EINDSTANDEN SEIZOEN 1954/1955

Met ingang van dit seizoen zijn de begrippen junioren- en adspirantenvoetbal verleden tijd.

Daarvoor in de plaats komen de leeftijdsgroepen A-junioren (16-18) en B-junioren (14-16).

 

Tijdens de jaarvergadering in het najaar van 1954 werd de zaterdagafdeling nieuw leven ingeblazen.

Met ingang van komend seizoen wordt er weer aan de competitie deelgenomen.

 

ZONDAG 1 (4e klasse D KNVB)

 

team wed pnt

K.B.V. 22-36

Wilskracht * 22-31

v.v. LIJNDEN * 22-31

de Meer 22-26

E.T.O. 22-24

Halfweg 22-22

St. Pancratius 22-22

Onze Gezellen 22-21

J.H.K. 22-19

Sloterdijk 22-19

D.I.O. 22-10

S.L.T.O. 22- 3

 

* Beslissingswedstrijd inzake promotie op terrein van Watergraafsmeer:

Wilskracht v.v. LIJNDEN uitslag 3-1.

 

ZONDAG 2 (res.3e klasse F KNVB)

 

team wed pnt

Zeeburgia 3 18-26

Haarlem 3 18-24

de Spartaan 3 18-21

V.V.A. 3 18-20

A.F.C. 3 18-17

Watergraafsmeer 3 18-15

R.K.A.V.I.C. 3 18-15

O.V.V.O. 3 18-14

D.C.G. 3 18-14

v.v. LIJNDEN 2 * 18-10

twee teams teruggetrokken

 

* Twee punten in mindering schuld staken Lijnden - O.V.V.O.

Geen degradatie i.v.m. terugtrekken twee andere teams.

 

ZONDAG 3 (res.3e klasse)

 

team wed pnt

A.S.V.K. 2 14-25

Arsenal 2 14-19

Swift 4 14-17

D.V.O.S. 3 14-15

D.V.A.V. 3 14-12

v.v. LIJNDEN 3 * 14- 7

S.C.A. 3 14- 7

L.O.C. 2 14- 4

* twee punten in mindering gehad

 

ZONDAG 4 (res.4e klasse)

 

team wed pnt

v.v. LIJNDEN 4

Team tijdens seizoen uit de competitie teruggetrokken.

 

A1-junioren (3e klasse)

 

 

team wed pnt

v.v. LIJNDEN 13-24

N.F.C. 14-22

Vespucci 14-19

T.O.G. 13-14

D.W.S. 3 14-18

S.D.Z. 14- 8

J.H.K. 14- 6

T.D.W. 12- 5

 

v.v. LIJNDEN A1 is kampioen.

 

B1-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

de Germaan 12-20

S.C.A. 12-19

v.v. LIJNDEN 12-17

S.N.A. 12-11

Z.R.C. 12- 9

B.D.K. 12- 6

A.B.I.M. 12- 2

B.W.B. teruggetrokken

 

B2-junioren (3e klasse)

 

team wed pnt

Rivalen 2 13-26

T.A.B.A. 2 14-21

Fokke 2 13-18

de Meteoor 2 12-11

F.I.T. 14-11

K.B.V. 2 14- 8

D.J.K. 2 14- 5

v.v. LIJNDEN 2 14- 4

de Volewijckers 4 b.m.

 

B3-junioren (4e klasse)

 

team wed pnt

v.v. LIJNDEN 3 12-23

de Germaan 3 9-14

Z.S.G.O. 6 11-14

D.V.O.S. 4 10-12

S.D.C. 2 11- 6

de Eland 2 12- 1

 

v.v. LIJNDEN B3 is kampioen.