VELDVOETBAL SEIZOEN 1999/2000

ZATERDAG 1 (4e klasse C)

 

Staande v.l.n.r.: trainer Rob Martin, Johan Abels, Gerard Bakker, Erwin Evers, Mark Balk, John Venema, leider Jan Duyster, ????, grensrechter Peter Hulsman.

Gehurkt v.l.n.r.: Gilbert Vyent, Brian Schenker, Jeffrey Anetia, Fred Kreike, Kilsoo Visser, Ard Smit, Ron van der Oord, Michael Slinger, Michel Mooyen. 

 

 

team                  wed pnt  

OSV                    22-47

NFC                    22-44

De Dijk                22-43

Roda'23                22-42

EDO                    22-40

GeuzenMiddenmeer       22-40

Legmeervogels          22-32

sc BADHOEVEDORP        22-31

Alliance'22            22-26

Stormvogels            22-16

DCO                    22-09

Volewijckers           22-04

  1e periode ZATERDAG 1

team                  wed pnt  

GeuzenMiddenmeer        8-17 (+9)

sc BADHOEVEDORP         8-17(+7)

De Dijk                 8-16

OSV                     8-14

Legmeervogels           8-14

Roda'23                 8-14

NFC                     8-10

Alliance'22             8-10

EDO                     8-09

Stormvogels             8-07

DCO                     8-05

Volewijckers            8-02

2e periode ZATERDAG 1

team                  wed pnt  

OSV *                   7-18 (+16)

NFC *                   7-18 (+16)

EDO                     7-18 (+12)

De Dijk                 7-16

Roda'23                 7-11

GeuzenMiddenmeer        7-10

Legmeervogels           7-08

Alliance'22             7-07

sc BADHOEVEDORP         7-05

DCO                     7-04

Stormvogels             7-03

Volewijckers            7-01

 

   * beslissingswedstrijd NFC - OSV 0-6 !!

3e periode ZATERDAG 1

team                  wed pnt  

Roda'23                 7-17

NFC                     7-16

OSV                     7-15

GeuzenMiddenmeer        7-13

EDO                     7-13

De Dijk                 7-11

Legmeervogels           7-10

Alliance'22             7-09

sc BADHOEVEDORP         7-09

Stormvogels             7-06

Volewijckers            7-01

DCO                     7-00

BEKER ZATERDAG 1

team                  wed pnt  

NAS *                   3-5

sc BADHOEVEDORP         3-5

Sporting Maroc          3-5

RAP                     3-0

 

* beste doelsaldo

ZATERDAG 2 (res.4e klasse)

team                  wed pnt  

ABN AMRO 2             20-53

Zandvoort 3            20-42

OSDO 3                 20-40

AFC 5                  20-34

Aalsmeer 5             20-33

AMVJ 4                 20-25

Kismet'82 3 *          20-22

OSC 2 **               20-18

sc BADHOEVEDORP 2      20-17

Amstelveen Heemraad 4  19-11

ASV Arsenal 3          19-07

* één punt in mindering gehad

** drie punten in mindering gehad

ZATERDAG 3 (res.5e klasse)

team                  wed pnt  

Overbos 2              20-46

OSDO 4                 20-39

RAP 6                  20-36

Amstelveen Heemraad 7  20-35

Pancratius 3           20-34

sc BADHOEVEDORP 3 *    20-29

Roda'23 4              20-22

RKAVIC 6               19-23

Sporting Martinus 3    20-19

Legmeervogels 4        20-13

JOS/Watergraafsmeer 4  19-12

* één punt in mindering gehad

ZONDAG 4 (res. 6e klasse)

team                  wed pnt  

Nautilus 3             22-52

sc BADHOEVEDORP 4      22-49P

Roda'23 8              22-47

RAP 12                 22-46

RKAV 7                 22-37

RKDES 8                22-35

KDO 7                  22-29

Pancratius 7           22-27

NEA 6                  22-23

KLM 2                  22-21

Sporting Martinus 10   22-12

ABN AMRO 2 *           22-02

* drie punten in mindering gehad

 

sc BADHOEVEDORP 4 promoveert vanwege 2e plaats.

VETERANEN 1 (1e klasse)

team                  wed pnt  

SCW V1                 18-42

ABN AMRO V1            18-35

Legmeervogels V1       18-34

Overbos V1             18-33

Sporting Martinus V1   17-21

HRVC V1                18-21

sc BADHOEVEDORP V1     18-19

ASV Arsenal V1         16-14

Sloterpark/AGS V2      18-13

HBC V1                 17-12

VETERANEN 2 (3e klasse)

team                  wed pnt  

SDZ V1                 21-61

Purmersteyn V1 (w1)    22-44

St.Louis V2            20-42

sv 2000 V2             21-40

sc BADHOEVEDORP V2     22-37

de Wherevogels V2 (w1) 21-35

Sporting Noord V1      22-32

Oriënt V2              22-25

Volewijckers V1        21-20

Wartburgia V1          22-19

sv Kadoelen V2         22-18

Purmerend V2 (w1)      22-01

D1-PUPILLEN

team                  wed pnt  

Bloemendaal D4         21-58

SIZO D2                22-55

Hoofddorp D8           22-46

Overbos D6             22-43

sc BADHOEVEDORP D1     22-37

KHFC D8                18-35

Hillegom D2            20-34

DIOS D3                22-16

Overbos D7             20-15

Concordia D4           21-12

Zandvoort D3           22-12

Nieuw Vennep D1        22-12

E1-PUPILLEN

team                  wed pnt  

RKAV E3                22-63

Legmeervogels E9       21-37

Amstelveen/Heemraad E3 15-36

Concordia E8           21-32

sc BADHOEVEDORP E1     16-31

Aalsmeer E3            20-31

RKDES E5               21-27

Pancratius E8          21-23

NFC E3                 17-19

Zandvoort E4 *         19-18

Roda'23 E9             19-12

Hoofddorp E14           20-11

* één punt in mindering gehad

F1-PUPILLEN

team                  wed pnt  

sc BADHOEVEDORP F1     22-52

Overbos F2             19-49

Concordia F1           21-41

KHFC F3                16-35

Hoofddorp F3           19-35

DIOS F1                20-28

NAS F1                 21-24

Pancratius F2          21-22

Sloten/Rivalen F1      09-18

DSOV F1                21-14

Zandvoort F2           18-05

Amstelveen Heemraad F1 19-04

 

sc BADHOEVEDORP F1 is kampioen.

F2-PUPILLEN

team                  wed pnt  

Buitenveldert F4       20-52

Diemen F8              17-43

Sporting Martinus F5   19-43

Legmeervogels F9       21-39

RKAV F2                21-39

Legmeervogels F8       18-31

Hoofddorp F13          18-29

NEA F3                 20-21

KDO F3                 22-19

sc BADHOEVEDORP F2     22-17

Amstelveen Heemraad F4 19-11

Overbos F8             21-03

 F3-PUPILLEN

team                  wed pnt  

RKDES F4               19-52

KBV F4                 20-51

Roda'23 F12            20-38

Roda'23 F13            18-36

DCG F9                 20-34

Legmeervogels 14       18-25

Roda'23 F11            20-25

sc BADHOEVEDORP F3     20-21

Blauw Wit F7           20-14

Pancratius F10         20-10

Buitenboys F10         19-09

de Meteoor F2      teruggetrokken