EINDSTANDEN SEIZOEN 1986/1987

 

Dit is het eerste seizoen van de fusieclub sc Badhoevedorp

 

DAMES 1 (interregio)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Celeritudo†††††††††††† 20-35

D.C.O.††††††††††† †††††20-28

Smit Sportprijzen††††† 20-28

D.S.C.'74††††††††††††† 20-26

Reflex'84††††††††††††† 20-23

Mimiís ter Haak††††††† 19-21

All Inn Stars††††††††† 20-15

de Eend††††††††††††††† 20-14

Pancratius†††††††††††† 20-12

sc BADHOEVEDORP†† †††††20-10

R.C.H.†††††††††††††††† 19- 6

 

Dames 1 reikte in de bekercompetitie tot de halve finales, waarin men met 3-1 verloor

van de kampioen van Amsterdam, Smits Sportprijzen.

 

DAMES 2 (res. hoofdklasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt ††

Mimiís ter Haak 2††††† 18-33

de Germaan 2†††††††††† 18-26

W.T.O. 2†††††††††††††† 18-24

de Eend 2††††††††††††† 18-21

R.K.A.V.I.C. 3†††††††† 18-18

Sporting Zuid 2††††††† 17-13

sc BADHOEVEDORP 2††††† 18-11

U.B.A./Sport 2†††††††† 18-11

R.K.A.V.I.C. 2†††††††† 17-10

B.N.G.†††††††††††††††† 18- 9

 

DAMES 3 (res. 2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.C.G. 2†††††††††††††† 16-27

Neerlandia 3†††††††††† 16-26

R.A.P. 2†††††††††††††† 16-20

B & G 2††††† ††††††††††16-18

U.B.A./Sport 3†††††††† 16-17

D.C.G. 3†††††††††††††† 16-13

Sporting Zuid 4††††††† 16-11

sc BADHOEVEDORP 3††††† 16-10

K.D.O. 2†††††††††††††† 16- 2

Aristos 2††††††††† teruggetrokken

 

HEREN 1 (1e klasse)

 

team†† †††††††††††††††wed pnt††

Uithoorn†††††††††††††† 20-35

N.E.A.†††††††††††††††† 20-28

Fico/RKAV††††††††††††† 20-28

Roda'23††††††††††††††† 20-23

R.K.D.E.S.†††††††††††† 20-22

St.Martinus††††††††††† 20-21

A.M.V.J.†††††††††††††† 20-17

Sporting Zuid††††††††† 20-16

W.Y.S.S.'84††††††††††† 20-15

sc BADHOEVEDORP††††††† 20- 9

Iduna††††††††††††††††† 20- 6

 

HEREN 2 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

N.F.C. 5†††††††††††††† 18-28

Pancratius 5††††††††† 18-24

R.K.A.V.I.C. 3†††††††† 18-23

N.E.A. 2†††††††††††††† 18-21

Amstelveen 4†††††††††† 18-18

K.D.O. 6†††††††††††††† 18-18

A.M.V.J. 3†††††††††††† 18-13

sc BADHOEVEDORP 2††††† 18-11

D.E.V.O.'58††††††††††† 18-11

St.Martinus 2†††††††† 18- 9

 

HEREN 3 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Baccarat Dug Out 3†††† 18-36

Rivalen 2††††††††††††† 18-22

Pancratius 8†††††††††† 18-21

K.B.V. 2†††††††††††††† 18-19

C.C. Boys 3††††††††††† 18-19

Sloten 2†††† ††††††††††18-18

OS Lusitanos 2†††††††† 18-15

sc BADHOEVEDORP 3††††† 18-15

Abim 2†††††††††††††††† 18- 8

D.C.G. 4†††††††††††††† 18- 7

 

HEREN 4 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

ASV/Arsenal 2††††††††† 18-32

Mimiís ter Haak 4††††† 18-29

R.K.A.V.I.C. 4†††††††† 18-22

Courbet 3††††††††††††† 18-21

K.V.S. 2†††††††††††††† 18-20

S.C.Z.'58 3††††††††††† 18-19

D.C.G. 5†††††††††††††† 18-12

Sporting Zuid 6††††††† 18-11

Pancratius 7†††††††††† 18- 8

sc BADHOEVEDORP 4††††† 18- 4

 

HEREN 5 (res.5e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

N.F.C. 8†††††††††††††† 18-36

R.K.D.E.S. 5†††††††††† 18-27

sc BADHOEVEDORP 5††††† 18-24

Airsport 3†††††††††††† 17-20

OSDO/DEL 5†††††††††††† 17-15

R.K.A.V.I.C. 8†††††††† 17-13

Pancratius 11††††††††† 18-13

N.E.A. 3†††††††††††††† 17-11

U.B.A./Sport 7†††††††† 18- 8

A.M.V.J. 4†††††††††††† 18- 3

 

HEREN 6 (res.5e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Pancratius 15 †††††††††18-25

Sporting Zuid 8††††††† 18-24

A.F.C. 2†††††††††††††† 18-24

N.E.A. 5†††††††††††††† 18-22

sc BADHOEVEDORP 6††††† 18-21

R.A.P. 2†††††††††††††† 18-20

Boeleboys 2††††††††††† 18-18

R.K.A.V.I.C. 9†††††††† 18-12

Airsport 5††† †††††††††18- 6

S.C.Z.'58††††††††††††† 18- 5

 

HEREN 7 (res.5e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

R.K.A.V.I.C. 7†††††††† 18-32

ASV/Arsenal 4††††††††† 18-29

Rivierenbuurt 3††††††† 18-18

OS Lusitanos 3†††††††† 18-18

sc BADHOEVEDORP 7††††† 18-17

S.C.Z.'58 5††††††††††† 18-17

Mimiís ter Haak 6††††† 18-14

Airsport 4†††††††††††† 18-12

N.F.C. 6†††††††††††††† 18- 9

Pancratius 10††††††††† 18- 8

 

HEREN 8 (res.5e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt ††

sc BADHOEVEDORP 8††††† 14-23

Neerlandia 5†††††††††† 14-23

Z.S.G.O. 3†††††††††††† 14-19

Courbet 4††††††††††††† 14-14

ASV/Arsenal 5††††††††† 14- 9

Pancratius 12††††††††† 14- 9

R.K.A.V.I.C. 7†††††††† 14- 8

Sporting Zuid 10†††††† 14- 5

Aristos 5 en Mimiís ter Haak 5 uit competitie genomen door de KNVB.

 

HEREN 9 (res.6e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

N.F.C. 7†††††††††††††† 16-28

S.C.Z.'58 8††††††††††† 16-22

N.E.A. 7†††††††††††††† 16-22

sc BADHOEVEDORP 9 *††† 15-17

Amstelveen 6†††††††††† 15-15

N.E.A. 11††††††††††††† 16-11

A.M.V.J. 5†††††††††††† 16- 9

Fico/RKAV 10†††††††††† 16- 9

OSDO/DEL 6†††††††††††† 16- 7

RAP 3 uit competitie genomen door de KNVB.

* twee punten in mindering gehad

 

HEREN 10 (res.6e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

ASV/Arsenal 6††††††††† 18-28

N.F.C. 9†††††††††††††† 18-28

Pancratius 16††††††††† 18-28

N.E.A. 8†††††††††††††† 18-25

Airsport 6†††††††††††† 18-19

Eendracht'82†††††††††† 18-19

sc BADHOEVEDORP 10†††† 18-15

Amstelveen 5†††††††††† 18- 9

P.V.F.†††††††††††††††† 18- 4

Fico/RKAV 9††††††††††† 18- 3

 

HEREN 11 (res.6e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

sc BADHOEVEDORP 11†††† 18-32

Pancratius 17††††††††† 18-26

Airsport 7†††††††††††† 18-24

N.E.A. 9†††††††††††††† 18-23

Energy 2†††††††††††††† 18-22

P.V.F. 2†††††††††††††† 18-20

C.T.O'70 2†††††††††††† 18-15

R.K.A.V.I.C. 13††††††† 18- 9

Fico/RKAV 8††††††††††† 18- 5

ASV/Arsenal 7††††††††† 18- 4

 

HEREN 12 (res.6e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

N.F.C. 10††††††††††††† 18-29

N.E.A. 12††††††††††††† 18-29

Fico/RKAV 11†††††††††† 18-23

R.A.P. 4††††††††††††† 17-21

N.E.A. 10††††††††††††† 18-19

R.E.A. 3†††††††††††††† 18-16

sc BADHOEVEDORP 12†††† 17-15

Uithoorn†††††††††††††† 17-10

S.C.Z.'58 7††††††††††† 16- 2

C.T.O.'70 3††††††††††† 17- 2