EINDSTANDEN SEIZOEN 1977/1978

                                        

DAMES (2e klasse)

 

team                  wed pnt  

Amstelveen             22-44

D.E.V.O.'58            22-35

S.G.P.                 22-32

P en T 2               22-29

Ookmeer 2              22-24

Madjoe 2               22-24

R.K.A.V. 2             22-19

Muiden                 22-18

s.v. LIJNDEN           22-14

s.v. Badhoevedorp      22-12

W.T.O.                 22- 8

Wartburgia             22- 5

 

DAMES junioren

 

team                  wed pnt  

Madjoe                 22-38

de Meteoor             22-34

O.D.I.V.               22-33

D.E.V.O.'58            22-31

R.K.D.E.S.             22-31

R.K.A.V.               22-29

Ookmeer                22-17

the Victory            22-13

O.D.I.V. 2             22-13

Amstelveen             22-12

s.v. LIJNDEN           22- 9

R.K.A.V. 2             22- 0

 

ZATERDAG 1 (4e klasse A KNVB)

 

team                  wed pnt  

Vlug en Vaardig        22-36

S.C.Z.'58              22-32

V.E.W.                 22-26

Hoogerheide            22-26

Hoofddorp              22-25

Altius                 22-23

S.C.W.                 22-19

N.F.C.                 22-18

R.K.A.V.I.C.           22-18

D.S.C.'74              22-16

s.v LIJNDEN            22-14

Aalsmeer               22-11

 

ZATERDAG 2 (res.2e klasse)

 

team                  wed pnt  

Swift 2                22-41

Aristos 2              21-31

H.B.O.K. 2             22-30

S.L.T.O. 2             22-29

D.V.O.S. 2             22-24

Rood Wit/A 2           21-23

s.v. LIJNDEN 2         22-17

Z.S.G.O. 2             22-17

R.A.P. 2               22-15

S.C.Z.'58 2            22-13

Buitenveldert 3        21- 8

A.D.M. 3               21- 6

 

ZATERDAG 3 (res.4e klasse)

 

team                  wed pnt  

de Meer 5              22-39

s.v. Badhoevedorp 3    21-33

Watapana Boys 2        22-30

IJboys 4               22-28

Madjoe 3               22-27

A.D.E. 4               22-26

H.R.V.C. 3             22-22

s.v. LIJNDEN 3         22-18

Geinburgia 2           22-13

A.B.N. 3               22- 9

V.E.C.O. 3             22- 9

Energia 2              21- 4

 

A-junioren (afd.72)

 

zaa17778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Theo den Hartog, jeugdtrainer Ton Kraan, Ton Uittenbogaard, Martin Lehmann, Jos Moens, Andre den Dekker, Erik Peetsold, Peter Volmer, Marcel van Ommen.

Gehurkt v.l.n.r.: Jim Volmer, Martin Baljé, Aart Duyster, Koos Meijerhof, Piet Willem de Haan, Robert van Tuin.

 

 

team                  wed pnt  

K.M.V.Z. 2 *           14-22

s.v. Badhoevedorp 2 *  14-22

A.M.V.J. 3             14-34

S.C.Z.'58 2            14-32

s.v. LIJNDEN           14-21

Aalsmeer 2             14-21

V en V 3               14-17

de Geuzen 2            14-15

 

Beslissingswedstrijd om kampioenschap: KMVZ 2 – sv BADHOEVEDORP 2  2-0

 

B-junioren (afd.81)

 

zab17778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Jan de Koter, Isaac Honing, Robin Vermaase, Pieter Floor, Wim Smit, Frans van Dijk, Hans Mol, elftalleider Kees Jesse.

Gehurkt v.l.n.r.: Jan Willem Dooyeweerd, Frans Suy, Robert Mulder, John Polman, Mike Eveleens, Erik Sekrève, Wouter Jesse.

 

 

team                  wed pnt  

Uithoorn               20-33

O.S.D.O.               20-29

Aristos                20-29

Amstelveen 3           20-26

Muiden                 20-24

K.M.V.Z. 2             20-21

Abcoude                20-17

s.v. LIJNDEN           20-17

V en V 2               20-16

N.S.U.'70              20- 6

Amstelveen 4           20- 2

 

C1-junioren (afd.91)

 

zac17778

 

Staande v.l.n.r.: jeugdtrainer Ton Kraan, Hans Peter Fris, elftalleider Bep van Heijningen, Marcel van Heijningen, Winfred van Heijningen, Jeroen Mol, Onno Jesse, Paul van Ommen, Karel Vogel, Erik Teensma, elftalleider Piet Huizinga.

Gehurkt v.l.n.r.: Piet Huizinga jr., Arie Lagrouw, Bas de Vries, Pieter de Vries, Marcel Pijloo.

 

 

team                  wed pnt  

s.v. LIJNDEN           16-30

O.S.D.O.               16-27

R.A.P.                 16-23

Muiden                 16-20

ASV/Arsenal            16-12

Abcoude                16-11

V en V 2               16- 9

Amstelveen 2           16- 8

K.M.V.Z. 2             16- 4

 

s.v. LIJNDEN C1 is kampioen geworden.

 

C2-junioren (afd.94)

 

zac27778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Ad Heeze, Arie de Vries, Hans Peter Fris, Marcel de Jong, Simon Rientsma, Casper Hendriks, Guus Stornebrink.

Gehurkt v.l.n.r.: Cor Kennedy, Tonnie Zwirs, Frans Heeze, Theo Steenkamp, Johnny Gerritse, Richard Suuringbroek.

 

 

team                  wed pnt  

D.V.V.A.               22-42

Aristos 2              22-36

O.S.D.O. 3             22-35

A.M.V.J. 4             22-25

R.A.P. 2               22-24

ASV/Arsenal 2          22-22

s.v. LIJNDEN 2         22-18

Aalsmeer 3             22-16

N.S.U.'70 2            22-16

R.K.A.V.I.C. 2         22-13

Uithoorn 2             22-13

Muiden 2               22- 4

 

A1-pupillen

 

a17778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Dick Machiels, Freddy Pijloo, Jeroen Jesse, Raimo Diehl, Raymond Hulsman, Rob Machiels, Rene Mol, elftalleider Peter Klaver.

Gehurkt v.l.n.r.: Sandy Onkenhout, Kees van Schoorl, Micky Niekerk, Bart de Haan, Michael van Eijk, Mark Balk.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

A2-pupillen

 

a27778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Jan Verstraten, Edwin Peters, Theun Kelder, Ronald van der Duin, Roy van de Bergh, Leo Verstraten, elftalleider S. de Jong, Marco de Jong.

Gehurkt v.l.n.r.: Igor Heitz, Peter van de Borne, Rob Jan Prey, Erwin Evers, Patrick Haselager.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

A3-pupillen

 

a37778

 

Staande v.l.n.r.: Marcel Groenewoud, elftalleider Henk de Jong, Etien Rijkeboer, Gerard Hoogenboom, elftalleider Hr. Bekkema, Robert de Jong, Govert Eijsvoogel, Ronald Lievaart, Edward Vermaase, elftalleider Frans van Bakel.

Gehurkt v.l.n.r.: Danny Richardson, Edgar van Velsen, Ricky van Bakel, Frank Bekkema, Steven Kragt.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

A4-pupillen

 

a47778

 

Staande v.l.n.r.: Marcel de Veen, Robert van Halm, Charles Vink, Richard Lindenburg, elftalleider Dick van Halm, Ronald Spamer, Guido Gerritsen, Edwin van de Berg.

Gehurkt v.l.n.r.: Steef de Rond, Patrick van Krimpen, Patrick van der Haak, Wally Waalewijn, Bastiaan Regterschot, Erik van Velsen, Ivar Vermij.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

B1-pupillen

 

b17778

 

Staande v.l.n.r.: Remco Bosman, Peter Groepenhoff, elftalleider Hans Schellingerhout, Ray van de Bergh, Rob van de Bergh, Robert van Heyningen, elftalleider Herman Groepenhoff, Jacky Zantman.

Gehurkt v.l.n.r.: Sander Teensma, Marco Eikelenboom, Victor Ruygrok, Johrit Schellingerhout, Johnny Warmerdam.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

B2-pupillen

 

b27778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Cor Eikelenboom, Ronald Polman, Rob van Dijk, Marcel Willems, Niels van de Vliet, Michael Griesheimer, elftalleider Ad Heeze, Jaco Gerritse, Richard van Gendt.

Gehurkt v.l.n.r.: Duco Frie, Casper Hendriks, Richard Renes, Marten Groen, Marco de Jong, Gert Jan van Eijndthoven.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

B3-pupillen

 

b37778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Cees Slinger, Remco Werkhoven, Andre Lugtenburg, Edwin Klaver, Franklin van Willigenburg, Michael Lakeman, Marcel Teunisse, Mark de Rond, Willem-Jan Oosterveldt, elftalleider Bert Lakeman.

Gehurkt v.l.n.r.: Patrick Slinger, Danny Lakeman, Mark Berends, Lorenzo Maarsen, Michael Slinger, Michel Claassen.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

B4-pupillen

Dit team speelde enkele vriendschappelijke wedstrijden als elftal in het begin van het seizoen.

In oktober werd de groep opgedeeld in de eerste zogenaamde mini-pupillenteams.

 

b47778

 

Staande v.l.n.r.: Enno Weerts, elftalleider Jan Weerts, Mark de Rond, Erwin Lievaart, Danny van Eijndthoven, Martijn Brandhorst, Michel Lindenburg, Patrick van der Haak, Eduard Ferrarini, Tonnie Verstraten, elftalleider J. Ferrarini.

Gehurkt v.l.n.r.: Gert Jan de Jong, Sander Dronkers, Erik van Velsen, Ben Steenkamp, Richard Boerstra, Michel Claassen, Patrick van der Duin, Michael Verhaar.

 

 

mini-A pupillen

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

mini-B pupillen

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

mini-C pupillen

 

pupC7778

 

Staande v.l.n.r.: Yuri Okker, Carsten Lievaart, Pieter Maarten Gabes, Willem Thijs.

Gehurkt v.l.n.r.: Danny van der Haak, Marcel Teunisse, Frank Scharrighuisen, Arjan Bosman.

 

 

team                  wed pnt  

geen gegevens bekend

 

 

ZONDAG 1 (1e klasse AVB)

 

zo17778

 

Staande v.l.n.r.: trainer Ad Bronotte, grensrechter Peter Hulsman, Joop Schreurs, Nico Tijssen, Ab Splinter, Eddy Petersen, Loek Cohen, verzorger Ton van Roozendaal, elftalleider George van Dam.

Gehurkt v.l.n.r.: Peter Klaver, Ab van Aurich, Wim Kabalt, Eric Kramer, Guus Sarelse, Wim van der Voort.

 

 

team                  wed pnt  

s.v. LIJNDEN           20-30

Schellingwoude         20-23

V.V.A.                 20-23

Geuzenveld             20-21

R.A.P.                 20-19

K.B.V.                 20-18

F.I.T.                 20-18

Aristos                20-18

Swift                  20-17

A.D.E.                 20-17

IJboys                 20-16

 

s.v. LIJNDEN 1 is kampioen geworden en promoveert naar de KNVB.

 

ZONDAG 2 (res.1e klasse)

 

team                  wed pnt  

D.R.C. 2               22-40

St.Martinus 2          22-29

Abcoude 2              22-26

Schellingwoude 2       22-25

Sloterpark 2           22-25

D.E.C. 2               22-22

Muiderberg 2           22-21

Buitenveldert 2        22-20

D.V.O.S. 2             22-19

s.v. LIJNDEN 2         22-14

T.I.W./Amstel 2        22-13

Argonaut 2             22- 9

 

ZONDAG 3 (res.2e klasse)

 

team                  wed pnt  

Sloterdijk 2           20-33

V.V.A. 3               20-31

s.v. LIJNDEN 3         20-24

O.Z.K. 3               20-23

D.W.G. 4               19-21

Blauw Wit 4            20-20

A.P.G.S. 2             20-19

Slotervaart 2          20-19

D.C.G. 6               19-14

T.O.B. 4               19- 8

Aalsmeer 6             20- 6

 

ZONDAG 4 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

Pancratius 8           18-34

Blauw Wit 5            18-26

S.D.Z. 3               17-25

s.v. LIJNDEN 4         18-17

T.A.B.A. 3             18-16

Z.S.G.O. 4             17-14

B.P.C. 5               18-14

Vespucci 4             18-12

Real Sranang 5         18- 6

D.C.G. 7               18- 6

 

ZONDAG 5 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

Ookmeer 2              16-28

s.v. LIJNDEN 5         16-27

S.D.W. 5               16-23

N.F.C. 5               16-14

D.C.G. 9               16-12

D.E.V.O.'58 3          16-11

AGS/Olympus 4          16-11

S.N.A. 4               16- 7

Voorland 6             16- 7

 

ZONDAG 6 (res.4e klasse)

 

team                  wed pnt  

S.N.A. 5               18-33

O.D.I.V. 3             18-24

Sloterpark 4           18-24

Aristos 6              17-21

s.v. LIJNDEN 6         18-21

D.C.G. 10              18-15

Sloterdijk 5           17-13

D.V.O.S. 4             18-10

Energia 4              18- 7

D.E.V.O.'58 4          18- 6

 

ZONDAG 7 (res.4e klasse)

 

team                  wed pnt  

S.L.T.O. 7             19-36

O.D.I.V. 5             19-34

Herenmarkt/A 6         18-18

N.E.C.'75 8            18-17

D.C.G. 12              18-16

s.v. LIJNDEN 7         18-14

Ookmeer 4              17-13

IJboys 6               18-13

Rood Wit/A 13          17-11

Pancratius 13          18- 4

L.O.C. 4     buiten mededinging

 

A1-junioren (jeugdklasse)

 

zoa17778

 

Staande v.l.n.r.: jeugdtrainer Ton Kraan, elftalleider Ad Bastiaansen, Erik van Velsen, René Wierda, Ron Wierda, Marcel le Comte, Jan Bastiaansen, grensrechter Hr. Spier, elftalleider Herman Stockhorst.

Gehurkt v.l.n.r.: Hans van Ameijden, Jaap Jordaan, Peter van Weering, Mark Spier, Ed Verhaar, Gradus van Limpt.

 

 

team                  wed pnt  

Roda'23                18-30

Pancratius             18-24

Blauw Wit 2            18-23

s.v LIJNDEN            18-22

Abcoude                18-15

St.Martinus            18-15

de Spartaan 2          18-14

Sporting Zuid          18-14

T.O.G.                 18-12

N.E.A.                 18-11

 

B1-junioren (1e klasse)

 

zob17778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Jan de Boer, Herman Groepenhoff jr., Peter de Boer, Robert Spett, Jeroen Vreeswijk, Fred Kreike, Bob Kranenburg, elftalleider Herman Groepenhoff.

Gehurkt v.l.n.r.: ballenjongen Mark de Boer, René Lagendijk, Ben Pelt, Ron Eikelenboom, Ad Bronotte, Pim van der Heyden.

 

 

team                  wed pnt  

Uithoorn               22-35

D.W.V.                 22-34

de Meteoor             22-27

Rood Wit/A             22-27

Ajax 2                 22-27

Sporting Zuid          22-24

A.F.C.                 22-22

s.v. LIJNDEN           22-20

V.V.A.                 22-15

D.W.G.                 22-12

J.O.S.                 22-11

de Germaan             22-10

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team                  wed pnt  

J.H.K.                 18-33

de Germaan 3           18-29

s.v. LIJNDEN 2         18-22

D.E.V.O.'58            17-20

Z.S.G.O. 3             18-20

Z.R.C. 2               18-18

Geuzenveld 2           18-15

S.D.Z. 4               18- 9

Sloterdijk 2           18- 5

D.C.G. 6               17- 3

R.K.A.V.I.C. 5  buiten mededinging

 

C1-junioren (1e klasse)

 

zoc17778

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Henk Pot, Ron Eikelenboom, Michiel de Haan, Hans Pot, Richard Sealtiel, Fred Rappange, Hans Peter Fris, elftalleider Arie Lagrouw.

Gehurkt v.l.n.r.: Cees de Rooy, Arie Lagrouw jr., Fred Rook, Paul Ellermeijer, Marcel Heijneman, Stef Meulenbeld.

 

 

team                  wed pnt  

s.v. LIJNDEN           22-35

Ajax 2                 22-34

Roda'23                22-30

Rivalen                22-30

D.W.V.                 22-27

N.F.C.                 22-26

Sporting Zuid          22-26

Rood Wit/A             22-22

K.B.V.                 22-14

D.W.G.                 22-10

K.D.O.                 22- 8

S.L.T.O.               22- 2

 

 s.v. LIJNDEN C1 is kampioen geworden.