EINDSTANDEN SEIZOEN 1986/1987

 

Dit is het eerst seizoen van de fusieclub sc Badhoevedorp

 

DAMES 1 (hoofdklasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: Marion Grootveld, Lenie ten Burggencate, Nancy Schelling, Karin Voskuilen, Marion Kaandorp, trainer Bob Strijbos, Carmen Caro.

Gehurkt v.l.n.r.: Karin Heikens, Sandra van der Veldt, Yvonne Scutigliani, Ina van der Veldt, Karin Hillegaart, Greet Smit-Hoogvliet.

 

 

team wed pnt

ASV/Arsenal 20-37

sc BADHOEVEDORP 20-31

Pancratius 20-30

Schinkelhaven 20-23

Muiden 19-21

de Germaan * 19-19

P en T 2 20-19

R.K.A.V. 20-15

N.F.C. 20-13

Voorland 20- 4

N.E.C.'75 20- 4

* twee punten in mindering gehad

 

DAMES 2 (3e klasse B)

 

team wed pnt

D.C.G. 15-30

Muiden 2 16-25

Rood Wit/A 15-17

R.A.P. 2 16-15

Neerlandia 3 16-14

R.K.A.V. 3 16-13

sc BADHOEVEDORP 2 16-11

Voorland 2 16- 8

D.E.V.O.'58 * 16- 6

* twee punten in mindering gehad

 

MEISJES

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP * 12- 3

* team terug moeten trekken omdat er niet voldoende speelsters waren

 

VETERANEN (1e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: Cees Sneekes, Hans Schellingerhout, Dirk Reiss, Henk van der Roest, Henk ten Kate, Ton Kroes, Aart Lagendijk, Cor Eikelenboom, leider Jan Verstraten.

Gehurkt v.l.n.r.: Ton Thielen, Leo Kreeft, Peter de Koter, Frits Roemers, Jan van Mechelen.

 

 

team wed pnt

Sloterdijk 18-29

S.D.Z. 18-21

sc BADHOEVEDORP 18-21

Diemen 18-21

Blauw Wit 18-20

D.W.S. 18-17

Animo 18-16

the Victory 18-15

Real Sranang * 18-14

Muiden 18- 4

* twee punten in mindering gehad

 

ZATERDAG 1 (1e klasse)

 

team wed pnt

Zeeburgia 22-34

A.M.V.J. 22-34

Ned Lloyd 22-32

V.D.O. 22-25

Abcoude 22-22

I.B.M. 22-21

Roda'23 22-19

T.O.B. * 22-18

Brandweer * 22-18

sc Orient 22-18

sc BADHOEVEDORP ** 22-12

W.M.S. * 22- 5

* twee punten in mindering gehad

** gedegradeerd naar 2e klasse

 

ZATERDAG 2 (res.1e klasse)

 

team wed pnt

Zeeburgia 2 20-39

Wilskracht 2 20-35

Amstelveen 4 20-23

sc BADHOEVEDORP 2 20-21

de Geuzen 3 20-19

A.B.N. 2 20-18

IJboys 2 20-15

D.V.V.A. 2 20-15

N.F.C. 3 20-14

Pancratius 2 20-13

Wartburgia 2 20- 8

 

ZATERDAG 3 (res.2e klasse)

 

team wed pnt

St. Martinus 3 19-32

Flora Boys 3 20-29

T.A.B.A. 2 20-24

V.V.G.A. 2 20-21

R.K.A.V.I.C. 7 ** 19-20

sc BADHOEVEDORP 3 20-17

Eendracht 2 20-17

Wartburgia 3 ** 20-16

D.W.S.V.'61 2 * 19-12

Amstelveen 6 20-10

Wilskracht 3 ** 19- 4

* twee punten in mindering gehad

** vier punten in mindering gehad

 

ZATERDAG 4 (res.2e klasse)

 

team wed pnt

R.K.A.V.I.C. 8 18-31

sc BADHOEVEDORP 4 * 18-26

Sporting Noord 3 ** 18-18

Abcoude 2 18-18

Buitenveldert 5 18-17

O.V.V.O. 4 * 18-15

Amstelveen 7 * 18-14

Rivalen 2 18-10

Rood Wit/A 4 18-10

V.V.G.A. 3 18- 9

* twee punten in mindering gehad

** zes punten in mindering gehad

 

ZATERDAG 5 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP 5 * 13- 1

* team door de club uit de competitie teruggetrokken ivm blessures en contributieschulden van spelers.

 

ZATERDAG 6 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

de Spartaan 2 20-34

Uithoorn 2 20-32

R.K.A.V.I.C. 9 20-31

Swift 4 20-24

P.V.F. 2 * 20-23

Sloterdijk 2 20-19

S.F.B. 2 20-17

ASV/Arsenal 5 20-13

sc BADHOEVEDORP 6 * 20-10

de Geuzen 6 * 20- 6

W.O.L. 2 20- 5

* twee punten in mindering gehad

 

ZATERDAG 7 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

de Germaan 4 20-30

Rood Wit/A 6 * 20-24

D.V.V.A. 7 20-24

A.M.V.J. 9 20-23

A.D.E. 4 20-22

Schellingwoude 4 20-20

P.V.F. 3 19-16

sc BADHOEVEDORP 7 * 20-16

V.V.G.A. 5 20-13

O.V.V.O. 8 * 19-12

W.V.H.E.D.W. 6 20-12

* twee punten in mindering gehad

 

C1-junioren

 

team wed pnt

Bijlmer 19-29

K.M.V.Z. 20-29

V en V 20-27

D.W.S.V. 19-25

Muiderberg 19-21

de Geuzen 19-19

O.S.D.O. 19-17

sc BADHOEVEDORP 19-15

Geinburgia 19-12

Amstelveen 2 18- 5

 

D-pupillen

 

 

Staande v.l.n.r.: sponsor Ferry Nijman, Frank Hendriksze, Richard Padt, leider Bep Kroes, H. Taha El Idrissi, Erik Ketel, Bright Rykkje, sponsor Carel Buis.

Gehurkt v.l.n.r.: Barry Corsten, Joris Kuyper, Roel Buis, Owen Eys, Barry Tangali, Crhis Rozendaal, Stefan Slinger.

 

 

team wed pnt

Z.P.C. 10-18

Muiden 12-14

sc BADHOEVEDORP 12-13

AS'80 2 12-11

de Meer 11- 9

Rivalen 11- 8

Ned Lloyd 12- 7

 

E-pupillen

 

 

Team o.l.v. Hans van der Kolk (links) en Fred Steede (rechts) bestond verder uit onder andere: L. v.d. Lelie, Sander van der Spek, I. Veldt, Otman Anis, Marvin Wiebers, Guilliano Ellis, Dennis Schipper, Patrick Steede, Jerry Nunes, Said Samadi, H. Besman, Abdul Ouachour.

 

 

team wed pnt

Amstelland 14-25

de Germaan 14-24

sc BADHOEVEDORP 12-18

Swift 2 13-12

Pancratius 2 14- 7

Rivalen 12- 6

Buitenveldert 2 12- 6

de Spartaan 13- 6

 

F-pupillen

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP 17-25

sc BADHOEVEDORP F1 is kampioen geworden

 

 

ZONDAG 1 (2e klasse)

 

team wed pnt

sc Buitenveldert 26-38

Sporting Amsterdam 26-36

sc BADHOEVEDORP 26-35

A.G.T. 26-34

Overamstel * 26-26

Sport 26-25

W.T.O. 26-24

Wilskracht/SNL 26-24

Nautilus 26-22

Flevo'80 26-22

AGS/Olympus 26-21

Aristos 26-18

St. Louis * 26-18

TOS/Actief * 26-15

* twee punten in mindering gehad

 

ZONDAG 2 (res.4e klasse KNVB)

 

team wed pnt

N.F.C. 3 22-32

Amstelland 2 * 22-27

Pancratius 3 22-26

R.K.A.V. 2 22-26

Sporting Zuid 2 22-24

V.D.O. 3 22-22

ASV/Arsenal 2 22-21

D.J.K. 2 22-21

R.K.D.E.S. 2 22-19

R.K.A.V.I.C. 3 22-17

K.D.O. 2 22-16

sc BADHOEVEDORP 2 ** 22-11

* twee punten in mindering gehad

** gedegradeerd naar de AVB

 

ZONDAG 3 (res.3e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: Peter Eikelenboom, leider Arie de Haan, Nico Tijssen, Wim Baars, Ton Kroes, Rob Floor, Joop Scheeringa.

Gehurkt v.l.n.r.: Martin Pijpers, Johan Wierda, Rick Smit, Piet Floor, Leo Kreeft, Barry Boezel.

Op deze foto ontbreekt Martin Tijssen.

 

 

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP 3 20-32

Wilskracht 5 20-26

W.V.H.E.D.W. 3 * 20-23

de Meer 8 20-23

D.J.K. 3 20-22

O.V.V.O. 3 19-19

Orient 3 * 20-17

N.F.C. 5 * 18-15

ASV/Arsenal 4 20-14

L.A.C. 2 20-13

Eendracht 8 19- 4

* twee punten in mindering gehad

sc BADHOEVEDORP 3 is kampioen geworden

 

ZONDAG 4 (res.4e klasse)

 

team wed pnt

D.W.V. 6 22-40

Vuurtoren 5 22-37

ASV/Arsenal 8 21-30

sc BADHOEVEDORP 4 22-28

V.V.A. 6 * 22-24

Swift 6 22-22

Gold Star 5 22-20

Ookmeer 5 22-17

Pancratius 12 21-15

P en T 5 21-13

Z.R.C. 4 * 21- 6

Orion 4 22- 4

* twee punten in mindering gehad

 

ZONDAG5 (res.4e klasse)

 

team wed pnt

Amstelland 8 20-35

Aalsmeer 7 * 19-26

R.K.D.E.S. 9 20-26

N.E.A. 11 20-25

Swift 8 18-21

K.D.O. 7 20-18

sc BADHOEVEDORP 5 20-17

C.T.O. 7 20-15

Pancratius 13 20-14

Roda'23 11 20- 5

* twee punten in mindering gehad

 

A1-JUNIOREN (1e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: sponsor Ko van Dijk, Maikel Verhaar, Stefan van der Wilt, Johrit Schellingerhout, Wim Popma, Ricardo de Haan, trainer Hans Smit, leider Fred Steede.

Gehurkt v.l.n.r.: Michael Slinger, Ferry van Ingen Gyula Bosch, Lorenzo Maarsen, Daniel Smit, Rob van Dijk, Roy Klant.

 

 

team wed pnt

Blauw Wit 2 18-32

J.O.S. 20-24

T.O.B. * 18-23

de Germaan 18-22

Rapiditas 20-21

A.F.C. 2 20-21

Roda'23 19-18

K.D.O. 16-16

sc BADHOEVEDORP 18-11

D.J.K. 2 19- 5

* twee punten in mindering gehad

 

A2-JUNIOREN (3e klasse)

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP 2 * 14-23

R.K.D.E.S. 2 13-21

A.G.B. * 14-17

Rood Wit/A 4 12-10

Voorland 2 10- 9

R.K.A.V.I.C. 11- 7

Sloterdijk 2 13- 4

Osdorp 9- 1

* twee punten in mindering gehad

sc BADHOEVEDORP A2 is kampioen geworden

 

B1-JUNIOREN (3e klasse)

 

team wed pnt

Sloterpark 15-25

de Germaan 16-20

S.D.Z. 13-17

D.W.G. 2 15-15

A.F.C. 2 11-14

sc BADHOEVEDORP 16-12

AGS/Olympus 12-11

Vespucci * 13- 1

U.S.M.A. ** 7- 0

* twee punten in mindering gehad

** zes punten in mindering gehad

 

C1-JUNIOREN (2e klasse)

 

team wed pnt

sc BADHOEVEDORP 22-39

Uithoorn 22-37

A.F.C. 3 19-31

V.D.O. 20-23

Aalsmeer 22-23

Blauw Wit 2 21-20

K.D.O. 18-19

Abcoude 2 20-15

R.K.D.E.S. 21-13

N.F.C. 20-11

Pancratius 20-10

D.W.S. 2 19- 3

sc BADHOEVEDORP C1 is kampioen geworden