EINDSTANDEN SEIZOEN 1972/1973

 

ZATERDAG 1 (2e klasse AVB)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Argonaut†††††††††††††† 16-26

R.K.A.V.I.C.†††††††††† 16-24

s.v. LIJNDEN†††††††††† 16-22

I.B.M.†††††††††††††††† 16-16

H.B.O.K.†††††††††††††† 16-15

Z.S.G.O.†††††††††††††† 16-15

Ahrends/VC†††††††††††† 16-14

R.D.C.†††††††††††††††† 16- 9

A.S.S.V.†††††††††††††† 16- 3

 

ZATERDAG 2 (res.2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 18-29

D.C.G. 2†††††††††††††† 18-25

D.V.V.A. 3†††††††††††† 18-24

Amstelveen 6†††††††††† 18-23

R.A.V. 2†††††††††††††† 18-19

S.C.Z.'58 3††††††††††† 18-16

P.V.W.A. 3†††††††††††† 18-15

Blauwe Vogels 2††††††† 18-14

T.W.M.C. 2†††††††††††† 18-11

D.W.V. 3†††††††††††††† 18- 2

 

s.v. LIJNDEN 2 is kampioen geworden en promoveert naar res.1e klasse.

 

ZATERDAG 3 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Amstelveen 7†††††††††† 16-29

V en V 4†††††††††††††† 16-27

T.O.B. 2†††††††††††††† 16-23

D.V.A.V. 4†††††††††† ††16-19

Giram 2††††††††††††††† 16-16

R.P.S. 2†††††††††††††† 16-11

Kromhout 3†††††††††††† 16-10

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 16- 8

ASV/Arsenal 4††††††††† 16- 1

 

B1-junioren (afd.82)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

V en V 3†††††††††††††† 14-25

s.v. LIJNDEN *†††††††† 13-17

Amstelveen†††††††††††† 14-17

S.C.Z.'58 2††††††††††† 14-13

D.R.C.†††††††††††††††† 14-11

de Geuzen 2††††††††††† 14-10

S.T.B.O.†††††††††††††† 14- 8

A.M.V.J. 2†††††††††††† 13- 3

s.v. Badhoevedorp (buiten mededinging)

* twee punten in mindering gehad

 

C1-junioren (afd.92)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18-35

V en V 3†††††††††††††† 18-31

A.M.V.J. 2†††††††††††† 18-26

Amstelveen 3†††††††††† 18-25

D.W.V.†† ††††††††††††††18-21

S.C.Z.'58 2††††††††††† 18-12

de Geuzen 2††††††††††† 18-12

K.M.V.Z. 3†††††††††††† 18- 7

Muiden†††††††††††††††† 17- 4

Volewijckers 2 *†††††† 17- -3

* acht punten in mindering gehad

 

s.v. LIJNDEN C1 is kampioen geworden.

 

C2-junioren (afd.95)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

O.S.D.O. 2†††††††††††† 14-28

A.M.V.J. 4†††††††††††† 14-19

N.S.U.'70 2††††††††††† 14-15

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 14-15

D.W.V. 2†††††††††††††† 14- 9

Amstelveen 5†††††††††† 14- 9

A.M.V.J. 5†††††††††††† 14- 7

D.R.C.†††††††††††††††† 14- 6

†††††††††††††††††††††††††††††††

A1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A2-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A3-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

A4-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B1-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B2-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

B3-pupillen

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN geen gegevens bekend

 

 

ZONDAG 1 (1e klasse AVB)

 

team†††††††††††† †††††wed pnt††

de Eland/SDC†††††††††† 22-35

Rombout††††††††††††††† 22-31

Herenmarkt†††††††††††† 22-27

Fokke††††††††††††††††† 22-26

D.W.G.†††††††††††††††† 22-24

Roda'23††††††††††††††† 22-24

s.v. LIJNDEN†††††††††† 22-20

T.I.W.†††††† ††††††††††22-20

Energia††††††††††††††† 22-19

Swift††††††††††††††††† 22-17

T.W.M.C.†††††††††††††† 22-13

Z.R.C.†††††††††††††††† 22- 8

 

ZONDAG 2 (res.2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Pancratius 3†††††††††† 22-39

Rood Wit/A 4†††††††††22-38

ASV/Arsenal 3††††††††† 22-31

Swift 3††††††††††††††† 22-20

Watergraafsmeer 3††††† 22-20

W.M.H.O. 2†††††††††††† 22-20

A.P.G.S. 3†††††††††††† 22-19

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 22-18

N.F.C. 5†††††††††††††† 22-18

Amstel 2††††† †††††††††22-15

S.L.T.O. 3†††††††††††† 22-15

T.O.G. 3†††††††††††††† 22- 9

 

ZONDAG 3 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

N.E.A. 3†††††††††††††† 18-29

Meerboys 5†††††††††††† 18-22

K.D.O. 4†††††††††††††† 18-21

H.R.V.C. 4†††† ††††††††18-20

Abekewalda 3†††††††††† 18-19

s.v. LIJNDEN 3†††††††† 18-18

Sporting Zuid 7††††††† 18-17

Herenmarkt 3†††††††††† 18-17

W.M.S. 6†††††††††††††† 18-14

Madjoe 4†††††††††††††† 18- 1

 

ZONDAG 4 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††† ††wed pnt††

S.D.Z. 3†††††††††††††† 18-30

Rivalen 5††††††††††††† 18-28

St.Martinus 6††††††††† 18-23

Pancratius 6†††††††††† 18-19

Gold Star 4††††††††††† 18-14

Vespucci 6†††††††††††† 17-14

T.A.B.A. 3†††††††††††† 17-13

Sp. Zuid 5††††† †††††††18-13

s.v. LIJNDEN 4†††††††† 18-12

Watergraafsmeer 5††††† 18- 8

 

ZONDAG 5 (res.3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

D.V.H. 3†††††††††††††† 18-29

Oranje Zwart 3†††††††† 18-27

Z.S.G.O. 4†††††††††††† 17-24

N.E.A. 5†††††††† ††††††18-21

R.A.P. 4†††††††††††††† 16-16

T.W.M.C. 4†††††††††††† 17-16

Herenmarkt 4†††††††††† 17-15

Orient 6†††††††††††††† 16-12

s.v. LIJNDEN 5†††††††† 18- 8

Gold Star 5††††††††††† 17- 0

 

A1-junioren (2e klasse)

Lijnden jeugd 197x.jpg

 

Staande v.l.n.r.: Dick Barkey, E. de Ruiter Peter Eikelenboom (hulp-coach), Eddy Erkens, Jos Splinter, Jan Zorgman, Theo den Hartog (coach), Johan van der Koppel, Paul Fritsche (A2).

Gehurkt v.l.n.r.: Jaap Hoendermis, Dick Pijpstra, Mike van Ooijen (over uit Singapore), Flip Lammers, Albert Boswijk, John de Gerth en Jan Pool.†††††††††††††††††† foto genomen tijdens Paastoernooi ODIV. Vaste keeper Jeroen NoŽ ontbreekt (geblesseerd - rugoperatie)

 

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18-30

A.F.C. 2†††††††††††††† 18-23

Zeeburgia 2††††††††††† 18-21

R.K.A.V.††† †††††††††††18-19

K.B.V.†††††††††††††††† 18-18

Uithoorn 2†††††††††††† 18-18

R.K.A.V.I.C. 2†††††††† 18-16

N.E.A.†††††††††††††††† 18-15

Pancratius 2†††††††††† 18-14

N.F.C. 2†††††††††††††† 18- 6

 

s.v. LIJNDEN A1 is kampioen geworden.

 

A2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

S.D.W. 3†††††††††††††† 16-29

Pancratius 3†††††††††† 16-25

K.D.O. 2†††††††††††††† 16-22

T.O.G. 2†††††††††††††† 16-16

V.D.O. 3†††††††††††††† 16-14

N.F.C. 3†††††††††††††† 16-14

Sport 2††††††††††††††† 16-11

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 16- 6

Uithoorn 3†††††††††††† 16- 3

 

B1-junioren (2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

Aalsmeer†††††††††††††† 18-28

Roda'23††††††††††††††† 18-25

D.V.H.†††††††††††††††† 18-24

St.Martinus††††††††††† 18-23

s.v. LIJNDEN†††††††††† 18-22

Pancratius†††††††††††† 17-19

S.C.A.†††††††††††††††† 16-13

R.K.A.V.I.C.†††††††††† 18- 8

ASV/Arsenal††††††††††† 17- 7

K.D.O.†††††††††††††††† 18- 7

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team††††††††††††††††wed pnt††

Aalsmeer 2†††††††††††† 18-28

S.D.W. 3†††††††††††††† 18-27

Swift 2††††††††††††††† 18-25

Rivalen 2††††††††††††† 18-23

Neerlandia 2†††††††††† 18-20

K.D.O. 2†††††††††††††† 18-18

K.B.V. 2†††††††††††††† 18-12

Schinkelhaven††††††††† 18-10

s.v. LIJNDEN 2†††††††† 18- 9

A.W.V.†††††††††††††††† 18- 8

 

C1-junioren (2e klasse)

 

team††††††††††††††††† wed pnt††

K.D.O.†††††††††††††††† 19-31

S.C.A.†††††††††††††††† 19-27

R.K.A.V.I.C. 2†††††††† 20-26

Roda'23††††††††††††††† 20-25

s.v. LIJNDEN†††††††††† 19-20

R.K.A.V.†††††††††††††† 20-20

ASV/Arsenal††††††††††† 20-19

D.V.H.†††††††††††††††† 20-16

Aalsmeer†††††††††††††† 20-15

T.O.G.†††††††††††††††† 19-10

Pancratius 2†††††††††† 20- 7