VELDVOETBAL SEIZOEN 2011/2012

ZATERDAG 2 (5e klasse – 509)

image003.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Martijn Akkersdijk, Tim van Zanten, Patrick Schaefers, Joep van Dijk, David Knibbe, Gerard Bakker en Arno van Koolwijk.

gehurkt v.l.n.r.:

Mark van der Mooren, Patrick Zwalué, Duco Harte en Peter Klant.

 

5e klasse 509

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Abcoude 3

22

17

1

4

0

52

85

41

Almere FC 5

22

16

2

4

0

50

88

37

Roda’23 4

23

15

3

5

0

48

81

60

WV-HEDW 17

24

13

4

7

0

43

100

50

TABA 5

23

12

3

8

0

39

77

54

BADHOEVEDORP ZA2

23

12

2

9

0

38

85

55

Amstelveen 5

24

11

3

10

0

36

75

91

Buitenveldert 4

23

10

2

11

0

32

71

70

Swift 13

23

10

2

11

0

32

48

56

Aalsmeer 5

24

9

4

12

1

30

81

69

AMVJ 6

22

4

1

17

0

13

45

94

Ouderkerk 5

23

4

0

19

0

12

38

104

RAP 8

22

1

3

18

0

6

25

117

 

VETERANEN 1 (1e klasse F – 35+)

image007.jpg

 

staand v.l.n.r.:

Johan Abels, Guido Monnik, Gerard Bakker, Mark Balk, Martin Wiedijk, Peter Volmer (leider), Erwin Evers, Michel Alsemgeest, Guido van Til en Lucas Lauritsen.

gehurkt v.l.n.r.:

Oetse van den Heuvel (leider), Frans Ruiter, Dirk Hoogvliet, Rene Sellmeijer, Dennis van Norel, Bas Klaassen, Kilsoo Visser en Michael Slinger (assistent-coach).

 

1e klasse 35+ F

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

BADHOEVEDORP VE1

25

21

1

3

0

64

128

36

Pancratius VE1

25

19

1

5

0

58

123

46

Arsenal ASV VE1

24

17

0

7

0

51

105

50

DCG VE1

23

14

2

7

0

44

126

65

ABNAmro VE1

23

14

2

7

0

44

73

57

AFC VE1

24

12

6

6

0

42

76

57

SCW VE2

25

13

2

10

0

41

87

67

Portugal A’dam FC VE2

24

10

0

14

0

30

44

75

Amstelveen VE1

25

9

3

13

0

30

74

91

Legmeervogels VE2

24

9

1

14

0

28

68

86

AGB VE2

23

6

4

13

0

22

58

82

Aalsmeer VE1

23

7

0

16

0

21

62

116

Arsenal ASV VE3

25

6

0

19

0

18

39

84

WV-HEDW VE1

23

0

0

23

0

0

25

175

 

 

Stand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

SCW VE1

3

3

0

0

9

17

4

sc BADHOEVEDORP  VE1

3

2

0

1

6

12

5

Amstelveen VE1

3

0

1

2

1

5

15

Legmeervogels VE1

3

0

1

2

1

4

14

 

VETERANEN 2 (1e klasse B – 30+)

image004.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Henk Mul, Johan Voogd, Mark Achterstraat, Sander Blok, Timo Buurman, Peter van Nieuwburg en Marcel Tappel (invaller).

gehurkt v.l.n.r.:

Martin van Looij, Theun Kelder, Wally Tangali, Jos Roodenburg, Cor Salentijn en Barry Tangali.

 

image002.jpg

 

1e klasse 30+ B

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Portugal Adam VE1

22

19

0

3

0

57

115

36

VSV VE1

21

18

1

2

0

55

82

25

SIZO VE1

22

16

2

4

2

48

77

34

HBC VE2

25

15

3

7

0

48

94

49

IJmuiden VE1

23

13

0

10

0

39

90

71

Concordia VE1

25

12

2

11

0

38

78

56

BSM VE1

25

11

4

10

0

37

64

71

THB VE1

23

10

4

9

0

34

55

62

VEW VE1

25

10

3

12

0

33

64

76

BADHOEVEDORP VE2

25

8

3

14

0

27

88

102

Schoten VE2

25

6

1

18

0

19

53

98

Vogelenzang VE1

25

6

1

16

0

19

45

107

Roda’23 VE2

24

5

1

18

0

16

48

100

Schoten VE1

24

5

1

18

0

16

52

116

 

VETERANEN 3 (1e klasse B – 45+)

image010.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Piet de Vries (teamscheidsrechter), Ruud Bloemer, Rene Thonhauser, Rene Ruijken, Michel van Leeuwen, Mike Thoonsen en Martin Kroes.

gehurkt v.l.n.r.:

Herman Krijgsman, Rene Scheepmaker, Rob Bijleveld, Ramses Saad, Ramin Rijkeboer en Egbert Schreuder.

 

image002.jpg

 

1e klasse 35+ B

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

TOG VE1

21

20

1

0

0

61

131

32

ZSGO/WMS VE1

20

17

2

1

0

53

125

39

Volewijckers VE1

21

11

3

7

0

36

87

69

Voorland VE1

21

10

6

5

0

36

85

75

TOB VE1

22

11

2

9

0

35

71

65

JOS/W’graafsmeer VE1

21

11

1

9

0

34

90

70

de Dijk VE3

22

10

4

8

0

34

60

62

NVC VE1

21

10

2

9

1

31

69

53

GeuzenM’meer VE2

22

8

3

11

0

27

64

83

HBOK VE1

20

5

2

13

0

17

55

89

BADHOEVEDORP VE3

23

5

0

18

0

15

34

84

TABA VE2

21

2

3

16

0

9

47

120

DRC VE1

21

2

3

16

0

9

29

106

 

 

Stand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

SCW VE2

2

2

0

0

6

9

3

sc BADHOEVEDORP  VE3

2

1

0

1

3

10

4

AFC VE2

2

0

0

2

0

3

15

 

D-1 PUPILLEN

image004.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Dennis Croese (hulpcoach), Luca Koghee, Zev Refos, Freek Andriesse, Guido Schmitt, Mike Jurriaans en Yum Kroom (coach)

voor v.l.n.r.:

Yarimo Janzen, Lex Burrichter, Kyo Kroom, Jimmy Runkat, Bruno Lowe, Levi Croese en Jesper van der Kuur (invaller D2)

 

Op deze foto ontbreken Willem Huijmans (trainer/coach) en Rens Schellingerhout.

 

image002.jpg

 

Voorjaarscompetitie

klasse 226

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 WV-HEDW D1

9

8

0

1

0

24

51

12

 Zuidoost United D1

10

7

2

1

0

23

26

14

 TABA D1

9

4

2

3

0

14

18

22

 sc BADHOEVEDORP D1

10

2

3

5

0

9

26

31

 Real Sranang D1

10

2

1

7

0

7

19

35

 Legmeervogels D2

8

1

0

7

0

3

13

39

 

Najaarscompetitie

klasse 216

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Zuidoost United D1

10

10

0

0

0

30

71

13

 Nieuw West D1

11

9

0

2

0

27

41

18

 RAP D1

10

8

0

2

0

24

39

8

 sc BADHOEVEDORP D1

9

7

1

1

0

22

56

17

 Pancratius D3

11

5

1

5

0

16

35

24

 DCG D2

11

5

1

5

0

16

30

23

 Chabab D1

11

5

1

5

0

16

29

39

 AFC D4

11

3

1

7

0

10

17

42

 Parkstad sv D1

11

3

1

7

0

10

18

49

 ZSGO/WMS D1

10

1

2

7

0

5

12

66

 AGB D1

10

1

1

8

0

4

23

40

 KDO D1

11

1

1

9

0

4

7

39

 

BEKER – 3e ronde

D1-PUPILLEN

WV-HEDW D1

2-4

BEKER – 2e ronde

BSM D1

D1-PUPILLEN

4-4 SCB wns 7-8

BEKER – 1e ronde

D1-PUPILLEN

Nieuw West D1

3-2

 

Voorronde beker 2 23

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

sc BADHOEVEDORP  D1

2

1

1

0

4

14

3

SCW D1

2

0

2

0

2

4

4

RKAVIC D1

2

0

1

1

1

3

14

D-2 PUPILLEN

image005.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Menno West, Remi Evers, Dick West (leider), Nick Groot, Timo Samuels, Bowie Nierath, Donny Kist, Wester van der Wal, Devin Lieuw A Soe, Erwin Evers (leider).

gehurkt v.l.n.r.:

Nannie Kist, Kyro Spil, Riad Fetah, Jesper van der Kuur, Thomas Markhorst.

 

Voorjaarscompetitie

klasse 450

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 CTO’70 D4

10

7

1

2

0

22

41

23

 DWV D5

9

6

0

3

0

18

31

25

 Diemen D6

9

5

1

3

0

16

27

25

 sc BADHOEVEDORP D2

10

5

1

4

0

16

25

28

 de Dijk D4

9

3

1

5

0

10

32

32

 Portugal Adam D2

9

0

0

9

0

0

11

34

 

Najaarscompetitie

klasse 430

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Sporting Martinus D4

10

9

0

1

0

27

74

20

 sc BADHOEVEDORP D2

9

7

0

2

0

21

57

13

 SDZ D7

10

6

1

3

0

19

37

25

 Arsenal ASV D5

9

4

2

3

0

14

29

30

 Ouderkerk D5

9

4

0

5

0

12

36

37

 Buitenveldert D7

10

3

0

6

0

9

26

42

 Nieuw Sloten D4

8

2

1

5

0

7

20

38

 RKAVIC D2

7

2

0

5

0

6

19

35

 AFC D11

10

2

0

8

0

6

13

71

 

Eindstand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

FC Amsterdam D2

2

2

0

0

6

8

2

Arsenal ASV D2

2

1

0

1

3

5

3

sc BADHOEVEDORP  D2

2

0

0

2

0

2

10

 

D-3 PUPILLEN

image004.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Tim Kooyman, Daan Tangelder, Laurenz Kilian, Lars Wilkes.

gehurkt v.l.n.r.:

Tieme Flootman, Nick Losekoot, Tio Laurey, Nick Rijkeboer, Sola Olakun, Simon Niessen, Tom Zandhuis en Sam Schellingerhout.

 

 

Voorjaarscompetitie

klasse 454

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Swift D5

9

9

0

0

0

27

40

12

 sc BADHOEVEDORP D3

10

6

1

3

0

19

56

34

 Ouderkerk D5

10

5

0

5

0

15

31

46

 Pancratius D9

10

4

1

5

0

13

49

27

 Arsenal ASV D5

10

2

1

7

0

7

23

41

 HBOK D2

9

1

1

7

0

4

15

54

 

Najaarscompetitie

klasse 431

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Buitenveldert MD8

10

9

1

0

0

28

77

6

 Zuidoost United D2

10

8

1

1

0

25

83

15

 Abcoude D6

10

8

0

2

0

24

48

19

 sc BADHOEVEDORP D3

10

7

0

3

0

21

72

29

 Sporting Martinus D5

10

6

0

4

0

18

40

24

 Legmeervogels D8

10

5

1

4

0

16

27

42

 KDO D2

10

3

1

6

0

10

28

35

 AMVJ D2

10

3

1

6

0

10

18

45

 Ouderkerk D6

10

2

1

7

0

7

19

36

 Roda’23 D10

10

1

0

9

0

3

16

88

 Weesp D6

10

0

0

10

0

0

11

100

 

Eindstand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

DWV D5

2

2

0

0

6

11

9

Tos Actief D3

2

1

0

1

3

7

7

sc BADHOEVEDORP  D3

2

0

0

2

0

7

9

 

D-4 PUPILLEN

Voorjaarscompetitie

klasse 460

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 AMVJ D2

11

10

0

1

0

30

62

14

 sc BADHOEVEDORP D4

13

8

2

3

0

26

41

28

 Sp.Martinus D6

11

7

0

4

0

21

52

21

 GeuzenMmeer D5

12

6

2

4

0

20

33

17

 Roda’23 D11

13

5

2

6

0

17

46

43

 fc Amsterdam D4

12

4

2

6

0

14

33

39

 Sp.Martinus D7

12

2

1

9

0

7

26

71

 Weesp D6

12

1

1

10

0

4

17

77

 

 

Najaarscompetitie

klasse 432

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 AS’80 D8

11

10

1

0

0

31

77

12

 AMVJ D3

11

9

0

2

0

27

59

26

 Ouderkerk D7

10

8

0

2

0

24

64

32

 Buitenveldert D9

11

7

2

2

0

23

51

18

 KDO D3

11

7

0

4

0

21

35

21

 Legmeervogels D9

11

6

0

5

0

18

49

51

 Amstelveen D3

10

5

0

5

0

15

31

41

 Sporting Martinus D6

10

3

0

7

0

9

23

42

 Ouderkerk D4

7

2

0

5

0

6

20

32

 Arsenal ASV D6

11

2

0

9

0

6

21

52

 sc BADHOEVEDORP D4

10

1

1

8

0

4

14

54

 Roda’23 D11

11

0

0

11

0

0

16

79

 

E-1 PUPILLEN

image003.jpg

 

staande v.l.n.r.:

Rick Koningen, Ronald Bakker (leider), Emilio Gemert, Eddie Overhof, Tamir de Hon, Melle Bakker en Roy Wilcke (leider).

gehurkt v.l.n.r.:

Jesse Biesaart, Luca van der Gaag, Sam Pipper, Jelle Wilcke en Elvis Castrikum.

Jesse Biesaart en Elvis Castrikum per voorjaarscompetitie naar de E2.

 

Voorjaarscompetitie

klasse 431

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Swift E7

10

8

1

1

0

25

45

15

 Sp.Martinus E5

10

4

4

2

0

16

38

23

 Swift E6

10

3

2

5

0

11

29

33

 AFC E12

10

3

2

5

0

11

19

24

 de Meer E4

10

3

2

5

0

11

23

44

 sc BADHOEVEDORP E1

10

3

1

6

0

10

34

49

 

Najaarscompetitie

klasse 418

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 Arsenal ASV E2

10

9

1

0

0

28

57

13

 AMVJ E2

9

7

1

0

0

23

55

13

 AMVJ E3

9

6

0

3

0

18

38

25

 Ouderkerk E6

8

5

1

2

0

16

49

17

 sc BADHOEVEDORP E1

9

5

1

3

0

16

55

44

 fc Amsterdam E4

10

5

0

5

0

15

32

22

 AFC E12

7

4

0

3

0

12

27

21

 RKDES E4

8

3

0

5

0

9

26

31

 Jong Aalsmeer United E7

9

2

0

8

0

6

23

64

 Pancratius E10

9

2

0

7

0

6

14

56

 Roda’23 E9

9

1

1

7

0

4

19

38

 Legmeervogels E9

9

1

0

8

0

3

14

67

 

Eindstand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

SDZ E7

3

2

1

0

7

22

5

VVA/Spartaan E5

3

1

1

1

4

12

9

sc BADHOEVEDORP  E1

3

1

0

2

3

15

24

AFC E12

3

1

0

2

3

7

18

 

E-2 PUPILLEN

 

Voorjaarscompetitie

klasse 430

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

 AMVJ E2

12

11

0

1

0

33

74

30

 Arsenal ASV E2

13

9

0

4

0