EINDSTANDEN SEIZOEN 1965/1966

 

ZATERDAG 1 (1e klasse)

 

team                  wed pnt  

V.V.G.A.               20-30

A.B.N.                 20-29

S.C.Z.'58              20-22

Brandweer              20-21

N.F.C.                 20-20

Amroba                 20-20

s.v. LIJNDEN           20-18

K.N.S.M.               20-17

I.B.M.                 20-16

R.P.S.                 20-15

S.D.W.                 20-12

 

ZATERDAG 2 (res.2e klasse)

 

team                  wed pnt  

N.F.C. 2               18-32

A.F.C. 3               18-28

s.v. LIJNDEN 2         18-23

A.S.C.'37 2            18-18

Amroba 2               18-16

K.B.V. 2               18-16

A.M.V.J. 2             18-14

Wartburgia 4           18-12

Draka Boys 2           18- 7

A.G.O.V.V.'62 2        18- 4

 

ZATERDAG 3 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

S.C.Z.'58 3            16-30

P.V.F. 3               16-24

s.v. LIJNDEN 3         16-22

D.V.V.A. 5             16-18

V.E.C.O. 4             16-17

Sloterpark 2           16-14

S.M.N. 5               16-12

T.I.W. 3               16- 5

O.S.D.O. 4             16- 0

 

ZATERDAG 4 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

ASV/Arsenal 2          12-22

S.D.W. 2               12-16

T.I.W. 2               12-22

Rivalen 2              12-10

N.D.S.M. 6             12- 7

s.v. LIJNDEN 4 *       12- 7

S.M.A. 2               12- 1

* twee punten in mindering gehad

 

ZATERDAG 5 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

R.A.V. 3               14-23

Monroe 2               14-21

I.B.M. 3               14-16

S.C.Z.'58 4            14-16

V.V.G.A. 4             14-11

P.V.F. 4               14-11

S.G.P. 2               14-10

s.v. LIJNDEN 5 *       14- 0

N.A.O. 2         teruggetrokken

* twee punten in mindering gehad

 

A1-junioren (afd.??)

 

team                  wed pnt  

Team is gaande de competitie teruggetrokken.

 

B1-junioren (afd.??)

 

team                  wed pnt  

Nautilus               10-17

C.S.C.A. 3             10-12

V en V 4               10-11

A.M.V.J. 3             10- 9

Geinburgia             10- 6

s.v. LIJNDEN           10- 3

 

pupillen

 

Geen gegevens bekend over

de pupillenafdeling

Er zou sprake geweest zijn van drie teams

 

ZONDAG 1 (4e klasse F KNVB)  

 

team                  wed pnt  

St.Pancratius          22-31

L.V.V.                 22-28

Blauw Wit              22-24

s.v. LIJNDEN           22-24

avv Animo              22-23

V.D.O.                 22-23

Rivalen                22-22

St.Martinus            22-20

de Zebra’s             22-20

de Eland               22-20

B.F.C.                 22-19

W.M.S.                 22-10

 

ZONDAG 2 (res.1e klasse)

 

team                  wed pnt  

Energia 2              22-38

de Germaan 2           21-30

s.v. LIJNDEN 2         21-25

N.F.C. 3               22-23

D.W.G. 2               22-23

D.V.O.S. 2             22-23

St.Pancratius 3        22-21

Swift 2                22-19

K.B.V. 3               22-18

O.V.V.O. 4             22-17

A.F.C. 6               22-16

Aalsmeer 3             22- 9

 

ZONDAG 3 (res.2e klasse)

 

team                  wed pnt  

Gold Star 2            22-32

Neerlandia 3           22-31

Z.S.V.C. 2             22-26

H.R.V.C. 2             22-24

the Unity 2            22-24

Rivalen 4              22-22

S.C.A. 2               22-19

J.H.K. 2               22-19

T.D.O. 3               22-18

s.v. LIJNDEN 3         20-17

V.D.O. 3               21-14

K.B.V. 4               21-14

 

ZONDAG 4 (res.3e klasse)

 

team                  wed pnt  

Zeeburgia 5            18-33

Z.P.C. 2               16-27

Abekewalda 2           16-22

Z.R.C. 2               18-20

D.W.G. 4               18-19

s.v. LIJNDEN 4         14-15

Argonaut 3             18-11

Herenmarkt 2           17-10

M.V.K.V. 2             18- 9

Vliegende Hollanders 3 17- 2

 

ZONDAG 5 (res.4e klasse)

 

team                  wed pnt  

s.v. LIJNDEN 5         14-22

Blauwe Vogels 3        14-20

Rapiditas 6            14-19

A.D.E. 4               13-12

Schellingwoude 4       14-12

A.F.C. 13              14-11

B.D.K. 4               12- 9

Geuzenveld 3           13- 3

 

s.v. LIJNDEN 5 is kampioen en promoveert naar de res.3e klasse.

 

A1-junioren (2e klasse)

 

team                  wed pnt  

V.D.O.                 21-35

St.Martinus            19-27

N.F.C.                 20-24

A.F.C. 2               19-23

Aalsmeer               18-20

Ajax 4                 18-16

A.S.V.K.               16-15

D.W.G. 2               19-15

Uithoorn               15-14

s.v. LIJNDEN           17-13

Blauw Wit 4            19-10

S.C.A.                 19- 8

 

A2-junioren (3e klasse)

 

team                  wed pnt  

K.D.O.                 15-30

N.F.C. 2               16-25

R.K.A.V.I.C. 3         14-21

V.D.O. 2               15-16

St.Martinus 2          15-13

Vliegende Hollanders   13- 8

Roda'23 3              16- 7

s.v. LIJNDEN 2         13- 5

R.K.A.V.               15- 5

 

B1-junioren (3e klasse)

 

team                  wed pnt  

Vliegende Hollanders   14-27

V.D.O. 2               14-25

St.Martinus 3          14-13

s.v. LIJNDEN           13-11

R.K.A.V.I.C. 4         13-11

Uithoorn 2             14- 9

Herenmarkt             13- 8

R.K.A.V. 2             13- 2

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team                  wed pnt  

N.E.A.                 13-23

K.D.O.                 13-19

V.D.O. 3               12-16

Fokke                  12-14

R.K.D.E.S.             13-14

T.O.G. 2                8- 6

S.D.S.                 12- 4

s.v. LIJNDEN 2         14- 2

 

B3-junioren (4e klasse)

 

team                  wed pnt  

D.V.O.S. 4             15-20

Slotervaart 3          15-21

Ahrends 2              14-20

Swift 5                13-12

O.D.O.S. 2             14-12

Sloterpark 6           15-11

s.v. LIJNDEN 3         14- 6

D.C.G. 14              12- 5

D.W.G. 9               12- 5