EINDSTANDEN SEIZOEN 2008

 

HONKBALJUNIOREN

2e klasse C

 

2e klasse C

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Kinheim 2

19

17

0

2

34

293

88

 Cromtigers

20

14

0

6

28

245

142

 Herons 2

21

13

0

8

26

221

118

 Almere’90

18

10

1

7

21

222

120

 DVH 2

20

9

1

10

19

187

228

 Hoofddorp Pioniers 3

18

9

0

9

18

193

213

 Badhoevedorp/Pir.2 

20

3

0

17

6

91

292

 Thamen 2

20

2

0

18

4

114

365

 

 

HONKBALASPIRANTEN

3e klasse H

 

3e klasse H

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Alphians

16

13

1

2

27

206

74

 Flags 1 *

16

14

0

2

26

189

42

 RCH-Pinguļns 2

16

13

0

3

26

182

81

 Badhoevedorp

16

8

1

7

17

173

163

 Olympia Haarlem 2

16

6

0

10

12

136

147

 Hoofddorp Pioniers 3

16

6

0

10

12

167

170

 DSS 4

16

6

0

10

12

118

191

 Vennep Flyers 2

16

3

0

13

6

87

244

 Thamen 3 *

16

2

0

14

2

104

230

 

* Thamen 3+ Flags: 2 punten in mindering gekregen.

 

 

HONKBALPUPILLEN 1

5e klasse C

 

5e klasse C

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 THB *

15

15

0

0

28

129

32

 Onze Gezellen

13

8

1

4

17

86

48

 Badhoevedorp 1

15

5

2

8

12

86

107

 Thamen 3

14

5

1

8

11

72

111

 Flags 2

14

3

2

9

8

59

87

 Hoofddorp Pioniers 5

15

4

0

11

8

64

112

 

* THB 2 punten in mindering gekregen

 

 

HONKBALPUPILLEN 2

6e klasse B

 

6e klasse B

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Volewijckers 2

12

12

0

0

24

253

117

 Vennep Flyers 2

11

8

1

2

17

191

151

 Kinheim 3

6

6

0

0

12

148

95

 DVH 2

10

6

0

4

12

174

155

 Badhoevedorp 2

16

6

0

10

12

221

297

 Adam Pirates 5

5

3

1

1

7

84

67

 Onze Gezellen 2

12

3

1

8

7

194

216

 Hoofddorp Pioniers 6

9

2

1

6

5

115

151

 RCH-Pinguļns 3

6

2

0

4

4

91

100

 Thamen 4

17

2

0

15

4

201

326

 

 

PEANUTS

afdeling 7E

 

Aangezien de uitslagen niet gepubliceerd worden,

alleen de gegevens van onze eigen peanuts.

 

team

wed

w

g

v

pnt

voor

tegen

 Badhoevedorp

9

5

1

3

11

161

146

 

 

DAMESSOFTBAL

5e klasse F

 

image002.jpg

 

 

bovenste rij v.l.n.r.: coach Leo Vonk, Cerise van Druten, Nicole van den Heuvel, Nathaly Vonk, Debby Heckman, Maaike v/d Berg, Esther v/d Berg.

middelste rij v.l.n.r.: Priscilla Beeksma en Kim van Seggelen.

onderste rij v.l.n.r.: Joke ter Haak, Jacqueline Blankennagel, Linda Uijleman, Quen Tan, Sandra Hogenkamp en Hanneke Huijzen.

 

5e klasse F

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 RCH/Pinguins

21

17

1

3

35

219

58

 Flags

20

15

1

4

31

221

91

 Vennep Flyers

21

14

1

6

29

206

92

 Hoofddorp 2

21

13

1

7

27

194

114

 Olympia Haarlem 5

20

9

1

10

19

142

179

 THB 2 

21

4

1

16

9

115

222

 Thamen 2

21

4

0

17

8

128

278

 Badhoevedorp

21

4

0

17

8

100

291

 

 

HERENSOFTBAL 1

3e klasse D

 

image003.jpg

 

Achterste rij v.l.n.r.: Erik Boland, Danny de Vries, Roel Gerritsen, Jeroen Walker, Kees Tempelaars, Mark Balk en Raymond van den Heuvel.

Voorste rij v.l.n.r: Michael Laarman, coach Oetse van den Heuvel, Adam Cook, Arnoud Vonk, Kees Piket en John van der Meij.

 

3e klasse D

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Flying Petrels

18

16

1

1

33

271

122

 Badhoevedorp 1

17

14

0

3

28

242

97

 Sparks Haarlem

18

13

0

5

26

200

117

 RCH-Pinguļns 2

17

9

2

6

20

149

145

 Hoofddorp Pioniers *

17

9

0

7

16

154

165

 AMVJ/US

17

7

1

9

15

187

194

 TIW/Survivors

17

6

1

10

13

162

181

 Kinheim

17

5

0

12

10

124

153

 DSS 2

18

4

1

13

8

124

256

 Onze Gezellen *

18

1

0

17

0

111

294

 

 * Hoofddorp + Onze Gezellen 2 punten in mindering gekregen.

 

HERENSOFTBAL 2

5e klasse A

 

image002.jpg

 

Achterste rij v.l.n.r.: Ed Noorlander, Marcel de Jong, Oetse van den Heuvel, Ton Puttenaar, Cees Bruijnesteijn, Nico Bleijswijk, Steve Heckman en Leo Markies.

Voorste rij v.l.n.r:  Darryl Candiff, Wilco Hermsen, Henk Slinger, Brad Vocke en Jeroen Noė.

 

5e klasse A

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 de Meteoor

18

15

1

2

31

259

140

 Badhoevedorp 2

18

13

0

5

26

288

164

 Volewijckers 2

18

13

0

5

26

307

185

 DVH 4

18

13

0

5

26

254

195

 OVVO 3

18

9

1

8

19

242

228

 OVVO 2

18

9

0

9

18

227

253

 Badhoevedorp 3 *

18

6

0

12

10

224

255

 Thamen 3

18

5

0

13

10

230

292

 DVH 3

18

5

0

13

10

190

275

 TIW-Survivors 2 *

18

1

0

17

0

103

337

 

* Badhoevedorp 3 en TIW/Survivors 2 hebben punten in mindering gekregen.

 

 

HERENSOFTBAL 3

5e klasse A

 

image004.jpg

 

image005.jpg

 

5e klasse A

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 de Meteoor

18

15

1

2

31

259

140

 Badhoevedorp 2

18

13

0

5

26

288

164

 Volewijckers 2

18

13

0

5

26

307

185

 DVH 4

18

13

0

5

26

254

195

 OVVO 3

18

9

1

8

19

242

228

 OVVO 2

18

9

0

9

18

227

253

 Badhoevedorp 3 *

18

6

0

12

10

224

255

 Thamen 3

18

5

0

13

10

230

292

 DVH 3

18

5

0

13

10

190

275

 TIW-Survivors 2 *

18

1

0

17

0

103

337

 

* Badhoevedorp 3 en TIW/Survivors 2 hebben punten in mindering gekregen.

 

 

SOFTBALJUNIOREN 1

TOPKLASSE

 

image002.jpg

 

De speelsters van junioren 1 dragen de groene shirts.

Achterste rij v.l.n.r.: Kelly Koeman, Nadia Bron, Samantha da Silva Melo (met zonnebril), Yvonne Bossenbroek, Estelle Hartman, Maaike Buijs.

Middelste rij v.l.n.r.: Anne ter Haak en Ella Krommendijk.

Voorste rij v.l.n.r:  Donna Hartman, Parbha Vermeer, Josephine Rommens en Denise Chardet.

 

Topklasse

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Midden Nederland

36

26

1

9

53

217

129

 Rijnmond Stars

36

23

2

11

48

229

135

 Onze Gezellen

36

21

3

12

45

181

140

 Twins

36

19

2

15

40

200

182

 Gryphons

36

19

2

15

40

169

156

 Olympia Haarlem

36

18

2

16

38

221

193

 Pirates/B’dorp

36

15

3

18

33

189

231

 Alcmaria Victrix

36

12

1

23

25

185

221

 TIW/Survivors

36

8

3

25

19

162

242

 WSB/Robur’58

36

6

7

23

19

124

248

 

 

SOFTBALJUNIOREN 2

1e klasse B

 

image002.jpg

 

Achterste rij v.l.n.r.: coach Roel Assies en scoorder Joep Hartman.

Middelste rij v.l.n.r.: Lindy Boland, Annabel Kamphuis, Stefanie Landman, Nina Bohm, Tessa Assies, Estelle Hartman, Imane Boutaibi en Mariella Scholten.

Voorste rij v.l.n.r:  Donna Hartman en Patricia v.d. Meer.

                           

1e klasse B

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Kinheim 1

19

16

0

3

32

141

75

 Onze Gezellen 2

19

11

2

6

24

157

110

 Double Stars

19

11

0

8

22

186

130

 Hoofddorp Pioniers *

20

11

2

7

22

138

110

 Olympia Haarlem 2 *

17

11

1

5

21

146

97

 Herons *

20

10

2

8

20

135

122

 B’dorp/Pirates 2

20

9

1

10

19

165

188

 Sparks Haarlem

20

7

1

12

15

99

129

 Kinheim 2

19

7

0

12

14

109

142

 TIW/Survivors 2

20

6

1

13

13

162

217

 RCH-Pinguļns *

19

2

0

17

0

93

212

 

* Hoofddorp Pioniers + Herons + Olympia Haarlem hebben 2 punten in mindering gekregen; RCH/Pinguins 4 punten.

 

 

SOFTBALASPIRANTEN 2

2e klasse A

 

2e klasse A

wed

gew

gel

verl

pnt

voor

tegen

 Zuidvogels

20

15

2

3

32

244

133

 OVVO 3

20

12

0

8

24

193

199

 Pirates/B’dorp 2

20

11

1

8

23

227

226

 WSB

20

11

0

9

22

214

155

 Centrals

20

6

1

13

13

186

267

 Hilv. Hurricanes 2

20

3

0

17

6

167

240