EINDSTANDEN SEIZOEN 1974/1975

 

Standen van sommige afdelingen wellicht niet compleet. Ze zijn samengesteld

uit gepubliceerde uitslagen in de OfficiŽle Mededelingen van de KNVB van dit seizoen.

 

ZATERDAG 1 (1e klasse AVB)

 

team††††††††††††††††† wed pnt

S.F.B.†††††††††††††††† 22-34

Aristos††††††††††††††† 22-32

Neerlandia†††††††††††† 22-30

s.v. LIJNDEN†††††††††† 22-27

A.G.T.†††††††††††††††† 22-21

Amroba†††††††††††††††† 22-20

A.B.N.†††††††††††††††† 22-20

Delta Lloyd††††††††††† 22-17

A.F.C.†††††††††††††††† 22-17

Zeeburgia††††††††††††† 22-17

N.S.U.'70††††††††††††† 22-17

St.Martinus††††††††††† 22-12

 

ZATERDAG 2 (res.1e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Blauw Wit 2††††††††††† 18-30

Delta Lloyd 2††††††††† 16-24

K.M.V.Z. 3†††††††††††† 18-24

de Geuzen 3††††††††††† 17-18

N.F.C. 2†††††††††††††† 18-16

de Spartaan 3††††††††† 18-15

A.G.T. 2†††††††††††††† 17-12

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 17-12

Diemen 2†††††††††††††† 14-10

Actief Amstelveen 5††† 17- 9

 

ZATERDAG 3 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

A.B.N. 3†††††††††††††† 15-24

S.D.Z. 3†††††††††††††† 14-22

de Geuzen 8††††††††††† 15-20

Neerlandia 5†††††††††† 10-13

ASV/Arsenal 6††††††††† 14-13

Zwarte Schapen 2††††††† 9-11

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 13-10

O.D.I.V. 3†††††††††††† 16-10

T.I.W. 4†††††††††††††† 15- 7

Wartburgia 8†††††††††† 13- 2

 

VETERANEN (hoofdklasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Zeeburgia†††† †††††††††22-38

D.W.V.†††††††††††††††† 22-37

s.v. LIJNDEN†††††††††† 21-28

A.D.E.†††††††††††††††† 21-26

Animo††††††††††††††††† 21-20

Zwarte Schapen†††††††† 22-20

Rapiditas††††††††††††† 21-18

S.D.W.†††††††††††††††† 21-17

Brandweer†††† †††††††††20-16

V.V.A.†††††††††††††††† 22-16

Amstelland†††††††††††† 18-13

K.B.V.†††††††††††††††† 21- 3

 

C1-junioren (afd.90)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN†††††††††† 20-36

Actief Amstelveen 3††† 17-28

s.v. Badhoevedorp††††† 19-28

de Geuzen 2††††††††††† 19-26

O.S.D.O.†††††††††††††† 15-16

V en V 3†††††††††††††† 16-15

A.M.V.J. 2†††††††††††† 17-10

K.M.V.Z. 2†††††††††††† 16- 9

Geinburgia†††††††††††† 13- 6

St.Martinus 2††††††††† 15- 5

Aalsmeer 2†††††††††††† 16- 1

 

s.v. LIJNDEN C1 is kampioen geworden.

 

C2-junioren (afd.94)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

de Geuzen 3††††††††††† 12-20

AGS/Olympus††††††††††† 12-18

St.Martinus 3†††††††††† 9-15

s.v. LIJNDEN 2††† †††††11-10

Abcoude 2†††††††††††††† 9- 8

Abcoude 3††††††††††††† 11- 5

Aristos 2††††††††††††† 11- 5

Flora Boys†††††††††††† 11- 5

 

A1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A2-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A3-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A4-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A5-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

s.v. LIJNDEN A5 is kampioen geworden.

 

B1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B2-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B3-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B4-pupillen

 

 

Staande v.l.n.r.: E. Borgman, Theo van de Stadt, Peter Klaver, Frans Heeze, Arie de Vries.

Gehurkt v.l.n.r.: Herman Koningen, Frank Boerstra, Theo Steenkamp, Ronald van der Duin, Edwin Slinger, Leo Verstraten.

Op de foto ontbreken: elftalleiders Kas Boerstra en Theo van der Duin, alsmede jeugdtrainer Ad Bronotte.

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B5-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

 

ZONDAG 1 (2e klasse AVB)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Slotervaart *††††††††† 22-37

s.v. LIJNDEN *††† †††††22-37

H.R.V.C.†††††††††††††† 22-30

R.K.A.V.†††††††††††††† 22-29

Geinburgia†††††††††††† 21-28

FC Nieuwendam††††††††† 22-20

Sport††††††††††††††††† 21-19

A.P.G.S.†††††††††††††† 22-17

Z.P.C.†††††††††††††††† 22-16

A.W.V.††††††††††† †††††21-13

Z.R.C.†††††††††††††††† 22-11

T.D.O.†††††††††††††††† 21- 3

 

* Beslissingswedstrijd: s.v. Lijnden Ė Slotervaart†† 0-2.

 

ZONDAG 2 (res.2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Rood Wit/A 4†††††††††† 20-33

D.W.G. 3†† ††††††††††††19-29

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 18-22

T.W.M.C. 2†††††††††††† 17-20

Aristos 4††††††††††††† 18-17

R.K.A.V.I.C. 5†††††††† 17-16

Abcoude 2††††††††††††† 17-14

Sporting Zuid 4††††††† 17-13

N.E.A. 3†††††††††††††† 19-13

S.N.A. 3†† ††††††††††††20-12

St.Martinus 3††††††††† 18- 9

 

ZONDAG 3 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Pancratius 6†††††††††† 18-36

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 18-24

Swift 5††††††††††††††† 18-20

A.D.W. 2†††††††††††††† 18-18

K.B.V. 5†††††††††††††† 18-17

Arsenal 4††††††††††††† 18-16

C.T.O.'70 3††††††††††† 18-14

Rombout 3††††††††††††† 18-14

Z.S.G.O. 6†††††††††††† 18-12

de Meteoor 4†††††††††† 18- 9

 

ZONDAG 4 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V.D.O. 10††††††††††††† 12-23

Rood Wit/A 10††††††††† 15-20

s.v. LIJNDEN 4†††††††† 15-18

T.I.W. 5†††††††††††††† 16-18

K.B.V. 7†††††††††††††† 15-15

Sporting Zuid 9††††††† 11-10

St.Martinus 7††††††††† 15-10

J.O.S. 6††††††††††††† 13- 3

T.O.G. 5†††††††††††††† 12- 1

Meerboys 8†††††† teruggetrokken

D.W.V. 12††††††† teruggetrokken

 

ZONDAG 5 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.W.V. 10††††††††††††† 18-35

Pancratius 11††††††††† 17-19

Geuzenveld 4†††††††††† 16-18

V.D.O. 8†††††††††††††† 14-17

Sporting Zuid 10†††††† 15-17

s.v. LIJNDEN 5†††††††† 17-17

Buitenveldert 6††††††† 17-17

K.D.O. 7†††††††††††††† 14-14

A.S.R. 3†††††††††††††† 17- 6

R.K.A.V.I.C. 8†††††††† 17- 0

 

ZONDAG 6 (res.4e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.E.C. 4†††††††††††††† 15-26

W.M.S. 6†††††††††††††† 18-26

S.D.W. 6†††††††††††††† 17-24

IJboys 8†††††††††††††† 17-20

s.v. LIJNDEN 6†††††††† 14-16

R.C.A. 3††††††††††††† 15-17

R.A.P. 7†††††††††††††† 15-13

R.C.M. 4†††††††††††††† 15-12

Slotervaart 8††††††††† 16- 2

Swift 7††††††††††††††† 16- 0

 

A1-junioren (jeugdklasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Vespucci†††††††††††††† 20-28

R.K.A.V.I.C. 2†††††††† 18-25

A.F.C. 2†††††††††††††† 20-24

Schellingwoude†††††††† 18-23

K.D.O.†††††††††††††††† 15-21

Zeeburgia 2††††††††††† 17-21

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18-17

Geinburgia†††††††††††† 16-11

S.D.W. 2†††††††††††††† 20-10

W.M.S.†††††††††††††††† 18- 8

Meerboys†††††††††††††† 19- 7

 

A2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Schellingwoude 3†††††† 15-25

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 16-25

Neerlandia 2†††††††††† 15-20

Zeeburgia 4†††††††††† 14-18

the Victory 3††††††††† 13-10

St.Martinus 4††††††††† 14- 9

de Meer 4††††††††††††† 13- 7

Pancratius 6†††††††††† 14- 7

Rood Wit/A 6†††††††††† 14- 1

 

B1-junioren (1e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Uithoorn††††† †††††††††18-29

Rivalen††††††††††††††† 18-26

Zeeburgia††††††††††††† 18-23

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18-22

V.D.O.†††††††††††††††† 17-17

Pancratius†††††††††††† 17-16

T.O.B.†††††††††††††††† 17-14

Swift††††††††††††††††† 17-13

N.F.C.††††††† †††††††††18-11

Rapiditas††††††††††††† 16- 1

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.V.H. 2†††††††††††††† 18-31

K.D.O. 2†††††††††††††† 17-29

Sporting Zuid 3††††††† 16-24

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 18-24

St.Martinus 4††††††††† 15-14

Uithoorn 4†††††††††††† 17-13

N.F.C. 5†††††††††††††† 17-10

Roda'23 3††††††††††††† 17- 9

Pancratius 5†††††††††† 18- 9

R.K.A.V.I.C. 5†††††††† 17- 7

 

C1-junioren (1e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Rood Wit/A†††††††††††† 16-26

s.v. LIJNDEN†††††††††† 16-23

Ajax 2†††††††††††††††† 15-20

St.Martinus††††††††††† 15-19

Rapiditas††††††††††††† 15-18

D.W.S. 2†††††††††††††† 15-13

Blauw Wit 2††††††††††† 15-10

ASV/Arsenal†††††††††† 16- 5

D.W.V.†††††††††††††††† 15- 4