VELDVOETBAL SEIZOEN 2010/2011

ZATERDAG 2 (5e klasse – 504)

image004.jpg

 

staand v.l.n.r.:

Martijn Akkersdijk, Duco Harte, Tim van Zanten, Gerard Bakker, Thijs Kunst, Patrick Zwalué, Taeke Boersma en Joep van Dijk.

gehurkt v.l.n.r.:

Tom Schuitemaker, Rick Bierman, David Knibbe, Youssef Laghmani, Peter Klant en Mark van der Mooren

 

5e klasse 504

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

ODIN’59 8

20

16

1

3

0

49

79

27

sc BADHOEVEDORP 2

20

13

2

5

0

41

72

40

RAP 5

20

13

1

6

0

40

67

33

Castricum 7

20

11

2

7

0

35

53

36

Amstelveen 5

20

9

3

8

0

30

53

46

WV-HEDW 13

20

10

0

10

0

30

47

64

ZRC/Herenmarkt 3

18

9

1

8

0

28

54

45

Bloemendaal 4

20

6

3

11

0

21

34

50

ODIN’59 9

20

6

1

13

0

19

35

73

AMVJ 6

19

4

1

14

0

13

30

70

IJmuiden 5

19

3

1

15

0

10

26

66

SIZO 2

9

5

2

2

0

17

29

22

* SIZO 2 eruit per 9 februari 2011.

VETERANEN 1 (1e klasse C – 35+)

image004.jpg

 

staand v.l.n.r.:

Johan Abels, Martin Wiedijk, Guido Monnik, Dick Hoogvliet, Guido van Til, Erwin Evers, Mark Balk, Raymond van den Heuvel, Michael Slinger (mental coach), Geert Jan Rietkerk (scheidsrechter) en Peter Volmer (leider).

gehurkt v.l.n.r.:

Jurgen van Abeelen, Duncan Slinger, Edwin van Dorsselaer, Kilsoo Visser, Rene Sellmeijer, Dennis van Norel, Gerard Bakker en Oetse van den Heuvel (leider).

 

1e klasse 35+ C

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

ZOB VE1

21

19

0

2

0

57

83

36

Ajax VE1

22

18

2

2

0

56

111

31

Purmerend VE1

22

15

2

5

0

47

88

40

Zuidoost United VE1

23

11

6

6

0

39

46

45

Zwanenburg VE1

22

10

5

7

0

35

67

42

Hercules Zaandam VE1

22

10

5

7

0

35

73

72

SCW VE1

21

8

4

9

0

28

67

70

sc BADHOEVEDORP VE1

22

8

0

14

0

24

62

83

HBC VE1

21

6

4

11

0

22

33

52

Kon. HFC VE1

22

6

3

13

0

21

56

66

SDW VE1

21

5

4

12

1

18

59

80

Roda’23 VE1

22

4

1

17

0

13

37

85

RKAVIC VE1

21

2

2

17

0

8

33

113

 

beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

SCW VE1

3

2

1

0

7

9

7

sc BADHOEVEDORP VE1

2

1

1

0

4

6

2

AFC VE1

3

1

0

2

3

11

8

Sp.Martinus VE1

2

0

0

2

0

4

13

 

VETERANEN 2 (1e klasse A – 30+)

image002.jpg

 

1e klasse 30+ A

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

Chabab VE1

20

16

0

4

0

48

71

37

Amstelland United VE1

21

16

0

5

0

48

97

51

Portugal Adam FC VE1

21

15

1

5

0

46

88

54

sc BADHOEVEDORP VE2

21

11

2

8

0

35

75

58

de Dijk VE2

19

10

4

5

2

32

65

47

HBOK VE1

21

9

5

7

0

32

72

64

Geinburgia VE1

21

9

2

10

0

29

72

74

Tos Actief VE2

21

8

3

10

0

27

49

71

New Amsterdam VE2

21

6

5

10

0

23

55

73

Arsenal ASV VE3

21

6

3

12

0

21

40

60

Schoten VE2

20

2

3

15

1

8

38

73

Blauw Wit (W) VE1

21

2

0

19

0

6

35

94

VETERANEN 3 (1e klasse D – 45+)

image002.jpg

 

1e klasse 45+ D

wed

gew

gel

verl

pm

pnt

voor

tegen

Wherevogels VE1

23

18

5

0

0

59

90

18

DWV VE1

23

13

4

6

0

43

74

65

SCW VE4

21

13

2

6

0

41

69

38

Fortius VE1

23

13

2

8

0

41

94

63

EDO VE1

22

12

3

7

0

39

87

49

Kon. HFC VE3

21

13

0

8

0

39

55

53

BADHOEVEDORP VE3

22

10

2

10

0

32

57

64

RCH VE3

19

8

0

11

0

24

55

66

Castricum VE1

22

7

3

12

0

24

47

75

Bloemendaal VE2

22

7

1

13

0

22

65

80

DCG VE2

21

5

1

15

0

16

23

58

Kon. HFC VE4

22

5

1

16

0

16

45

87

New Amsterdam VE1

17

2

2

13

3

5

36

81

 

voor herindeling speelde men in afdeling 1e klasse D 35+:

sc BADHOEVEDORP VE3

7

0

1

6

1

5

29

 

Eindstand beker

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

RKAVIC VE1

3

3

0

0

9

18

3

Overbos VE3

3

2

0

1

6

8

5

Amstelveen VE1

2

0

0

2

0

4

12

sc BADHOEVEDORP  VE3

2

0

0

2

0

0

10

 

D-1 PUPILLEN

image002.jpg

Najaarscompetitie (4e klasse 24)

4e klasse 24

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

RKDES D3

11

8

2

1

26

41

19

Ouderkerk D4

9

8

1

0

25

51

10

sc BADHOEVEDORP D1

10

8

0

2

24

54

26

RKAVIC D1

11

8

0

3

24

73

35

Zwanenburg D4

11

7

1

3

22

49

40

Roda’23 D9

10

5

0

5

15

26

30

Sp. Martinus D5

10

4

0

6

12

28

46

SDZ D7

11

3

0

8

9

24

44

Zwanenburg D5

10

2

1

7

7

23

36

DWV D6

8

1

1

6

4

20

38

AMVJ D1

9

1

1

7

4

26

46

Sp. Martinus D4

10

1

1

8

4

22

67

 

Voorjaarscompetitie (4e klasse 42)

4e klasse 42

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

Nieuw Sloten D4

10

7

2

1

0

23

54

11

Tos Actief D4

10

7

1

2

0

22

36

15

Zuidoost United D3

10

6

3

1

0

21

42

36

Weesp FC D5

10

3

2

5

0

11

37

36

sc BADHOEVEDORP D1

10

3

0

7

0

9

29

43

Volewijckers D2

10

0

0

10

0

0

5

74

 E-1 PUPILLEN

image003.jpg

 

v.l.n.r.:

Kyro Spil, Nick Groot, Nannie Jansen, Menno West, Riad Fetah, Wester van der Wal, Bowie Nieraeth, Rémi Evers, Donny Kist.

 

Najaarscompetitie (3e klasse 21)

3e  klasse 21

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

BVV’31 E3

9

6

2

1

20

43

20

Sp. Martinus E3

9

6

1

2

19

47

12

Abcoude E5

8

6

0

2

18

30

13

AFC E10

8

4

2

2

14

17

11

Roda’23 E7

9

3

2

4

11

36

31

sc BADHOEVEDORP E1

5

3

1

1

10

15

11

Swift E5

9

3

1

5

10

35

26

Legmeervogels E8

8

1

3

4

6

23

37

AFC E11

8

1

1

6

4

21

25

Pancratius E12

7

0

1

6

1

6

87

Pancratius E13M

4

0

0

4

0

2

56

Pancratius E13M uit competitie per 05-11-2010

 

Voorjaarscompetitie (3e klasse 37)

3e klasse 37

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

sc BADHOEVEDORP E1

14

11

1

2

0

34

55

26

Roda’23 E7

13

9

0

4

0

27

39

28

Sp.Martinus E3

13

7

1

5

0

22

57

45

Legmeervogels E8

14

7

1

6

0

22

58

54

Abcoude E5

14

6

1

7

0

19

41

46

KDO E3

13

4

1

8

0

13

32

55

Amstelveen E3

13

3

2

8

0

11

29

42

Swift E5

12

2

1

9

0

7

31

46

KAMPIOENEN !!

image005.jpg

 

E-2 PUPILLEN

Najaarscompetitie (4e klasse 20)

4e klasse 20

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

Swift E7

10

8

1

1

25

56

17

NFC/Brommer E2

10

8

0

2

24

49

10

Legmeervogels E10

10

7

0

3

21

46

20

Nieuw West SV E3

11

7

0

4

21

50

32

Roda’23 E8

9

6

0

3

18

39

21

AMVJ E2

10

5

0

5

15

33

39

sc BADHOEVEDORP E2

7

4

1

2

13

42

23

RKAVIC E2

9

4

0

5

12

27

26

KDO E2

8

2

0

6

6

15

46

SDZ E7

10

1

0

9

3

26

54

Pancratius E13M

4

0

0

4

0

3

48

SDW E1

8

0

0

8

0

7

57

 

Voorjaarscompetitie (4e klasse 36)

4e klasse 36

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

Portugal Adam FC E1

10

9

0

1

0

27

46

15

sc BADHOEVEDORP E2

9

6

2

1

0

20

49

23

Swift E6

10

6

2

2

0

20

49

15

Legmeervogels E9

10

4

0

6

0

12

31

35

Pancratius E10

9

1

1

7

0

4

29

68

DCG E4

10

0

1

9

0

1

29

77

 

E-3 PUPILLEN

Najaarscompetitie (4e klasse 21)

4e klasse 21

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

Roda’23 E9

10

8

1

1

25

54

19

SDZ E8

11

6

2

3

20

44

24

Ouderkerk E6

9

6

0

3

18

46

15

RKAVIC E3

7

5

0

2

15

35

14

Legmeervogels E9

8

4

0

4

12

40

21

AFC E13

10

4

0

6

12

45

41

DCG E4

9

3

1

5

10

36

38

sc BADHOEVEDORP E3

6

2

3

1

9

25

14

AMVJ E3

8

2

1

5

7

30

44

RKAVIC E4

10

0

0

10

0

6

132

 

Voorjaarscompetitie (4e klasse 26)

4e klasse 28

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

SDZ E6

8

7

1

0

0

22

49

13

AFC E12

8

5

0

3

0

15

42

19

sc BADHOEVEDORP E3

8

4

2

2

0

14

32

25

AMVJ E3

8

2

0

6

0

6

27

45

KDO E2

8

0

1

7

0

1

13

61

 

E-4 PUPILLEN

image003.jpg

 

v.l.n.r.:

Max Seur, Sam Schenk, Musab Cetin (heeft per 19-01-2011 opgezegd), Harm v/d Meijden, Emre Ozulkur, Eddie Overhof, Jesse Biesaart, Rick Koningen en Melle Bakker.

 

Najaarscompetitie (7e klasse 14)

7e klasse 14

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

Ouderkerk E10

10

7

2

1

23

75

30

sc BADHOEVEDORP E4

7

7

0

0

21

56

23

Buitenveldert E8

8

6

2

0

20

53

18

Legmeervogels E15

11

6

0

5

18

45

37

Nieuw Sloten E6

9

4

3

2

15

59

33

Roda´23 E14

8

3

0

5

9

24

32

Buitenveldert E9

7

2

1

4

7

20

39

KDO E5

4

1

0

3

3

11

18

Roda´23 E15

9

1

0

8

3

18

88

AMVJ E5

9

0

0

9

0

16

59

 

Voorjaarscompetitie (7e klasse 21)

7e klasse 21

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

ZSGO/WMS E4

10

9

1

0

0

28

32

11

RKDES E5

10

8

0

2

0

24

63

24

Buitenveldert E7

10

4

2

4

0

14

37

33

Ouderkerk E10

10

3

1

6

0

10

40

42

Legmeervogels E14

10

3

0

7

0

9

29

57

sc BADHOEVEDORP E4

10

0

2

8

0

2

28

63

 

F-1 PUPILLEN

image004.jpg

 

staand v.l.n.r.:

trainer Cor Volten, Julia Goossens, Konrad Sokolowski, Siebe Bijvank, Robbie van Nieuwburg, Bas van de Haar en coach Peter van Nieuwburg.

gehurkt v.l.n.r.:

Daan van Noord, Milan Verheijen, Kyran Thoutenhooft en Stan Goossens.

 

Logo M. van der Haar Transport bv.jpg

 

Najaarscompetitie (6e klasse 17)

6e klasse 17

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

RKAVIC F2

11

10

0

1

30

75

12

Arsenal ASV F3

10

8

0

2

24

48

18

Ouderkerk F8

7

5

0

2

15

40

9

Roda’23 F10

9

5

0

4

15

28

22

RKDES F6

10

5

0

5

15

32

32

Legmeervogels F8

7

4

1

2

13

36

13

Legmeervogels F11

7

4

1

2

13

21

17

sc BADHOEVEDORP F1

7

4

0

3

12

21

14

Abcoude F8

9

2

0

7

6

12

67

AMVJ F3

9

1

0

8

3

17

47

Forza Almere F7

4

0

0

4

0

3

28

Abcoude F9

8

0

0

8

0

4

58

SDZ F11

5

0

0

5

0

2

51

SDZ 11 uit competitie per 13-11-2010

 

Voorjaarscompetitie (6e klasse 30)

6e klasse 30

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

Ouderkerk F7

10

8

0

2

0

24

35

19

sc BADHOEVEDORP F1

10

6

2

2

0

20

36

22

Abcoude F7

10

5

1

4

0

16

30

23

Legmeervogels F8

10

4

0

6

0

12

32

34

HBOK F1

10

2

4

4

0

10

30

42

Meteoor F3

10

1

1

8

0

4

14

37

 

F-2 PUPILLEN

image005.jpg

 

v.l.n.r.:

Willem van der Grinten, Nash Elmers, Robert Mertens, Ian Bonink, Miles Moerland, Liam Langereis, Tycho Merkelbag, Filip Kuilman, Jessica van der Valk en keeper Bodhi Bakker.

 

Najaarscompetitie (7e klasse 21)

7e klasse 21

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

RKAVIC F3

9

9

0

0

27

69

9

Ouderkerk F9

9

8

0

1

24

78

7

Waterwijk MF1

10

8

0

2

24

45

22

Legmeervogels F13

9

7

0

2

21

70

13

Roda’23 F12

9

6

0

3

18

41

33

RKDES F7

10

5

0

5

15

36

27

DCG F7

10

4

2

4

14

31

30

sc BADHOEVEDORP F2

10

3

0

7

9

35

53

Roda’23 F13

10

2

0

8

6

9

80

Amstelveen F4

9

1

1

7

4

15

48

Buitenveldert F8

9

1

1

7

4

11

51

sc Badhoevedorp F3

8

0

0

8

0

3

70

 

Voorjaarscompetitie (7e klasse 50)

7e klasse 50

wed

gew

gel

verl

min

pnt

voor

tegen

DCG F7

13

12

0

1

0

36

94

14

Ouderkerk F10

13

10

0

3

0

30

69

27

RKDES F7

13

8

0

5

0

24

51

26

sc BADHOEVEDORP F2

13

6

1

6

0

19

66

45

RKAVIC F5

12

6

0

6

0

18

39

45

Roda’23 F15

12

5

0

7

0

15

43

48

Arsenal ASV F7

14

2

1

11

0

7

22

44

Diemen F13

14