VELDVOETBAL SEIZOEN 2012/2013

ZATERDAG 2 (5e klasse – 510)

image012.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Tim van Zanten, Taeke Boersma, David Knibbe, Arno van Koolwijk, Joep van Dijk, Mark van der Mooren, Gerard Bakker en Martijn Akkersdijk.

gehurkt v.l.n.r.:

Youssef Laghmani, Patrick Zwalué, Wesley Schreuder, Thijs Kunst, Peter Klant en Duco Harte.

 

5e klasse 10

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

BADHOEVEDORP 2

22

16

4

2

0

52

83

44

RKAVIC 4

22

17

1

4

0

52

79

45

WV-HEDW 21

21

12

3

6

0

39

55

38

Pancratius 2

22

11

4

7

0

37

63

55

de Meer 7

21

11

1

9

1

33

74

47

RAP 12

21

10

1

10

0

31

61

60

Vlug en Vaardig 3

21

9

3

9

0

30

59

47

Roda’23 4

20

8

4

8

0

28

60

58

Swift 14

21

6

3

12

0

21

62

88

Aalsmeer 6

20

4

6

10

0

18

39

56

Buitenveldert 5

21

3

2

16

0

11

44

89

Amstelveen 8

20

2

2

16

0

8

32

84

 

VETERANEN 1 (1e klasse B – 35+)

 

image010.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Geert-Jan Rietkerk (scheidsrechter), Martin Wiedijk, Rob van der Oord, Michael Slinger, Guido Monnik, Johan Abels, Erwin Evers, Frans Ruiter, Guido van Til, Peter Volmer (coach) en Michel Alsemgeest.

gehurkt v.l.n.r.:

Dennis van Norel, Rene Sellmeijer, Mark Balk, Edwin van Dorsselaer, Dirk Hoogvliet, Bas Klaassen, Kilsoo Visser en Oetse van den Heuvel (coach).  

 

1e klasse B 35+

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

ZSGO/WMS VE1

17

17

0

0

0

51

86

24

de Dijk VE1

20

13

2

5

0

41

98

61

JOS/W’meer VE1

20

12

1

7

0

37

96

86

BADHOEVEDORP VE1

16

11

0

5

0

33

66

30

AMVJ VE1

17

9

2

6

0

29

57

43

Volewijckers VE1

19

6

4

9

0

22

54

64

NVC VE1

14

6

0

8

0

18

40

54

GeuzenMmeer VE2

15

4

2

9

0

14

39

53

HBOK VE1

18

3

5

10

0

14

41

73

BADHOEVEDORP VE2

19

4

2

13

0

14

49

83

TABA VE2

17

1

2

14

0

5

27

73

Voorland eruit per 29-11-2012

 

Beker 1 11

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

ZSGO/WMS VE1

3

3

0

0

0

9

17

8

ABN Amro VE1

3

1

1

1

0

4

4

5

BADHOEVEDORP VE1

3

0

2

1

0

2

7

10

SCW VE2

3

0

1

2

0

1

7

12

 

VETERANEN 2 (1e klasse B – 35+)

 

image011.jpg

staande v.l.n.r.:

Martin van Looij, Jos Roodenburg, Sander Blok, John Venema, Henk Mul, Timo Buurman, Peter van Nieuwburg en Erik Bregman.

gehurkt v.l.n.r.:

Frans van Douwe, Marc Achterstraat, Cor Salentijn, Theun Kelder, Barry Tangali en Lex Uittenbogaard.

 

image002.jpg

 

1e klasse B 35+

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

ZSGO/WMS VE1

17

17

0

0

0

51

86

24

de Dijk VE1

20

13

2

5

0

41

98

61

JOS/W’meer VE1

20

12

1

7

0

37

96

86

BADHOEVEDORP VE1

16

11

0

5

0

33

66

30

AMVJ VE1

17

9

2

6

0

29

57

43

Volewijckers VE1

19

6

4

9

0

22

54

64

NVC VE1

14

6

0

8

0

18

40

54

GeuzenMmeer VE2

15

4

2

9

0

14

39

53

HBOK VE1

18

3

5

10

0

14

41

73

BADHOEVEDORP VE2

19

4

2

13

0

14

49

83

TABA VE2

17

1

2

14

0

5

27

73

Voorland eruit per 29-11-2012

 

VETERANEN 3 (1e klasse C – 45+)

 

image011.jpg

staande v.l.n.r.:

Michel van Leeuwen, Ruud Bloemer, Peter Dekker, Ramon Rijkeboer, Niels Kruithof, Rene Thonhauser en Martin Kroes.

gehurkt v.l.n.r.:

Herman Krijgsman, Franklin van Willigenburg, Rene Scheepmaker, Ramses Saad, Jimmy van der Meulen, Henk Schelling en liggend Rob Bijleveld.  

 

image002.jpg

 

1e klasse C 45+

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

GeuzenMmeer VE3

22

19

3

0

0

60

92

27

Real Sranang VE3

21

15

3

3

0

48

73

30

BADHOEVEDORP VE3

24

15

2

7

0

47

100

53

Fortius VE1

20

13

4

3

0

43

81

32

Giram VE1

20

9

4

7

0

31

70

60

GeuzenMmeer VE5

19

8

2

9

0

26

70

52

Overamstel VE1

19

8

2

9

0

26

44

49

Meteoor VE2

20

7

2

11

0

23

67

66

TABA VE3

19

7

1

11

0

22

45

49

Sp. Martinus VE2

20

5

2

13

1

16

43

99

Weesp VE2

21

5

0

16

0

15

39

115

TABA VE4

21

4

1

16

0

13

34

83

de Dijk VE3

18

3

2

13

0

11

32

76

 

Beker 1 06

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

BADHOEVEDORP VE3

2

1

1

0

0

4

8

4

TOB VE2

2

1

1

0

0

4

8

5

Wartburgia VE1

2

0

0

2

0

0

3

10

VETERANEN 3 trok zich terug voor de vervolgronde t.b.v. de competitie

D-1 PUPILLEN

image009.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Sola Olukun, Tio Laurey, Riad Fetah, Rémi Evers, Kyro Spil, Bowie Niearath, Menno West, Devin Lieuw a Soe, Timo Samuels.

gehurkt v.l.n.r.:

Nick Losekoot, Yassin el Hadoutti, Nannie Janssen, Tom Zandhuis, Jesper van der Kuur.

 

voorjaar 2e klasse 27

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

AFC D5

10

8

2

0

0

26

43

8

Amstelveen D1

10

5

3

2

0

18

32

19

SDZ D3

10

4

5

1

0

17

27

10

ZRC/Herenmarkt D1

10

4

2

4

0

14

47

22

 BADHOEVEDORP D1

10

2

2

6

0

8

15

42

Nieuw West D2

10

0

0

10

0

0

8

71

 

najaar 2e klasse 16

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Swift D2

8

7

1

0

0

22

35

9

WV-HEDW D2

9

6

2

1

0

20

51

11

Roda’23 D3

7

4

2

1

0

14

28

10

TOS/Actief D1

5

4

1

0

0

13

20

4

BADHOEVEDORP D1

7

2

0

5

0

6

17

29

CTO’70 D2

8

2

0

6

0

6

13

50

de Meer D1

7

1

0

6

0

3

15

39

Zeeburgia D5

7

0

0

7

0

0

10

37

 

Beker 2 32

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Hillegom D2

3

3

0

0

0

9

12

3

RCH D1

3

1

1

1

0

4

7

7

JAU D2

3

1

0

2

0

3

9

10

BADHOEVEDORP D1

3

0

1

2

0

1

10

16

D-2 PUPILLEN

 

voorjaar 3e klasse 35

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Buitenboys D5

9

9

0

0

0

27

57

12

DCG D3

9

5

0

4

0

15

23

21

SDZ D5

8

4

1

3

0

13

20

23

 BADHOEVEDORP D2

9

3

1

5

0

10

18

32

ZSGO/WMS D3

10

2

2

6

0

8

19

37

JAU D4

9

2

0

7

0

6

13

25

 

najaar 3e klasse 18

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

AMVJ D2

10

8

0

2

0

24

59

22

AFC D8

9

7

0

2

0

21

41

10

SDZ D5

9

5

2

2

0

17

31

17

JAU D4

10

5

1

4

0

16

39

27

WVHEDW D3

5

5

0

0

0

15

53

4

Legmeervogels D6

11

4

3

4

0

15

41

32

RAP D3

10

4

2

4

0

14

40

36

ZSGO/WMS D3

10

4

2

4

0

14

32

32

BADHOEVEDORP D2

8

4

1

3

0

13

28

21

Arsenal ASV D4

10

1

2

7

0

5

17

60

Roda’23 D9

10

1

1

8

0

4

24

95

Pancratius D7

10

1

0

9

0

3

11

60

 

Beker 3 29

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Amstelveen D2

3

2

0

1

0

6

13

7

Real United D2

3

2

0

1

0

6

14

9

GeuzenMmeer D2

3

1

1

1

0

4

8

11

BADHOEVEDORP D2

3

0

1

2

0

1

7

15

 

D-3 PUPILLEN

image012.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Roy Wilcke (coach), Daan Wilcke, Sam Pipper, Dorian van der Vliet.

gehurkt v.l.n.r.:

Jelle Wilcke, Max Meijer, Sammy Schellingerhout, Thomas Markhorst, Sam Schenk, Eddy Overhof, Tieme Flootman, Zen Stroobach.

 

image002.jpg

 

voorjaar 4e klasse 47

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Buitenveldert D5

9

7

0

2

0

21

30

21

SDZ D7

9

4

1

4

0

13

20

17

Sloterdijk D3

7

4

1

3

1

12

23

21

 BADHOEVEDORP D3

10

4

0

6

0

12

18

24

RKAVIC D2

8

3

2

3

0

11

27

16

SDZ D6

10

2

2

6

0

8

17

36

 

najaar 4e klasse 25

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Sp.Martinus D4

9

9

0

0

0

27

52

9

Vlug en Vaardig D1

11

9

0

2

0

27

82

20

Arsenal ASV D5

11

7

1

3

0

22

36

12

Buitenveldert D6

11

7

0

4

0

21

44

21

KDO D2

9

6

1

2

0

19

29

12

BADHOEVEDORP D3

10

5

0

5

0

15

36

29

SDZ D6

10

5

0

5

0

15

36

31

Sloterdijk D3

11

4

1

6

0

13

30

39

SDW D2

10

3

0

7

0

9

22

42

Amstelveen D3

11

3

0

8

0

9

26

62

Ouderkerk D4

10

2

1

7

0

7

26

44

Roda’23 D10

11

0

0

11

0

0

12

110

 

Beker 4 044

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Ouderkerk D5

3

2

0

1

0

6

19

6

BADHOEVEDORP D3

3

2

0

1

0

6

14

4

CTO´70 D3

3

2

0

1

0

6

7

10

Abcoude D6

3

0

0

3

0

0

5

25

 

D-4 PUPILLEN

image009.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Jesse Biesaart, Tamir de Hon, Elvis Castrikum, Sammie Dokter, Luca van der Gaag, Bahattin Polat, Rick Koningen, Quinten Slinger en Melle Bakker.

gehurkt v.l.n.r.:

Clark van Wissen, Tido Renout en Ezra Ben Belkacem.

 

voorjaar 4e klasse 52

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

JOS/W’meer D2

10

9

0

1

0

27

65

11

Nieuw Sloten D4

10

6

0

4

0

18

43

38

Arsenal ASV D6

10

5

1

4

0

16

30

36

Sp.Martinus D6

10

5

0

5

0

15

39

43

 BADHOEVEDORP D4

10

4

1

5

0

13

37

38

Legmeervogels D9

10

0

0

10

0

0

13

61

 

najaar 4e klasse 27

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

KDO D3

9

9

0

0

0

27

57

9

Buitenveldert D7

11

8

0

3

0

24

41

28

AFC D10

9

6

1

2

0

19

25

9

Abcoude D6

10

6

0

4

0

18

32

25

Nieuw Sloten D4

11

5

1

5

0

16

36

22

Legmeervogels D9

10

4

1

5

0

13

25

25

Arsenal ASV D6

11

4

0

7

0

12

22

27

Sp.Martinus D6 

10

3

1

6

0

10

28

29

BADHOEVEDORP D4

10

3

0

7

0

9

17

44

Muiderberg D2

11

1

0

10

0

3

16

68

 

Beker 4 038

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

SVIJ D2

2

2

0

0

0

6

17

5

Hillegom D5

2

1

0

1

0

3

8

8

BADHOEVEDORP D4

2

0

0

2

0

0

2

14

 

E-1 PUPILLEN

image009.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Taeke Boersma (trainer /coach), Bas van de Haar, Konrad Sokolowski, Emilio Gemert, Nash Elmers, Dylan Williame, Willem v d Grinten, Daan v d Grinten (leider) en Wesley Schreuder (trainer/coach)

gehurkt v.l.n.r.:

Robbie van Nieuwburg, Roy Braakman, Julia Goossens en Mitchell Besselink.

 

voorjaar 3e klasse 27

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Pancratius E4

10

9

0

1

0

27

66

14

AFC E11

10

7

1

2

0

22

55

34

Ouderkerk E4

10

6

1

3

0

19

45

37

Arsenal ASV E3

10

3

1

6

0

10

37

52

 BADHOEVEDORP E1

10

2

0

8

0

6

28

57

RKAVIC E3

10

1

1

8

0

4

16

53

 

najaar 4e klasse 13

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

BADHOEVEDORP E1

11

8

1

2

0

25

51

26

RKAVIC E3

10

8

0

2

0

24

39

22

Pancratius E8

10

7

0

3

0

21

33

17

JAU E7

10

6

1

3

0

19

32

21

Legmeervogels E7

11

5

2

4

0

17

32

25

VVC E8

10

5

1

4

0

16

36

42

KHFC E12

11

5

1

5

0

16

36

37

Overbos E7

10

3

2

5

0

11

26

38

Roda’23 E9

9

3

1

5

0

10

26

33

United/DAVO E2

11

3

1

7

0

10

30

37

Overbos E8

10

3

0

7

0

9

22

28

AMVJ E3

11

1

0

10

0

3

26

63

 

Beker 3 060

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen