EINDSTANDEN SEIZOEN 1975/1976

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

ZATERDAG 1 (1e klasse AVB)

 

 

Foto ter gelegenheid uitreiking trainingspakken van Carel Buis op 1 november 1975

 

Staande v.l.n.r.: Dick Maarsen (bedrijfsleider Carel Buis), Cees Sneekes, Bert Moleman, Wim Vrijbloed, Frits Roemers, trainer Ad Bronotte, Robert van der Kwast, leider Piet Regeer, voorzitter H.C. Lammers.

Gehurkt v.l.n.r.: Eef Mulder, Romeo Rosheuvel, Ruud Bloemer, Peter Eikelenboom, Peter de Koter, Jaap Hoendermis, Dick Barkey.

Op deze foto ontbreken Dick Pijpstra en Martin van der Mey.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Swift††††††††††††††††† 22-34

O.V.V.O.†††††††††††††† 22-31

A.B.N.†††††††††††††††† 22-31

s.v. LIJNDEN†††††††††† 22-26

Delta Lloyd††††††††††† 22-25

Neerlandia†††††††††† ††22-23

A.F.C.†††††††††††††††† 22-23

N.F.C.†††††††††††††††† 22-22

S.D.W.†††††††††††††††† 22-16

ASV/Arsenal††††††††††† 22-14

D.C.G.†††††††††††††††† 22-13

Amstelland†††††††††††† 22- 6

 

ZATERDAG 2 (res.1e klasse)

 

team†††††† †††††††††††wed pnt††

Delta Lloyd 2††††††††† 22-34

Aalsmeer 2†††††††††††† 22-31

K.M.V.Z. 3†††††††††††† 22-27

Actief Amstelveen 3††† 22-25

R.K.A.V.I.C. 3†††††††† 22-24

R.A.V. 2†††††††††††††† 22-23

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 22-20

Argonaut 2†††††††††††† 22-18

K.B.V. 2†††††††††††††† 22-16

de Spartaan 2††††††††† 22-16

Z.S.G.O. 2†††††††††††† 22-16

Intimis 2††††††††††††† 22-14

 

ZATERDAG 3 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

S.F.B. 3††††††††† †††††18-31

Neerlandia 3†††††††††† 18-24

D.C.G. 3†††††††††††††† 18-23

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 18-23

S.L.T.O. 4†††††††††††† 18-19

V.V.A. 4†††††††††††††† 18-18

Rivalen 3††††††††††††† 18-13

A.B.N. 3†††††††††††††† 18-11

Schellingwoude 5†††††18-11

H.R.V.C. 4†††††††††††† 18- 7

 

VETERANEN

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN veteranen na zes wedstrijden teruggetrokken

 

B1-junioren (afd.82)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

A.M.V.J. 3†††††††††††† 22-42

V en V 3†††††††††††††† 22-32

K.M.V.Z. 3†††††††††††† 22-28

s.v. LIJNDEN†††††††††† 22-23

ASV/Arsenal 2††††††††† 22-22

de Geuzen 2††††††††††† 22-22

S.C.Z.'58 2††††††††††† 22-21

Aalsmeer 3†††††††††††† 22-21

s.v. Badhoevedorp 2††† 22-17

Actief Amstelveen 4††† 22-16

A.M.V.J. 4†††††††††††† 22-14

V en V 4†††††††††††††† 22- 4

 

C1-junioren (afd.90)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V en V†††††††††††††††† 20-40

Actief Amstelveen††††† 20-33

A.M.V.J.††††††††††††† 20-29

Abcoude††††††††††††††† 20-27

K.M.V.Z.†††††††††††††† 20-26

Uithoorn†††††††††††††† 20-18

ASV/Arsenal††††††††††† 20-14

de Geuzen††††††††††††† 20-11

s.v. LIJNDEN†††††††††† 20-11

Aalsmeer†††††††††††††† 20- 7

St.Martinus†††††††††† 20- 4

 

C2-junioren (afd.93)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Actief Amstelveen 4††† 16-29

AGS/Olympus††††††††††† 16-21

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 16-19

A.M.V.J. 2†††††††††††† 16-18

O.S.D.O. 3†††††††††††† 16-17

A.D.E. 2†††††† ††††††††16-13

de Geuzen 2††††††††††† 16-13

Uithoorn 2†††††††††††† 16- 7

K.M.V.Z. 3†††††††††††† 16- 5

†††††††††††††††††††††††††††††††

A1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

S.D.W.†††††††††††††††† 14-24

D.W.G.†††††††††††† ††††14-21

D.C.G.†††††††††††††††† 14-19

s.v. LIJNDEN†††††††††† 14-17

Z.S.G.O.†††††††††††††† 14-14

V & V††††††††††††††††† 14-12

Pancratius†††††††††††† 14- 3

V.V.A.†††††††††††††††† 14- 2

 

A2-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.W.S. 2†††††††††††††† 10-20

V & V 2††††††††††††††† 10-14

de Germaan 2†††††††††† 10-10

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 10- 9

S.D.W. 2†††††††††††††† 10- 7

Argonaut†††††††††††††† 10- 0

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team†††† †††††††††††††wed pnt††

S.D.W. 2††††††††††††††† 4- 7

D.W.G. 2††††††††††††††† 4- 4

s.v. LIJNDEN 2††††††††† 4- 3

Z.S.G.O. 2††††††††††††† 4- 2

 

A3-pupillen

 

 

Staande v.l.n.r.: Frank Boerstra, elftalleider Bep van Heijningen, Gilbert le Comte, Marcel van Heijningen, Cees de Rooy, elftalleider Cor Eikelenboom, Sicco Swen.

Gehurkt v.l.n.r.: Paul van Ommen, Theo Steenkamp, Johnny Gerritse, Peter van Limpt, Karel Vogel, Winfred van Heijningen, Pieter de Vries.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 10-16 *

Z.S.G.O. 3†††††††††††† 10-16

de Germaan 3†††††††††† 10-13

D.W.G. 3†††††††††††††† 10- 9

Argonaut 3†††††††††††† 10- 4

de Spartaan 3††††††††† 10- 2

* beter doelsaldo

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.C.G. 3††††††††††††††† 4- 8

D.W.S. 3††††††††††††††† 4- 8

s.v. LIJNDEN 3††††††††† 4- 0

de Germaan 3††††††††††† 4- 0

 

A4-pupillen

 

team††††† ††††††††††††wed pnt††

O.D.I.V. 2††††††††††††† 3- 6

A.F.C. 10†††††††††††††† 4- 6

s.v. LIJNDEN 4††††††††† 5- 6

D.C.G. 10†††††††††††††† 7- 1

deze competitie is niet uitgespeeld

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

W.M.S. 3††††††††††††††† 4- 7

V.V.A. 4††††††††††††††† 4- 4

Aristos 3†††††††††††††† 4- 3

s.v. LIJNDEN 4††††††††† 4- 2

 

B1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V.V.A.†††††††††††††††† 14-25

s.v. LIJNDEN†††††††††† 14-24

D.C.G.†††††††††††††††† 14-21

V & V††††††††††††††††† 14-14

D.W.S.†††††††††††††††† 14-12

S.D.W.†††††††††††††††† 14-11

Z.S.G.O.†††††††††††††† 14- 3

Pancratius†††††††††††† 14- 2

 

B2-pupillen

 

D.C.G. 2†††††††††††††† 10-16

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 10-15

V.V.A. 2†††††††††††††† 10-13

D.W.S. 2†††††††††††††† 10-12

Z.S.G.O. 2†††††††††††† 10- 2

Pancratius 2†††††††††† 10- 2

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.C.G. 2††††††††††† ††††4- 8

s.v. LIJNDEN 2††††††††† 4- 7

Argonaut 2††††††††††††† 4- 1

S.D.Z. 2††††††††††††††† 4- 0

 

B3-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 10-17 *

V.V.A. 3†††††††††††††† 10-17

S.D.W. 3†††††††††††††† 10-10

D.W.G. 3†††††††††††††† 10- 8

D.C.G. 3†††††††††††††† 10- 7

Vespucci 3†††††††††††† 10- 1

* beter doelsaldo

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V.V.A. 3††††††††††††††† 4- 7

s.v. LIJNDEN 3††††† ††††4- 5

de Spartaan 2†††††††††† 4- 4

Rombout 2†††††††††††††† 4- 0

 

B4-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V.V.A. 4†††††††††††††† 10-18

D.W.S. 4†††††††††††††† 10-15

de Spartaan 3††††††††† 10- 9

D.C.G. 4†††††††††††††† 10- 8

s.v. LIJNDEN 4†††††††† 10- 6

A.F.C. 8†††††††††††††† 10- 4

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 4††††††††† 3- 5

Argonaut 3††††††††††††† 3- 5

A.F.C. 8††††††††††††††† 3- 3

Pancratius 3††† ††††††††3- 3

 

B5-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.W.S. 5†††††††††††††† 10-18

Pancratius 5†††††††††† 10-15

W.M.S. 3†††††††††††††† 10-11

de Germaan 3†††††††††† 10- 7

Rombout 3††††††††††††† 10- 7

s.v. LIJNDEN 5†††††††† 10- 0

 

nacompetitie (niet uitgespeeld)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Sloterdijk 3††††††††††† 4- 7

V & V 4†††††††††††††††† 4- 7

s.v. LIJNDEN 5††††††††† 4- 1

Rombout 3†††††††††††††† 4- 1

 

 

ZONDAG 1 (2e klasse AVB)

 

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider George van Dam, Erik Pot, Max Eman, Henk van Veen, Joop Schreuers, Jos van der Voort, Nico Tijssen, Bart Kamphorst, Bert den Rooyen, grensrechter Peter Hulsman, trainer Bram Wiertz.

Gehurkt v.l.n.r.: verzorger Joop Hessels, Leok Cohen, Ab van Aurich, Wim Kabalt, Guus Sarelse, Martin Hansen.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN†††††††††† 22-38

Sloterdijk†††††††††††† 22-30

C.T.O.'70††††††††††††† 22-29

W.M.H.O.†††††††††††††† 22-24

Geinburgia††††††††† †††22-24

R.K.A.V.†††††††††††††† 22-22

Argonaut†††††††††††††† 22-20

J.H.K.†††††††††††††††† 22-17

T.A.B.A.†††††††††††††† 22-17

Sport††††††††††††††††† 22-16

A.P.G.S.†††††††††††††† 22-15

the Victory††††††††††† 22-12

 

s.v. LIJNDEN 1 is kampioen en promoveert naar de 1e klasse AVB.

 

ZONDAG 2 (res.2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Sport 2††††††††††††††† 20-33

Rombout 2††††††††††††† 20-32

Sloterpark 2†††††††††† 20-28

A.F.C. 5†††††††††††††† 20-24

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 20-19

F.I.T. 3†††††††††††††† 20-17

Swift 4††††††††††††††† 20-15

V.V.A. 4†††††††††††††† 20-15

S.D.W. 4†††††††††††††† 20-15

J.H.K. 3†††††††††††††† 20-12

H.R.V.C. 3†††††††††††† 20- 8

 

ZONDAG 3 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 18-31

W.V.H.E.D.W. 2†††††††† 18-30

J.O.S. 4†††††††††††††† 18-25

L.O.C. 2†††††††††††††† 18-21

Nautilus 3†††††††††††† 18-20

Z.P.C. 3†††††††††††††† 18-14

B.D.K. 3††††††† †††††††18-12

Aalsmeer 6†††††††††††† 18-10

Amstel 3†††††††††††††† 18- 8

D.W.V. 8†††††††††††††† 18- 7

 

s.v. LIJNDEN 3 is kampioen en promoveert naar de res.2e klasse AVB.

 

ZONDAG 4 (res.4e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Nico Vlaming, Jeroen NoŽ, Jan Lagendijk, Erik van Millingen, Leo Kreeft, Jaap Steenman, Nanne Leuven.

Gehurkt v.l.n.r.: Jaap Veldt, Simon Elleman, Rob Floor, Karel Diehl, Johan Wierda, Joop Scheeringa.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 4†††††††† 16-30

Wilskracht 7†††††††††† 16-26

Roda'23 8††††††††††††† 16-23

N.E.C.'75 5††††††††††† 16-16

A.P.G.S. 5†††††††††††† 16-11

Aristos 10†††††††††††† 16-11

Energia 4††††††††††††† 16-11

Sporting Zuid 9††††††† 16- 9

Slotervaart 7 †††††††††16- 5

 

s.v. LIJNDEN 4 is kampioen en promoveert naar de res.3e klasse AVB.

 

ZONDAG 5 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Amstelland 8†††††††††† 18-31

D.C.G. 10††††††††††††† 18-28

s.v. LIJNDEN 5†††††††† 18-23

de Meteoor 7†††††††††† 18-23

W.M.S. 6†††††††††††††† 18-17

Zwarte Schapen 6†††††† 18-17

Geuzenveld 5†††††††††† 18-11

R.K.D.E.S. 7†††††††††† 18-10

P en T 5†††††††††††††† 18- 9

Pancratius 13††††††††† 18- 5

 

ZONDAG 6 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Sporting Zuid 10†††††† 18-30

Animo 6††††††††††††††† 18-28

Pancratius 12††††††††† 18-27

IJboys 6†††††††††††††† 18-21

Meerboys 6†††††††††††† 18-16

T.O.B. 8†††††††††††††† 18-15

s.v. LIJNDEN 6 *†††††† 18-14

V.D.O. 10††††††††††††† 18-12

R.K.A.V.I.C. 11††††††† 18-11

St. Louis 4††††††††††† 18- 0

* twee punten in mindering gehad

 

A1-junioren (jeugdklasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Ajax 2†††††††††††††††† 18-31

D.W.S. 2†††††††††††††† 18-29

D.C.G. 2†††††††††††††† 18-28

Blauw Wit 2††††††††††† 18-23

Rivalen††††††††††††††† 18-15

Orient†††††††††††††††† 18-15

Swift††††††††††††††††† 18-14

Rapiditas††††††††††††† 18-13

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18- 6

S.D.Z.†††††††††††††††† 18- 4

 

A2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 16-28

St.Martinus 3††††††††† 15-21

N.F.C. 4†††††††††††††† 16-21

Pancratius 5†††††††††† 16-20

D.V.H. 3†††††††††††††† 16-15

N.E.A. 3†††††††††††††† 16-15

Slotervaart 2††††††††† 15-12

K.D.O. 3†††††††††††††† 16- 3

R.K.A.V.I.C. 5†††††††† 16- 3

 

s.v. LIJNDEN A2 is kampioen geworden.

 

B1-junioren (1e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: elftalleider Ruud Bloemer, David Lipschits, Jos Moens, Ed Verhaar, Jan Bastiaansen, Renť Groepenhoff, Gradus van Limpt, Tonnie Wesdorp, jeugdtrainer Ad Bronotte.

Gehurkt v.l.n.r.: elftalleider Peter Eikelenboom, Aart Duyster, Jaap Jordaan, Nol van der Meulen, Peter van Weering, Renť van Goethem, Hans van Ameijden.

 

Deze foto is genomen na de overwinning op Westwood Wanderers F.C. tijdens de uitwisseling van 1976

in het kader van de strijd om de Anglo/Dutch CUP. Dit is een samengesteld team uit alle B-junioren.

Als spelers van de zaterdag B-1 staan Jos Moens en Aart Duyster op deze foto; van Pancratius Ed Verhaar.

Van de officiŽle zondag B-1 ontbreken Marcel le Comte, Hans van Raam, Mark Spier en Ton Uittenbogaard.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

T.O.B.†††††††††† ††††††20-32

Pancratius†††††††††††† 20-31

Uithoorn†††††††††††††† 20-26

Abcoude††††††††††††††† 20-24

D.W.G. 2†††††††††††††† 20-21

K.B.V.†††††††††††††††† 20-21

s.v. LIJNDEN†††††††††† 20-21

Sporting Zuid††††††††† 20-15

Rivalen††††††††† ††††††20-14

Neerlandia†††††††††††† 20- 8

A.F.C.†††††††††††††††† 20- 7

 

C1-junioren (2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN†††††††††† 14-21

de Germaan†††††††††††† 14-21

Aalsmeer†††††††††††††† 14-19

Rapiditas††††††††††††† 14-18

D.W.S. 2†††††††††††††† 14-16

Abcoude††††††††††††††† 14- 9

D.W.V. 2†††††††††††††† 14- 6

St.Martinus††††††††††† 14- 2

 

Beslissingwedstrijd: s.v. LIJNDEN - de Germaan2-1.

s.v. LIJNDEN C1 is kampioen geworden na

 

C2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V.D.O. 4†††††††††††††† 18-31

Uithoorn 4†††††††††††† 18-28

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 18-24

Swift 3††††††††††††††† 18-22

N.F.C. 5†††††††††††††† 18-19

St.Martinus 4††††† ††††18-17

Sporting Zuid 4††††††† 18-17

Pancratius 5†††††††††† 18- 9

N.E.A. 2†††††††††††††† 18- 9

Roda'23 4††††††††††††† 18- 4