VELDVOETBAL SEIZOEN 2013/2014

 

VETERANEN 1 (1e klasse C – 35+)

 

image004.jpg

 

staand v.l.n.r.: Oetse van den Heuvel (coach), Michael Slinger (coach), Guido van Til, Peter Volmer (coach), Guido Monnik, Michel Alsemgeest, Pim Koenen, Mark Balk, Frans Ruiter, Fred Kreike (scheidsrechter), Johan Abels en Dennis van Norel.

gehurkt v.l.n.r.: Martin Wiedijk, Edwin van Dorsselaer, Duncan Slinger, Bas Klaassen, Kilsoo Visser, Dirk Hoogvliet en Lucas Lauritsen.

 

image004.jpg

 

 

1e klasse 35+

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling C

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZSGOWMS VE1

20

19

1

0

58

97

27

2

Badhoevedorp VE1

21

13

1

7

40

78

52

3

JOS/W'graafsmeer VE1

22

12

2

8

38

75

61

4

Legmeervogels VE1

21

11

4

6

37

68

60

5

Sporting Martinus VE1

22

11

4

7

37

65

63

6

RODA 23 VE1

21

10

4

7

34

60

50

7

Buitenveldert VE1

22

10

2

10

32

89

78

8

Amstelveen VE1

22

7

4

11

25

52

59

9

VVC VE2

22

7

1

14

22

65

88

10

Pancratius VE1

22

5

5

12

20

53

88

11

Arsenal ASV VE1

22

3

4

15

13

46

79

12

VVC VE1

21

2

6

13

12

52

95

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp VE1

3

3

0

0

9

22

7

2

Arsenal ASV VE1

3

1

1

1

4

12

13

3

Almere FC VE1

3

1

0

2

3

5

12

4

SCW VE2

3

0

1

2

1

7

14

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

1e ronde

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Alliance’22 VE1

1

1

0

0

3

6

2

2

Badhoevedorp VE1

1

0

0

1

0

1

6

 

 

VETERANEN 2 (1e klasse B – 35+)

 

image003.jpg

 

staand v.l.n.r.: John Venema, Martin Jalving, Alex Cuperus, Timo Buurman, Peter van Nieuwburg, Renbe Lagendijk, Marc Achterstraat en Sjaak Braakman.

gehurkt v.l.n.r.: Cor Salentijn, Martin Pauwels, Erik Bregman, Henk Mul en Sander Blok.

 

image002.jpg

 

 

1e klas 35+

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling B

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Bloemendaal VE3

24

20

1

3

61

128

37

2

EDO hfc VE2

24

20

0

4

60

112

52

3

Zandvoort VE1

24

19

2

3

59

114

50

4

Overbos VE1

24

15

3

6

48

97

60

5

Badhoevedorp VE2

25

13

2

10

41

110

94

6

BSM VE1

25

12

4

9

40

93

75

7

Bloemendaal VE1

23

12

1

10

37

65

58

8

Zandvoort VE2

23

10

2

11

32

89

77

9

IJmuiden VE1

24

9

3

12

30

67

92

10

RCH VE1

24

8

1

15

25

56

82

11

Kon. HFC VE2

23

5

6

12

21

51

74

12

Vlug en Vaardig VE2

25

6

1

18

19

61

119

13

Haarlem-K’land VE2

26

4

0

22

12

60

151

14

Velsen VE1

24

2

2

20

8

46

128

 

 

VETERANEN 3 (1e klasse B – 45+)

 

image004.jpg

 

staand vlnr: Michel van den Bos, Ramon Rijkeboer, René Scheepmaker, Rob Bijleveld, Rene Thonhauser, Herman Krijgsman en Niels Kruithof.

geknield vlnr: Michel van Leeuwen, Rene Ruijken, Franklin van Willigenburg, Ramses Saad, Martin Kroes en teamscheidsrechter Piet de Vries.

 

image002.jpg

 

 

1e klas 45+

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling B

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Diemen VE1

22

15

4

3

49

92

42

2

FC Amsterdam VE1

22

15

2

5

47

70

36

3

Fortius VE1

21

14

0

7

42

84

56

4

RKAVIC VE1

20

12

3

5

39

86

45

5

Real Sranang VE2

20

10

3

7

33

58

70

6

Parkstad sv VE2

21

9

4

8

31

60

53

7

Real Sranang VE3

22

8

4

10

28

54

59

8

IVV VE1

21

7

3

11

24

76

69

9

GeuzenM'meer VE3

21

6

5

10

23

72

65

10

TOV VE1

21

6

5

10

23

49

58

11

Badhoevedorp VE3

20

6

3

11

21

57

59

12

Dijk De VE2

21

0

0

21

0

17

163

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp VE3

3

3

0

0

9

14

2

2

AFC VE2

3

1

0

2

3

6

8

3

Olympia Haarlem VE1

3

1

0

2

3

9

14

4

Haarlem-K’land VE2

3

1

0

2

3

4

9

VETERANEN 3 trok zich terug voor de vervolgronde t.b.v. de competitie

 

 

C-1 JUNIOREN MEISJES

 

image003.jpg

 

staand vlnr: Jill Onsia, Cynthia Willemsen, Jaimy Nak, Lois Jager, Britney Hilgen, Mayre Aarsen, Elisa Top, Eefje Meijboom, Amber Sewgobind, Morgan Kembel, Beau van Willigen, Hannah Verheijden, Romy Kulkens, Anouk Huijbrechtse, Kelsey Akkerman en Zenna van de Ploeg.

 

 

Voorjaarscompetitie 

 

 

 

 

 

Doelpunten

Straf
punten

 

afdeling 216 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenveldert MC3

10

8

0

2

24

28

14

0

2

Badhoevedorp MC1

10

7

1

2

22

38

24

0

3

Tos Actief MC1

10

6

2

2

20

33

17

0

4

Kadoelen sv MC2

10

4

1

5

12

22

20

1

5

SDZ MC1

10

2

2

6

8

20

35

0

6

Legmeervogels MC2

10

0

0

10

-1

15

46

1

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 211

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenveldert MC2

10

10

0

0

30

97

4

2

GeuzenM'meer MC1

10

8

0

2

24

70

14

3

Legmeervogels MC1

10

8

0

2

24

52

17

4

Tos Actief MC1

10

6

0

4

18

42

14

5

Kadoelen sv MC2

10

5

1

4

16

29

17

6

Badhoevedorp MC1

10

4

2

4

14

45

23

7

SDZ MC1

10

4

2

4

14

19

27

8

HBOK MC1

10

3

1

6

10

16

51

9

IJburg AFC MC1

10

2

2

6

8

23

48

10

SDZ MC2

10

1

0

9

3

11

78

11

Meer de MC1

10

0

0

10

0

1

112

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Tos Actief MC1

3

3

0

0

9

16

3

2

OSV MC1

3

2

0

1

6

14

4

3

Badhoevedorp MC1

3

1

0

2

3

11

12

4

HBOK MC1

3

0

0

3

0

5

27

 

D-1 PUPILLEN

 

image004.jpg

 

staand vlnr: Roy Braakman (reserve D2), Sola Olokun,Nick Losekoot,Luka Kooi, Zen Stroobach, Milan van Galen, Sam Tolboom, Tamino Kranen en Sam Pipper.

geknield vlnr: Robbie van Nieuwburg (reserve uit D2), Eddy Overhof, Max Meijer, Tieme Flootman, Dorian van der Vliet en Sam Schellingerhout.

 

image002.jpg

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Afdeling 230

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

ZRC/Herenmarkt D1

10

7

3

0

24

33

10

2

DCG D2

8

5

2

1

17

38

18

3

Sporting Martinus D2

9

5

1

3

16

22

16

4

WV-HEDW D4

9

3

0

6

9

13

25

5

Badhoevedorp D1

10

3

0

7

9

17

30

6

Swift D3

10

2

0

8

6

17

41

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 217

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Amstelveen D1

10

9

1

0

28

31

8

2

RODA 23 D3

10

8

1

1

25

39

16

3

Legmeervogels D3

10

6

3

1

21

32

19

4

Pancratius D3

10

5

1

4

16

34

25

5

Swift D2

10

5

1

4

16

26

19

6

Arsenal ASV D1

10

5

1

4

16

22

20

7

Sporting Martinus D2

10

3

1

6

10

20

29

8

Badhoevedorp D1

10

2

2

6

8

27

34

9

Abcoude D2

10

2

2

6

8

22

31

10

Blauw Wit A’dam D1

10

1

3

6

6

13

36

11

Nieuw West SV D2

10

1

0

9

3

9

38

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RKAVIC D1

3

3

0

0

9

19

6

2

Badhoevedorp D1

3

2

0

1

6

12

9

3

Sloterdijk D1

3

1

0

2

3

12

13

4

Sporting Martinus D3

3

0

0

3

0

4

19

 

D-2 PUPILLEN

 

image003.jpg

 

staand vlnr: Taeke Boersma (trainer/coach), Bas van de Haar, Roy Braakman, Nash Elmers, Konrad Sokolowski, Mitchell Besselink, Wail Lahri, Naufal Zitter, Emilio Gemert en Wouter.

gehurkt vlnr: Willem van der Grinten, Robbie van Nieuwburg, Julia Goossens, Julian van der Vliet, Jelle Wilcke en Giulio Pischedda.

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

Afdeling 331

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Diemen D3

13

12

0

1

36

70

19

2

AFC D8

12

9

0

3

27

62

24

3

Pancratius D5

10

6

0

4

18

48

30

4

Badhoevedorp D2

12

6

0

6

18

45

47

5

KDO D3

12

6

0

6

18

39

41

6

Nieuw Sloten sv D3

12

5

0

7

15

28

29

7

Sporting Martinus D4

14

4

0

10

12

28

79

8

Argon D3

13

1

0

12

3

26

77

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 317

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Buitenboys D4

11

10

0

1

30

73

16

2

RKAVIC D2

11

9

0

2

27

56

18

3

Ouderkerk D4

11

8

1

2

25

43

23

4

AFC D7

11

8

0

3

24

45

23

5

Abcoude D4

11

7

0

4

21

51

42

6

Amstelveen D3

11

6

2

3

20

28

18

7

RODA 23 D7

11

3

3

5

12

30

34

8

AFC D8

11

2

3

6

9

26

42

9

Badhoevedorp D2

11

2

2

7

8

24

56

10

Argon D3

11

2

1

8

7

22

44

11

KDO D3

11

0

5

6

5

22

46

12

Buitenveldert D5

11

0

1

10

1

20

78

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RODA 23 D5

3

3

0

0

9

21

3

2

Amstelveen D2

3

2

0

1

6

18

9

3

JAU D3

3

1

0

2

3

6

12

4

Badhoevedorp D2

3

0

0

3

0

1

22

 

D-3 PUPILLEN

 

 

staand v.l.n.r.: Sjors Kiebert, Rick Koningen, Duncan Slinger (coach), Ezra Ben-Belkacem, Silvio Nunes, grensrechter en keepertrainer Ad van Bakel, Tido Renout, Tamir de Hon, Roan Penseel, Pedro Nunes (coach) en Rachid Ben-Belkacem (coach).

geknield v.l.n.r.: Clark van Wissen, Jesse Biesaart, Quinten Slinger, Bodhi Bakker, Timo Bakker en Luca van der Gaag.

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 443

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp D3

10

8

1

1

25

34

18

2

Buitenveldert D6

10

7

0

3

21

38

22

3

Pancratius D7

10

4

2

4

14

28

27

4

Ouderkerk D5

10

3

1

6

10

19

33

5

Swift D6

10

3

0

7

9

30

37

6

AS 80 D10

10

2

2

6

8

22

34

 

sc BADHOEVEDORP D3 kampioen voorjaarscompetitie !!!

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 422

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Almere FC D4

11

10

1

0

31

74

15

2

NFC D1

11

10

0

1

30

77

12

3

AMVJ D2

11

7

2

2

23

43

28

4

RKAVIC D3

11

6

2

3

20

42

25

5

AS 80 D8

11

6

1

4

19

38

26

6

AFC D9

11

4

0

7

12

22

54

7

Badhoevedorp D3

11

3

1

7

10

23

40

8

Ouderkerk D5

11

3

1

7

10

22

54

9

Abcoude D5

11

1

0

10

3

17

43

10

KDO D4

11

1

0

10

3

12

73

 

 

Beker

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

poulefase 

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

RODA 23 D8

2

1

1

0

4

7

2

2

Weesp FC D4

2

1

0

1

3

7

9

3

Badhoevedorp D3

2

0

1

1

1

4

7

 

E-1 PUPILLEN

image003.jpg

 

staand achter vlnr: de coaches Roy Wilcke en Michel Goossens

staand vlnr: Kyran Thoutenhoofd, Mees Wilcke, Dylan Willame, Pratham Raghoenath, Kai Stouthart, Stan Goossens.

liggend vlnr: Makenson Jansen, Antonio Lazzeri, Xavio Stuger.

 

adamtaxi.jpg

 

 

Voorjaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 324

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

Badhoevedorp E1

12

9

1

2

28

50

25

2

RODA 23 E8

13

7

5

1

26

41

23

3

RKAVIC E2

11

7

2

2

23

43

38

4

AMVJ E2

13

7

0

6

21

40

33

5

Buitenveldert E6

14

5

1

8

16

40

53

6

NFC E2

12

4

1

7

13

43

53

7

RODA 23 E10

13

3

1

9

10

23

39

8

JAU E7

12

2

1

9

7

24

40

 

sc BADHOEVEDORP E1 kampioen voorjaarscompetitie !!!

 

 

Najaarscompetitie

 

 

 

 

 

Doelpunten

 

afdeling 316

Wedstr.

Winst

Gelijk

Verlies

Punten

Voor

Tegen

1

NFC E1

11

10

1

0

31

63

21

2

Pancratius E7

11

9

1

1

28

83

24

3

Sporting Martinus E6

11

9

0

2

27

48

35

4

RKAVIC E2

11

7

0

4

21

60

39

5

Badhoevedorp E1

10

6

1

3

19

39

19

6

Abcoude E6

11

5

0

6

15

30

68

7

RODA 23 E7

10

4

2

4

14

38

48

8

RAP E2

11

3

0

8

9

33

73

9

Ouderkerk E5

11

2

1

8

7

17

32

10

AFC E6

8

2

0

6

6

14

19

11

Arsenal ASV E4

10

2

0

8

6

25

36

12

Amstelveen E3

11

1

0

10

3

16

52

 

 

Beker