EINDSTANDEN SEIZOEN 1961/1962

 

ZATERDAG 1 (3e klasse)

 

 

Staande v.l.n.r.: Cees Bruynestein, Dick Machiels, Frist Roemers, Ad Bastiaansen, Ruurd Rijpstra, Fr. Hanschke, Erik Meijer, Hans Wardenaar, elftalleider Piet Regeer.

Gehurkt v.l.n.r.: B.H. Hogeboom, Rien van Turenhout, John de Bilde, Bas van Delft, grensrechter Jan Jongkind.

 

 

team wed pnt

s.v. LIJNDEN 14-26

H.S.M. 14-16

Voorwaartse Boys 14-16

C.D.W. 14-16

Z.S.G.O. 14-15

Sloterpark 14-10

R.A.P. 14- 7

T.D.O. 14- 4

 

s.v. LIJNDEN 1 is kampioen en gaat de promotiecompetitie in.

Eindstand promotiecompetitie (ploegen met * promoveren)

1. S.C.Z. 4- 6 *

2. A.S.V.C. 4- 5 *

3. A.S.C. '37 3- 4 *X

4. Vero 4- 3

5. LIJNDEN 3- 0 (3-10)

 

 

ZATERDAG 2 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

s.v. LIJNDEN 2 12-19

S.M.N. 4 11-16

de Geuzen 4 12-12

Kromhout 3 12-12

D.W.V. 3 12- 9

A.S.A. 2 11- 8

W.O.L. 2 12- 2

Aminco 3 teruggetrokken

Electro 2 teruggetrokken

 

s.v. LIJNDEN 2 is kampioen en gaat de promotiecompetitie in.

Eindstand promotiecompetitie (ploegen met * promoveren)

1. D.B. 2 3- 4 (9-3) *

2. LIJNDEN 2 3- 4 (9-9) *

3. Aalsmeer 3 3- 2

4. N.D.S.M. 5 3- 2

 

pupillen

 

Geen gegevens bekend over

de pupillenafdeling

 

ZONDAG 1 (4e klasse C KNVB)

 

team wed pnt

Bloemendaal 18-28

E.H.S. 18-28

Onze Gezellen 18-22

E.T.O. 18-21

T.H.B. 18-17

St.Pancratius 18-16

Hoofddorpse Boys 18-15

s.v. LIJNDEN 18-15

Renova 18-13

Kinheim 18- 3

 

ZONDAG 2 (res.1e klasse)

 

team wed pnt

s.v. LIJNDEN 2 18-33

Blauw Wit 5 18-29

ASV/Arsenal 2 18-20

O.V.V.O. 4 18-16

D.V.O.S. 2 18-15

S.N.A. 2 18-15

D.W.V. 5 17-14

A.F.C. 5 18-14

S.D.Z. 2 18-12

T.D.W. 2 17- 8

 

s.v. LIJNDEN 2 is kampioen en promoveert naar de res.3e klasse KNVB.

 

ZONDAG 3 (res.2e klasse)

 

team wed pnt

Sloterdijk 2 16-27

Muiderberg 2 16-25

Nautilus 3 16-24

V.V.A. 4 16-18

IJboys 2 16-15

de Germaan 3 16-11

s.v. LIJNDEN 3 16-11

O.V.V.O. 5 16- 8

Rombout 2 16- 5

 

ZONDAG 4 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

Animo 2 10-19

s.v. LIJNDEN 4 10-14

A.S.V.K. 4 10-11

J.O.S. 4 10- 9

Neerlandia 5 10- 4

Abekewalda 2 10- 1

Z.S.V.C. 3 teruggetrokken

 

A1-junioren (2e klasse)

 

team wed pnt

Ajax 3 14-26

de Meteoor 14-25

Blauw Wit 5 14-15

O.V.V.O. 2 14-12

s.v. LIJNDEN 14-11

Geuzenveld 14- 8

Watergraafsmeer 14- 8

N.F.C. 2 14- 7

 

A2-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

J.O.S. 3 14-25

de Spartaan 3 14-24

Swift 4 14-18

s.v. LIJNDEN 2 14-16

S.C.A. 2 14-14

A.W.V. 2 14-10

J.H.K. 2 14- 4

N.F.C. 4 14- 1

 

A3-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

Maccabi 13-23

s.v. LIJNDEN 3 13-16

Rivalen 4 14-16

A.F.C. 6 13-13

J.O.S. 6 12-12

A.W.V. 3 12- 8

Schinkelhaven 2 12- 8

Tos/Actief 2 13- 4

 

B1-junioren (2e klasse)

 

team wed pnt

W.M.S. 18-29

Geuzenveld 18-27

s.v. LIJNDEN 18-26

Z.S.G.O. 18-24

N.F.C. 17-23

Meerboys 17-16

D.J.K. 18-12

Zeeburgia 3 18- 9

A.F.C. 2 18- 8

Volewijckers 3 18- 2

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

Swift 3 16-28

K.B.V. 3 16-22

Argonaut 2 16-20

R.A.P. 2 16-19

S.D.W. 3 16-18

Geuzenveld 2 16-16

s.v. LIJNDEN 2 16-10

Rivalen 3 16- 7

J.H.K. 2 16- 4

 

B3-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

Meerboys 3 12-22

T.I.W. 3 12-20

A.S.V.A. 3 12-12

s.v. LIJNDEN 3 12-12

T.A.B.A. 2 12-10

Amstel 3 12- 4

T.D.W. 2 12- 4

RAP 4 teruggetrokken

Schinkelhaven 3 teruggetrokken

 

B4-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

s.v. LIJNDEN 4 * 5- 1

* twee punten in mindering gehad.

uit de competitie teruggetrokken

 

B5-junioren (4e klasse)

 

team wed pnt

Watergraafsmeer 6 14-22

Ajax 6 14-21

R.A.P. 5 14-17

J.O.S. 6 14-15

s.v. LIJNDEN 5 * 14-13

de Spartaan 8 13- 9

V.V.A. 5 14- 9

Zeeburgia 7 13- 2

* twee punten in mindering gehad.