald Chaib en Yannic Levels.

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 436

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

KDO D2

10

7

0

3

21

29

23

2

Sporting Martinus D6

10

6

1

3

19

37

20

3

Ouderkerk D7

10

6

0

4

18

33

25

4

Pancratius D7

10

5

1

4

16

28

17

5

Zuidoost United D3

10

3

1

6

10

28

36

6

Badhoevedorp D2

10

1

1

8

4

15

49

 

 

Najaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 418

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenveldert D8

11

9

1

1

28

54

13

2

RODA 23 D8

11

9

1

1

28

63

23

3

NFC D1

10

9

0

1

27

74

13

4

ZSGOWMS D3

10

8

1

1

25

85

12

5

Pancratius D7

10

6

1

3

19

43

15

6

Badhoevedorp D2

11

4

2

5

14

41

51

7

DCG D5

10

4

1

5

13

26

27

8

Sporting Martinus D5

11

3

3

5

12

32

33

9

DIOS D9

11

3

1

7

10

21

56

10

Swift D6

11

1

2

8

5

22

67

11

Arsenal ASV D4

11

1

0

10

3

11

100

12

Vlug en Vaardig D2

11

0

1

10

1

7

69

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZSGOWMS D4

3

2

1

0

7

8

2

2

Zwanenburg D4

3

2

1

0

7

6

3

3

Pancratius D6

3

1

0

2

3

10

4

4

BADHOEVEDORP D2

3

0

0

3

0

3

18

 

E-1 PUPILLEN

 

 

v.l.n.r.: Roy Raghoenath (coach), Mees Wilcke, Jaffar Bouhbouh, Daniel Breij, Olivier Lowie, Makenson Jansen, Jay Hubert, Wim Veltrop (trainer vanaf december), Tim de Jong, Dylan Willame, Antonio Lazzeri, Frank de Jong (coach), Pratham Raghoenath en Otto de Rooij.

 

adamtaxi.jpg

 

 

Fase 1 E9-Top

Doelpunten

 

Afdeling H15

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Bilt De E1

7

7

0

0

21

44

10

2

NVC E1

7

4

0

3

12

22

18

3

Almere FC E1

7

3

1

3

10

26

17

4

DESTO E1

7

3

1

3

10

14

17

5

Loosdrecht E1

7

3

0

4

9

27

24

6

Breukelen fc E1

7

3

0

4

9

18

47

7

Maarssen E1

7

2

2

3

8

17

20

8

Badhoevedorp E1

7

1

0

6

3

11

26

 

 

Fase 2 E9-Top

Doelpunten

 

Afdeling H12

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Real Sranang E1

5

4

1

0

13

22

8

2

VVA/Spartaan E1

6

4

1

1

13

22

18

3

Nieuw West SV E1

6

4

0

2

12

17

11

4

Huizen E1

6

3

1

2

10

28

10

5

Diemen E1

6

2

2

2

8

14

13

6

Pancratius E1

5

1

2

2

5

11

13

7

Badhoevedorp E1

6

1

1

4

4

20

36

8

IVV E1

6

0

0

6

0

7

32

 

 

Fase 3 E9-Top

Doelpunten

 

Afdeling H18

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Zuidoost United E1

7

7

0

0

21

43

3

2

Legmeervogels E2

7

5

0

2

15

25

11

3

FC Aalsmeer E1

7

5

0

2

15

25

15

4

BFC E2

7

3

2

2

11

24

25

5

Fortius E2

7

2

1

4

7

18

29

6

Blauw Wit A’am E1

7

2

1

4

7

17

33

7

Badhoevedorp E1

7

1

0

6

3

24

33

8

Bloemendaal E2

7

1

0

6

3

11

38

 

 

beker

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

DIOS E1

3

3

0

0

9

24

5

2

AFC E1

3

2

0

1

6

33

4

3

BADHOEVEDORP E1

3

1

0

2

3

7

25

4

UNO E1

3

0

0

3

0

4

34

 

 

E-2 PUPILLEN

 

 

staand v.l.n.r.: Danny Smit (trainer/leider), Sebastian Heisen, Sean Rouzbeh, Oran Bros, Hans Bros (trainer/leider), Omar Bouzalim,

  Noah Bouhbouh, Mike Ketel en Wolf van der Meer.

liggend v.l.n.r.: Julian Beun, Alex van Oostrum en Rocky Smit.

 

 

Voorjaarscompetitie

Doelpunten

 

Afdeling 325

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Sporting Martinus E5

12

9

0

3

27

58

23

2

FC Aalsmeer E4

12

8

1

3

25

39

35

3

RKDES E2

11

6

2

3

20

53

26

4

Swift E4

10

6

1

3

19

55

34

5

Badhoevedorp E2

11

5

2

4

17

41

34

6

Amstelveen E2

13

5

2

6

17

47

46